Съпруги, чиито мъже пътуват 21

  • 37 086
  • 747
# 525
Хелинце Hug, ние сме с теб, душа! Не се притеснявай, ще преминат благополучно през Аден и твоето момче скоро ще ти се обади!!! Заедно ще отброяваме дните до обаждането.
За съжаление понякога се налага оттам да минават... Sad Дори е по-добре да не знаем от къде са им пътищата, но понякога и без да искаме научаваме. Спомням си предния рейс милото ми каза, че пътуват за Европа и аз го попитах през Аден ли ще минават и той с половин уста ми отговори утвърдително. За зла участ точно по същото време отвлякога кораба на БМФ-то. Направо изпаднах в ужас, докато разбера повече инфо....Тогава се зачудих какво е по-добре-да знаем или не от къде минават....
Делти, благодаря за рецептата, определено ще я пробвам.
Защо пак е тихо тук?!?!
Виж целия пост
# 526
КЕЛСОНЧЕ
Тихо е щото кака ти ДелтЪ не е вдигала алармЪ. Ходих до магазина на Дика, да троша малко пари. И малко потроших де...само ИдИн панталЬОн и Ина полица. ПанталЬОните са ми широки във ханша. Само един модел ми стана. Полите или са ми широки във ханша, или са ми под коляното, а на мене ми отива, мааааалко над коляното, щото съм фъстък и такива под коляното напраУ мЪ забиват сЮФсем У зИмята. Ей, мЪ появих сЪ и напраЙФ джангър Wink Има намаление, и наистина е добро намалението, заслужава си. Нещата им са чудесни, страхотен шев имат. Ама аз нали по спортните неща съм, щото нямам де да нося тия хубавите и само им се радвах.
Обаче вървя и се моля за момчетата от корабчето на Хелинчевото момче...не забравям такива работи, дори и да съм тръгнала да трошЪ манги....Господ пред тях, те след него.....същата молитва и за всички останали които са във тая area Praynig Praynig Praynig

  Caffee time, again!!!!  
Виж целия пост
# 527
Здравейте от мен! Hug
Днес пак ме завъртя,но сега има време за кафе,вземам си с удоволствие .Делта се е погрижила за нас.Представям се как се фръцка с новите одежди и леко завиждам.Нали като поостарях и се поналях,вече не съм грациозна EmbarassedНо мъжо тъй ме харесвал повече.Дали newsm78
Хели,имаш и моите стиснати палци. PraynigТо аз май все има за някого да стискам или да се моля.Ама такава съм си,ако можех да помагам на целия свят....
Хубав следобед и приятен уикенд!
Виж целия пост
# 528
Здравейте момичета ! Голяма подкрепа сте ми ,и аз все се моля за момчетата ,без значение дали милото е на море или на брега .Просто мореплаването не е като едно време само борба с природата ,сега се навъди сяква сган -мумуни с пушкала  #2gunfire и въпреки тревогата предпочитам да знам маршрута ,че да насочвам молитви и положителна енергия ,то какво друго ни остава ,когато играят големите пари  #Cussing out Само да течеше по бързо туй пусто време  Praynig Praynig Praynig Делти  Hug честити придобивки ,да си ги носиш със здраве ! Маме ,стига и ти баш сме си готини мадами и пухкави и грациозни ,ние сме си най  Peace Ти моряшка булка и майка гозна де си видяла ,те такова животно няма  Peace  Joy Тъй де ! Аиде морячки приятна вечер на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 529
Привет-мривет smile3503

                                 Пожелавам ви едни чудесни почивни дни.....а аз отивам да сЪ ИдосФЪм със малкия бойлИр. Ставам, и усещам водЪтЪ хладка. Явно е изпушил...и сега понеже е събота, пУзнайтИ кога ще е готов и до кога ще мия чинии, със студена вода. Да не говорим, че тоя бойлер го ползвам и за бидето и глезената БогданкЪ шЪ праЙ ей тЪЙ rotfImao newsm45 tooth
Виж целия пост
# 530
Делти, благодаря за жирафа! Ако намериш снимка, задължително да сложиш тука, много ми е интересно как изглежда Simple Smile

Хели, и аз стискам палци, заедно с теб и останалите Русалки!!

Хубав ден на всички   bouquet   Hug
Виж целия пост
# 531
Скорпита,
аз съм сложила снимка, под рецептата. И съм писала, че съм я правила за едни други момичета по време на Нова Година, защото и на тях им я бях дала. Та да видят как изглежда. Две са нещата на масата. Като централното място е отредено тъкмо за Жирафа.
Виж целия пост
# 532
Оф, Делти, хубаво, че каза... Каквато съм завеяна, съм пропуснала линка...
Много хубаво изглежда! Както и питката, впрочем!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Привет Hug

Как сте морячки? Хели?  Hug

DELTA_DELTA , малко късно влизам, но има техници и в събота и неделя  Peace, но ако бойлерът ви е в гаранция, тогава трябва обявения сервиз, пък те най-вероятно си почиват през уикенда  Confused

