Също така да са живи и здрави дечицата на Сънчо - Ивайла и Калоян - и двамата са именници.
За други от форума, които да имат имена производни на Иван не се сещам, но всички да са живи и здрави!!!Джема, ужасно си се подредила, мила! Много скоро да се оправяш! Гледах последните снимки на Никол във ФБ - е страшна малка красавица е! Адски е пораснала и физиономийката й доста се е променила.

Мариелка, дааа и Анди вече открива катеренето, но на по-ниски височинки.
Така или иначе все това ни чака и очите продължават да са на 6. Хубаво си променила мнението си за колбасите. Много неща претендират да са 'детски продукти', но за съжаление всичко е маркетинг, а истината е в етикетите. 
Славенче, ама и ти не го отлагай този зъболекар, бе жена! Рано или късно ще стигнеш до там и по-добре рано!

Аз също днес нещо не съм в час. Снощи с мъжо гледахме едно страхотно филмче ("Пак ли ти?" силно го препоръчвам) и по едно време като ме зацепи главата ви казвам, щях да умра. Започна и да ме тресе

Та той си извади бележки,че не дължи нищо (пак за всяка ясла по 2лв. и той) ,а другия месец ще ходи да се занимава с тази глупост
Излизат още или поне на Нова Година бяха май последните. А и също забравих да ти кажа, 4е мъ4а Макс да пие оранжада, която ти предложи оня ден, но е с мед, 4е не съм давала още, ами с малко кафява захар. Опитах с половин лъжи4ка, с цяла 4аена, но като усети киселко и хвърля бутилката
Такова 4удо не е правил до сега

), но резултат никакъв. Днес взех хомеопатичен сироп и хапчета, да видим дали ще помогне. И дано, че утре сме на имен ден и много ми се ходи, пък и вече искам да съм по-добре, че един телефонен разговор не мога да проведа

Носът си е все задръстен и милото много се мъчи. 2 дни вече я мъча и с Бейби Вака, но няма начин. То направо чешма. Снощи я сложих да спи на възглавница за възрастни, за да я повдигна и ми се стори, че от там насетне спа по-добре.
