Съпруги, чиито мъже пътуват 21

  • 37 086
  • 747
# 495
КЕЛСОНЧЕ,
Наздраве  cheers Drunkна тебе и на момичетата Hug А аз сега си оправям маникюра и ще се цапам със лак newsm03
Виж целия пост
# 496
Наздраве компанията  Wine Glass аз ще мезя с топла питка  Heart Eyes от скука взех та замесих и сега ммм ...омахваме я с кеф  Peace
Виж целия пост
# 497
Привет  Hug
Не знам за Варна, ама тук цял ден не спря да вали сняг, че и слънце да грее...натрупа не много, но достатъчно Crazy

kelson, днес и аз ще се почерпя от червеното винце. Благодаря   bouquet

helinci , пази се повечко, знам че човек все бърза да се върне към ежедневните си занимавки, ама ти трябва повечко да си отпочиваш, да не се напрягаш много  Hug
Виж целия пост
# 498
КИАРА  Hug
Виж целия пост
# 499
ХаДи ДобрЮутрУУУУ wavey


              

Оставям ви да лапатИ, а аз скачам във банята и след това си бия камшика към фризьорския салУУн да ми боядисат побелялата тиквЪ Wink
Виж целия пост
# 500
Добро утро, момичета!
Делти, благодаря за закусчицата. Исках да сложа кафенце, но нещо днес не се получава:(
Слънчо се показа, но май си е доста студено....Все още не съм си показала и носа навън...Първо да се разсъня и да пийна сутрешната доза мляко с нес и мед.
Пожелавам ви прекрасен снежен ден, момичета!
Виж целия пост
# 501
Здравейте! Hug
Вземам си от закуската,ама малко,че е много калорична.Слагам кафето вместо kelson ,да има.

Виждам,че снощи пак сте се вихрили,но аз заспах в 9 часа ,бях много уморена.
Хубав ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 502
Здравейте русалчици ! Ооо кафенце и мекички благодарско добре ще ми се отразиат  Peace Голям бахър днес бре ,а пък едно слънце блеснало плаче само за разходки   Mr. Green Усмихнат ден ! Hug
Виж целия пост
# 503
Привет  Hug
Слънчев и усмихнат ден, ама хапе Joy Joy Joy
Взимам си едно топло кафенце  Crazy  и ви желая приятен ден Peace
Виж целия пост
# 504
Мацета  Hug Hug Hug гунки на всички ,не съм ви прочела назад ,верно е отдавна не съм писала тук ,но ще прочета и ще схвана на какъв етап сте от живота.за тези които си ме знаят -тук съм сега.моя мъж си е  във БГ ,но аз си ви търся тук -форума ,където преди споделях всичко с вас.аз съм си същото щуро лили ,и съм тук...КАКА ДЕЛТА ,МАМЕТО  ,КИАРЧЕТО ,ХЕЛИ ...всички останали как сте .бързам сигурно ,ама като прочета назадф ще разбера ...как сте всички .цго от мен
Виж целия пост
# 505
Добър вечер прекрасни Hug
Болна съм ще умиргам,с 39Т съм.
Май ще пропусна купона Tired.
Бичам ви Hug
Виж целия пост
# 506
Пепинче  Naughty веднага да оздравяваш   bouquet
Лили пиши по-често  Hug
За всички русалки

Виж целия пост
# 507
ПЕПИНЧО
Да ти минава бързо Hug Как се лекуваш?

ЛИЛКЕ,
За убиване си, ти си знаЙш що Hug Wink

МАРИЙЧЕ,
Ама какви вкусотии си изпляскала, вЕрвай ми окапах сЪ Hug Май шЪ си налея и аз, и ще си нарежа сиренца, а хем нямах апетит Joy
Виж целия пост
# 508
Наздраве дружина http://vbox7.com/play:c089642a   Миме  Hug златна си !  Пепич Hug бързо да се оправяш ! Моля , ЛИЛКА да се яви в изповедалнятя  Peace
Виж целия пост
# 509
Здравейте сървайвърки! Ето поздрав за вас:  
http://www.youtube.com/watch?v=ZBR2G-iI3-I
Вчера не можах да ви нагледам, щото се прибрах от работа като бита кучка, взех един горещ душ, за да се постопля, опънах се на леглото за 2 минути и съм откарала до 3.00 часа така, по хавлия  ooooh!.
Пепи, лекувай се, той купона няма да избяга. Нека се постопли и болните да оздравеят и ще си го направим Peace
Делтиииииииии  Hug  remybussi Hands Clap Kissing Heart! Да ти кажа, че много приятно ме изненада на лични. Мислих си, че ще приемеш думите ми за шега, а ти толкова сериозна! Благодаря ти от сърце за рецептата, ние в къщи често готвим агнешко, обикновено със спанак или задушено, но тази рецепта не ми е позната, а е доста интересна. Непременно ще се изпробва  chef
Приятна вечер на всички Hug
Ясо Хели, евхаристополи! така ли се изговаря newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия