Съпруги, чиито мъже пътуват 21

  • 37 086
  • 747
# 480
ЕЖИК, Hug
Дадено, както кажеш. Иначе аз до преди малко имах гости. И за това не съм се вясвала. Преди обяда, малко поошетах и след това започнах манджите, пита пекох също, тая слънцето, тиквеник пекох, манджата и тя във фурната- във глинения гювеч готвих една вкусотия. За първи път го готвих това, ама си облизаха чиниите гостите.  Салати приготвих...и така. Та реших да ви нагледам преди да се хоризонтирам мацуранки и аз като Ежика да побутна темата, че то във тоя студ май не ни се пише ли, ко лиииии newsm78 Еййй, мама му и студ, дойде беееее #2gunfire
Виж целия пост
# 481
Делти, офрътна булка си ти! Laughing
Това, дето си го турила в гювеча и сте го облизали от паниците, моля да ми се прати като рецепта на лични Naughty!
Не мой да има вкусна манджа, дето не сме опитвали Blush

Виж целия пост
# 482
Добро утро!
Какъв сняг вали навън,едва дойдохме на работа.Ако не се налага,не излизайте.Не е студено,но е гадно и хлъзгаво.

Кафе и закуска за добро настроение!
Ежик,Делти Hugи аз искам с вас,нищо,че вече си хапнах Адана кебап.
Виж целия пост
# 483
Привет-мривет wavey

МАМИЧ,
Взимам си от вчерашната закуска Joy HugОтивам да претопля каЙветУ Wink
Виж целия пост
# 484
 wavey Привет , привет ! МАМЕ , аз пък ще доям, като няма други желаещи  Joy Делти   Hug да стоплиш и за мен   Embarassed Ама много сте тихи бре булки, де са изгубихте  newsm78 Хубав снежен ден на всички  Hug Hug Hug   http://makeyour.net/ecards/great_day/have_a_great_day/greetings_ecard-779.html
Виж целия пост
# 485
Здравейте, момичета!

Много тихо е тук.....Къде сте всички? Аз тъкмо се прибрах от снежно кормуване до Бургас, за щастие, без произшествия, и се надявам да не ми се налага в този сняг да ходя някъде.

Приятен ден ви желая!
Виж целия пост
# 486
Тука сме  Laughing И аз се прибрах от снежна разходка с кучо ,голямо беснеене падна със звяра в морската  Joy а то едно красиво ,бяло и тихо вали- разкош ,ама гадно по улиците  Peace
Виж целия пост
# 487
Браво, Хели! Възползвала си се да се насладиш на прекрасна разходка в приказната бяла Морска градина с верен другар!
А ти как си?
Виж целия пост
# 488
Ей, за тВа не излизам, че гадно по улиците. Веч ми сЪ стегна и душата, ама и не тренироФки няма да ида. Ще мързелувам на топлУ, шЪ пия винУ и каЙве. Лоша съм, много съм лоша...калпазанка аз такава. Моя го пратиФ да сЪ учи...кЪт сЪ прибере, шЪ  кажа на какво...

КЕЛСОН,
Ти голям юнак да шофираш във това времИ бе newsm10
Виж целия пост
# 489
КЕЛСОН  Hug добре съм душе ,е поподръпват ми тигелите още и е малко дискомфортно ,но се трае и не се оплаквам  Peace и аз като Делтичка я карам калпазанската с внцок и кайвенце / само по чашка и безкофеиново за сега ,ама много апове ми дадоха  Embarassed /
Виж целия пост
# 490
Здравейте девойки,
И мен един мързел ме е налегнал днес,ама през последните дни бая работа свърших,така че го отчитам за заслужена почивка  Grinning Тук от сутринта едно слънчице се е облещило,обаче малките нещо много посмърчат и ще пропуснем разходката.
Келсон  ooooh! в туй време ли излезе да караш,признах те   bouquet
Айде от мен едно чайче за всички калпазанки  Hug



Виж целия пост
# 491
Пу първа калпазанка Wink
Ама и от сладкото си взимам, че не мога да му устоя smile3508

Моя още не се е прибрал.....ега ти....шЪ ги праЯт, моряци- прУфесУри #Crazy

Днеска моя ми чете във някаква преса, че ООН-то, загубило било битката със пиратите. Ми то никога не я е и пИчелило.....щото някой не дава #Cussing out #2gunfire Rage
Виж целия пост
# 492
Хели, ти си герой направо! Въпреки дискомфорта от бодовете се държиш все едно нищо не е било!!! Но така и трябва! Игра с кучо, дълги разходки, разтуха с винце.... Абе не е ли малко рано за вино? Поне да се посмрачи малко.....и тогава и аз ще ви кажа наздраве с червено винце. Ама в това време какво друго да се прави, освен да стоиш на топло у дома и да се сгряваш с винце Wink

А за карането - ми кво да правя? Бях пред дилема да ходя с автобуса, т.е да мръзна по спирките и пак някой вирус да ми се лепне (тази година направо съм притегател за тях), или да се пробвам да шофирам на сняг. е, не беше много натрупало.... Избрах с колата, но за всеки случай взех майчето като опитен шофьор и за компания. За щастие, всичко мина добре. Свърших си задачките и се прибрах благополучно, а по пътя имаше доста произшествия. Но трябва да се упражнявам и в такива ситуации, че понякога се налага и на сняг да се кара, а мъжо като го няма.....спасяваме се по единично.

Делти, днес да не събират нещо капитаните от БМФ-то newsm78 Че един комшия отпраши към варна. Хайде, после ще докладваш твоя какво е научил Laughing

Марийче, направо ти завиждам за слънчицето! Но и при нас ще се покаже, да се надяваме скоро!!!!!
Хайде, мацуранки, до по-късно на по винце


Виж целия пост
# 493
КЕЛСОНЧЕ,
Прибра се преди малко, обучение за нЯщУ там ама не е било за него точно.  Само му отнели от времето ненужно. Не е било да научи нещо, което не знае. Абе, да си развее дупЕтО по студа.....
Виж целия пост
# 494
Делти, понякога като започнат само да им губят времето за няма-що и в най-неподходящото време.....
Като гледам как продължава да вали тук, моят комшия сигурно ще се наложи да спи на хотел, че прохода едва ли ще е проходим сега?!?!?!
А вие сега пийнете с Батко ти по едно за сгряване
Наздраве, момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия