Разбирам защо ти е докривяло, но да сложим точка 
- в България всички журналисти сме продажни хрантутници 

момичета!
.
. Хайде, сега, една по една ми пляснете по два шамара, че да ми дойде акъла на място
.
бивам мила ,но ми е криво изпратихме близък човек и се отвратих от гледката на купчина праст, багер и нагли гробари ! Не ми се говори
Грозно ,много грозно... Взимам си от питието на Моренитка и наистина ще ударя едно малко ,че имам нужда
Наздраве ! 
,пу за мене двойно.
.И аз изпратих чичо си наскоро и те разбирам за какво говориш,права си,ужасно грозна е картинката,да се печели от сълзите и мъката на роднини и приятели.
,да са ти живи и здрави!



тъй зер и аз това рекох ма с музика не с думи
Да вземем по мояшки да му ударим по едно няколко пъти
на разпивка 
Малко хулигански се изразих, ама ме кефиш бе!!!
Мога само да ти се възхищавам и да си те имам за пример....дай Боже повече като тебе!
Чи къ да не съм ,щом е за хапка пийка къде без мен ,нъл съм от ящните брой ме
Толкова неща ти се струпаха на главата, пийни си едно да отпуснеш душата, до колкото можеш!!!! 


Няколко пъти спирам цигарите,но никога не съм била толкова убедена колкото сега.Просто си спомни колко е прекрасно като се събудиш да вдишаш дълбоко,всичко около теб да мирише прекрасно,да си усещаш парфюма целия ден,храната да има друг вкус ...



при нас е по -весело ,че си имаме освен капитани и механици ,рулеви,мотористи ,а сега и един готвач -цял екипаж и купона е на 100
КИАРА
Препоръчани теми