Наздраве
на тебе и на момичетата
А аз сега си оправям маникюра и ще се цапам със лак
на тебе и на момичетата
А аз сега си оправям маникюра и ще се цапам със лак
аз ще мезя с топла питка
от скука взех та замесих и сега ммм ...омахваме я с кеф







Голям бахър днес бре ,а пък едно слънце блеснало плаче само за разходки


и ви желая приятен ден
гунки на всички ,не съм ви прочела назад ,верно е отдавна не съм писала тук ,но ще прочета и ще схвана на какъв етап сте от живота.за тези които си ме знаят -тук съм сега.моя мъж си е във БГ ,но аз си ви търся тук -форума ,където преди споделях всичко с вас.аз съм си същото щуро лили ,и съм тук...КАКА ДЕЛТА ,МАМЕТО ,КИАРЧЕТО ,ХЕЛИ ...всички останали как сте .бързам сигурно ,ама като прочета назадф ще разбера ...как сте всички .цго от мен 
.
веднага да оздравяваш 

Как се лекуваш?

Май шЪ си налея и аз, и ще си нарежа сиренца, а хем нямах апетит
златна си ! Пепич
бързо да се оправяш ! Моля , ЛИЛКА да се яви в изповедалнятя
.
! Да ти кажа, че много приятно ме изненада на лични. Мислих си, че ще приемеш думите ми за шега, а ти толкова сериозна! Благодаря ти от сърце за рецептата, ние в къщи често готвим агнешко, обикновено със спанак или задушено, но тази рецепта не ми е позната, а е доста интересна. Непременно ще се изпробва 

Препоръчани теми