Съпруги, чиито мъже пътуват 21

  • 37 086
  • 747
# 540
Здравейте момичета ! Най-после са на Суец слава богу .Знаех си аз ,че нещо не е наред с тая моя интуиция нищо не може да скрие от мен милото и сега  се оказах права ,имали са голяма авария в машината и намалили много хода ,а капитана викал военен кораб да ги пази и за щастие учудващо бързо дошъл при тях .Цялата одисея за около 5 часа ,но маймуните мноого са разширили зоната на нападение и сега вместо за 4 дни нашите минават за 5 при 25-26 възела скорост ,сами си направете сметка за по -малките или по- бавни  кораби ,само Господ да ги пази момчетата ! Делти ,с тоя шоколад ме изкуши и си забърках един голям  Embarassed нали съм си по сладкУтУ ,кофти с боилера наистина и добре ,че батку е тук ,а Ежка ме умори с тоя ибрик  Joy сега и аз се хиля без причина .Пепинче ,радвам се ,че се оправяш ,а за момчето не се тревожи ,ще се обади  Peace КЕЛСОН ,КИАРА  Hug Hug Hug Hug,АБЕ за всички голямо гуш  Hug Имен вече ме сърбят ръцете и ми се бачка  Wink Лек ден морячки !  bouquet
Виж целия пост
# 541
Хели, чудесна новина, че вече са преминали опасната зона, въпреки препятствията! Сега се успокой Hug и отпочивай

Нека Господ пази всички момчета на път!

Прекрасен ден, момичета Hug
Виж целия пост
# 542
И на мен Марината ми върти номера бре  newsm78 като търся само с името на кораба -няма данни ,а като избрах район ми показа кораба ,е как става тая работа  #Crazy
Виж целия пост
# 543
Големи чудатости с този сайт-и при мен е така, затова не разчитам много на него. Дали пък не зависи от региона? Да речем в Европа ги показва корабите, докато на други места е трудно newsm78
Виж целия пост
# 544
Привет  Hug
kelson, да, открих разписание и за неговия кораб  Peace, че тия сайтове или не се обновяват или се обновяват със закъснение...никой не е помислил за нас, че само така можем да проследяваме пътя на момчетата ни и по-лесно да понасяме раздялата  Cry

helinci , радвам се че всичко е минало благополучно, като четох поста ти направо настръхнах, наистина са имали късмет военен кораб да се отзове толкова бързо Hug

Пепинчето, добре завърнала се вече здрава при нас Peace макар че никак не е смешно, доста ме развесели как рано сутринта си изтезавала операторчето hahaha Очакваме добри новини от теб, да се похвалиш, че днес твоето моряче се е обадило Hug

DELTA_DELTA , хубаво правите, че разчитате на сервиза дето ви го е монтирал  Peace, пък и два дни не са толкова много, а както самата ти казваш, битовизмите са по-леки, когато половинката ни е до нас  Wink Взимам си и от горещия шоколад, че тука е както казваме...студ на кутийки Joy
Виж целия пост
# 545
СметЙ тИ сЪ  вий, смей ти сЪ Joy....ама си имам истински ибрик Joy от порцелан, нарисуван със много китки шарени. Чучурчето му и основата са от метал...ама забраЙФ името на мИтала.
Стои във коЛИндора и посреща гостИтУ Joy

ХЕЛИ,
Аз, преди няколоко поста, точно за това бях писала, че много им се е разширил района на нападения на тия мУмУни. #Cussing out #2gunfire Четохме и видяхме някъде във ИнтернетО за това. Ми как няма да се разшири района, като някой има сметка от това #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Ама ние и мъжовете ни да треперем и да се нервим, да не можем да спим докато го минават това проклето място Rage

ХаДи сИга по Ино каЙвенцИ Wink Да не го пия моето самичка, че БатЮ спи  
Виж целия пост
# 546
Според мен за тия сомалийци-пирати не трябва да има никаква милост...заловят ли ги, трябва да ги пускат с пробита лодка да се прибират към брега, да плуват и да се борят за живота си, защото скапват живота на хора дето не са тръгнали от кеф да кръстосват морета и океани, а да печелят за прехраната си...Писна ми вече, великите сили да си гонят интереса и да се правят на много загрижени...Лицемерието прозира отвсякъде...били пращали военни сили там, ама в същото време продават съвременно оръжие на същите тия маймуни, където уж ще ги ловят... Confused
Виж целия пост
# 547
И предния и този рейс ,милото плава с едно от първите отвлечени момчета и донесе клипчета и снимки от скрит gsm .Картинката е СТРАШНА и затова не съм ви ги пуснала ,а кочината която са оставили след себеси ония гадове е неописуема с думи .Трудно може да се различи каюта ,канижел ,салет или палуба ...нашите бунища ряпа да ядат ,дори кухня си бяха сформирали гадовете.Гледах ,цъках ,псувах и се молех - то няма такова чудо ,а гледката на тъпи черни мутри с пушкала е потресаваща  #2gunfire Кви вилики сили ,всичко е пари ,чуден бизнес  #Cussing out
Виж целия пост
# 548
И мУмУнитИ, сЪ чувстват велики като нарамят калъчките....ама я да ги видя без орУжие...срещу нашите яки момчета......мам....им #Cussing out  Лесно е да си със пищоФ....

ХЕЛИ,
Че то, след тях и потоп ще е, те такива като тях, за ред не са чували newsm61
Виж целия пост
# 549
Малеее, какъв студ е навън! Един час вече в къщи и не мога да се стопля, при това бях с кола. Докато подгряваше, щяха да ми изпадат зъбите от студ ooooh!.
Хели, най-после хубави новини! Представям си как се чувстваш сега - като излязла от центрофуга. Ама много ти се насъбра в последно време на тебе Naughty, стигат ти толкова неприятности и притеснения. Край, това беше! Hug
Искрено се възхищавам на хора, които успяват да запазят духа и силата си, независимо през какво преминават. За това ми е толкова приятно сред вас, страхотна порода сте момичета!  bouquet
А сега, нека се сгреем:


Наздраве за хубавите новини, за нашите любими и за най-отбраната реколта жени! Grinning
Виж целия пост
# 550
ЕЖКЕЙЙЙ cheers Drunk cheers newsm19
Виж целия пост
# 551
Наздраве компанията  newsm24 За тези които са в моето ! Ох ,Ежко  Hug как край бе душко, като до края на контракта още 3 пъти ще го минават -държът Европа-Австралия  Mr. Green ама тъй ще е тя  Joy
Виж целия пост
# 552
Наздраве компанията  newsm24 За тези които са в моето ! Ох ,Ежко  Hug как край бе душко, като до края на контракта още 3 пъти ще го минават -държът Европа-Австралия  Mr. Green ама тъй ще е тя  Joy
Още 3 пъти  Shocked! Дано ги минават винаги безпроблемно и с ескорт!
Ти ще казваш, а ние тука си знаем работата : Praynig

Делти със студена вода чиниите - може, но деликатностите - не давам Naughty. Laughing
Време е да започнеш да използваш ибрика по предназначение Joy, а не само за украса!
 newsm19
Виж целия пост
# 553
 Joy Joy Joy Ама той ибрика бил за  гости  #Crazy  Joy
Виж целия пост
# 554
Хели  tooth Joy Joy
Аз викам, вместо с терлички и пантофи, кака ни, да посреща новите моряшки булки в темата, ето с това:


 newsm62


Смеем се ние, ама утре като види какето к'ви сме ги сътворили, да няма  newsm29 newsm29
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия