
Мале, че ме е ударило на лигня от снощи
Ивушка.. аз такова.. ако ти дойдат много... да споделиш една порцийка
Или 1 картоф... поне.. 1

Или 1 картоф... поне.. 1


Повтори го и Николай и Вики и татко им и той в кюпа,вече не знам на кой свят се намирам
Постоянно ходя с разни хапчета сиропи и капки
И понеже преди седмица слагах виброцил,сега сме на ксилометазолин,но само преди лягане.






.А за капките аз съм ползвала виброцил за Али,но като че ли съм по доволна от гела виброцил отколкото от капките виброцил,дано бързо да се оправи Анди,че много гадно така.
,а ще кажеш ли какви са тези капки с мед и лайка,как се правят,че съм забравила,имам някакъв спомен,че беше писала преди,но нещо не съм си ги записала.
.Дано да се оправи с тия неща,че хич не ми се мисли за сополи,помпи,неспане от запушен нос и т.н. то не че сега много спи от зъбите
/... един натурален Своге или LZ е достатъчен


!Как се справяте, помага ли ти някой за Анди? Ти си герой
!

хич не ми се ще....




От друга страна понякога наистина е комично, особено като се опиташ да повишиш тон. Получават се доста интересни звуци. 

Препоръчани теми