На мен днешния ден ми е супер крив, уж навсякъде има сателити, а почти никога инфото в MarineTraffic не е актуална, егати ...
Виж целия пост
# 534
Киарче, ако знаеш кой е чартьора, тогава ще можеш да гледаш в разписанието му. Твоят човек в Стамко ли беше?!? Ако е там и е кораба е към Валениус, сайта е: http://schedule.2wglobal.com/AppSchedules/vesselSearch.do. Пишеш само името на кораба и имаш представа по кое време къде е.
До този момент не съм имала проблеми с Маринатрафика, но този рейс е изключение-и при мен не излизат данни. Затова спасението ми е чартьора. Мъжът ми се смее, че какви ли не начини съм намерила, за да знам къде е  Laughing
Делти, данао скоро се оправи проблема с бойлера. Тези битовизми  край нямат......И честити ти придобивки! да си ги носиш със здраве!
Лека вечер, момичета! Hug
Виж целия пост
# 535
kelson   Hug
Виж целия пост
# 536
Добро утро прекрасни Hug Hug
Аз май,май се оправям,след като се наложи да си бия "Гентамицин",имам и за днес и край.Няма да ви казвам на какво ми е заприличало четирибуквието  Mr. Green.
Хели Praynig.
Сега да ви се оплача,не мога да се свържа със Зодиак.Не ми вдигат бре гадовете,а искам само да ги питам къде аджеба е коБара на милото.Трябваше да пристигнат в Корея на 22ри.Чакам аз СМС,звъня,нъцки "Абоната е изключил тел. си".И се събуждам вчера сутринта с мисълта да им звънна на Глобул и да ги питам имат ли обхват,ма какво съм казала не помня и момчето ми обяснява как в СЕВЕРНА Корея нямат партньор,малко се поуспокоих,но след десет минути се светвам,че те не са в СЕВЕРНА,а Южна Корея и пак му звъня.За "късмет" ми вдига същото момче,аз му викам
"С теб ли говорих преди малко за Северна Корея?  Той:"ДА" Аз: Ааа,сега да ми кажеш как стои въпроса с Южна?!" hahaha hahaha.Абе смешно ми е,ама и ще умра от притеснение.
Зверовете се събудиха,отивам да правя закуска.
Хубав ден русалки  bouquet
Виж целия пост
# 537
ПЕПИНЧО,
Много ти е окъсало четрибуквието, ама като гледам хич не се даваш, щом си го питала оня момък да те светне и за Южна Корея Joy Хайде да минава по бързо Hug

КИАРА,
Благодаря за съвета, но сервиза на нашият бойлер не работи събота и неделя. Не е гаранционнен бойлера, но е по нестандартен и за това предпочитаме да работим със фирмата от където сме си го купили. Затова ще си подмивам дупарата и ще мия чиниите със студена УдЪ Wink

КАЛСОНЧЕ,
Благодаря ти мила за пожеланието Hug. Ама нека сега са тия битовизми, като сУпрУжието е тука. Веднъж и той да е тука, като е тръгнало всичко да здава багажа Wink Нали знаеш, като си имаш другарче, по друг начин изглежда когато тръгнат тия битовизми. Утре ще им звъннем да дойдат. До тогава все ще оцелеем. Не е болка за умиралка. Със повече веро мия чиниите, че от студената вода хич не искат да се мият.

Сега по един горещ шоколад във това студено време....тъкмо удариш две чаши и аз, да не съм сама във шоколадопиенето, друго си е със другарчИта  
Виж целия пост
# 538
Момичета, не унивайте, липсата на информация не е лоша новина, напротив. Нали знаете, че лошите неща (да не дава Господ) бързо се научават. Ще се обадят момчетата, когато имат възможност Peace, имайте търпение!
Хели, по мои сметки вече минаха 3 дни, кажи, моля те, че кораба на твоя човек вече е извън опасната зона Praynig
Делти, представям си те засилена към тоалетната с ибрик в едната ръка и не мога да махна усмивката от фейса си Joy. К`вото има да се чупи, сега му е времето, а не после като го няма баткУ ти Naughty.
Благодаря ти за шоколада, забърсвам го набързо и понеже съм работна днес, отивам да си гледам работата не буквално, де, а довечера ще дойда пак да ви нагледам.
 Hug за всички и хубав ден!
Виж целия пост
# 539
Пепинче, бързо оздравяване!!! Не се притеснявай, ще ти се обади, когато пристигнат. Провери ли в http://www.marinetraffic.com? Ако и там не се вижда кораба, и ако случайно знаеш служебния номер на мъжа ти (всеки служител в Зодиак има такъв номер), можеш като влезеш в сайта на Зодиак и да провериш точно къде е кораба в момента. Наскоро тук една русалка беше публикувала и един друг сайт, където излизат корабите, но нещо не ми се бърника да проверявам. Надявам се да съм ти помогнала.
Киарче, успя ли да намериш инфо за кораба?
Делти, така като не си сама е друго да се справяш с битовизмите. Но за жалост не винаги е така и ти го знаеш по-добре и от мен, все пак толкова години стаж имаш:) Миналата седмица и аз сменях бойлер в къщи.
Хели, как си? обади ли се твоето момче?
Ежик, за теб почивка няма ли? Много си работна Simple Smile
И аз искам работа, че ми писна вече в къщи #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия