


. Никол много се забавлява и не спира да разказва как е било на партито. А догодина Ви чакаме и Вас
.

хубав празник, момичета 
за нова година бяхме в една къща в едно кюстендилско село с приятели, имаше още деца и изкарахме супер (ако не броим кашлянето и прибирането с един ден по-рано с цел безсмислено висене в исул
направихме една заря към 10.30 и към 11 сложихме децата да спят, струват ми се малки да се мъчим да ги държим до среднощ. а късмети не им изтеглихме 
знам, че не ти е лесно, де

). Да расте здрава и усмихната! А на теб бързо възстановяване.
. Много здраве и безгрижно детство 

. В събота живи и здрави ще празнуваме с племенниците при нашите, та се очертават 3 партита с 3 торти 

Аз замалко и вкъщи да свърша работата, че ми вървеше сериала по тв, а после и Господарите бяха много смешни.
на Лъчи от нас!
Повече от три години споделяме радости и притеснения заедно. Дано в новата година радостите и усмивките са повече!
) !



, за малко да си я оставя в къщи.


Препоръчани теми