Струва ми се, че малко са ти по-изострени сетивата, не приемай толкова лично нещата.
Лято, не е лична кореспонденция. Нападна ме за нещо, което не беше отправено към теб, затова реагирах по този начин.
/ и ето ти си наясно че както има механици, които са точни и добри специалисти, така има и навигатори, които са добри капитани и съответно и обратното е вярно...не изказваш мнение, което е далеч от истината, както mamaR го прави, защото тя има странични наблюдения, мъжът и не е моряк, за да тя да има преки такива, посредством изкарани рейсове с него или приятели навигатори, поради което определението и го считам за обидно...разбирам, че синът и е шеф механик и е малко пристрастна, но това не означава, че трябва да обижда
.



само дето това няма да промени мнението ми, а и като гледам спорът с теб е излишен, защото твоето мнение е близко до моето; проблемът е в изказаното от mamaR мнение, по отношение на определена гилдия, така че... 

.
и да не се дразним като малките дечица. Всички там на кораба са едно, както е казала Ежка. И във другата тема където пиша, но много рядко съм се намесвала когато започват да се дърлят на тема длъжности.

Божеее, ко бях написалааа
"недоумения"
оправих си грешката....уфффф


И всички са готини, и всички пием юнашки и се веселим подобаващо. Мисля, че това разделение и известна неприязън между двата лагера се ражда някъде в годините, докато учат в Морско.Но е излишно. Неведнъж подобни искри прехвърчат и в моряшкия форум, но моето , подчертавам моето, мнение е, че е глупаво.
Обаче, не знам къде си видяла от известно време напрежение и изостряне, просто има някои, които говорят непрекъснато за длъжностите на мъжете си
Препоръчани теми