Re: Къде в Бургас 25

  • 65 979
  • 724
# 255
Здравейте!Къде мога да намеря от тези кошове за играчки с капак, които стават за табуретки
Виж целия пост
# 256
Здравейте,
къде в Бургас има магазин за бани,
такъв,в който да са налични, или да имат каталог на душ кабини и паравани за баня,
търся с Гугъл-тц,
благодаря предварително....
и лека вечер....
Понеже и аз търсих тия дни и седмици, та да ти споделя, че като цяло душ-кабини има изложени на много малко места, най-много има в Баумакс. Пак зависи какво търсиш, но това е положението.  Simple Smile
бЛАГОДАРЯ,
голяма хамалогия се оказа този параван в Бургас,аз да си вземам мерките,аз да си правя проекта,че и аз да си го монтирам....търговци,ама търговци.....



За предното ми жилище кабината купих от Санита, имат голям склад +шоурум в Славейков, близо до Кауфланд.

В новото жилище  сложихме параван- направиха ми го от фирмата, коята слагаше дограмата.Взеха си размерите, нарисуваха ми го  и съвсем същия ми монтираха, излезе ми 420 лв.
Виж целия пост
# 257
Има ли някъде магазин за употребявани детски артикули, оказион?
Искам да пробвам да продам детската количка...
Благодаря   bouquet

И мен ме интересува дали има такъв оказион, защото си търся бебешко креватче.  bouquet
Виж целия пост
# 258
Момичета, искам да ви питам за салона за красота на д-р Николова, който преди години се намираше на уличката зад Безистена в една нова кооперация. За име на салона нещо ми се върти "Виктория", но не съм сигурна изобщо. Нещо да знаете за тоя салон? Дали още е там?
Виж целия пост
# 259
Някой да знае къде дупчат ушички ЕВТИНО? 3 пъти плащам по 30лв при Д-р Драголов, а малката пак махнала 1та обица.
Виж целия пост
# 260
Някой да знае къде дупчат ушички ЕВТИНО? 3 пъти плащам по 30лв при Д-р Драголов, а малката пак махнала 1та обица.

Радостина, на моята Деси ушите пробихме в "Света СОфия", доволна съм, но не запомних името на лекарката ама то май там има само една дерматоложка. СТруваше 32 лв. с медицинските обеци включени в цената, които с голям зор аз откопчах, за да и ги сменя. Не е по-евтино, но поне ти гарантирам, че обеците няма да падат  Peace

А защо трябва да се дупчат обеците само заради свалянето на едната обеца  newsm78 не става ли просто да и сложиш нови обеци? Или е минало време и дупките са се запушили?
Виж целия пост
# 261
Някой знае ли къде се провеждат тренировки по тае бо? Ако не се лъжа имаше 1-2 фитнес зали само за жени, в който може да се тренира тае бо, но не се сещам нито за адрес, нито за име на зала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 262
Някой знае ли къде се провеждат тренировки по тае бо? Ако не се лъжа имаше 1-2 фитнес зали само за жени, в който може да се тренира тае бо, но не се сещам нито за адрес, нито за име на зала Rolling Eyes
Преди няколко години ходих в "Аякс". Peace
Виж целия пост
# 263
в"Космос" също има .
Виж целия пост
# 264
Рени, не подвеждай хората, в "Космос" има тае БОКС  Simple Smile Много по-различно е от женското тае-бо.
Тае Бо има в "Аякс" със сигурност.
Виж целия пост
# 265
Благодаря за отговорите Grinning
Виж целия пост
# 266
ами аз като ходех в Космос до преди 1 седмица горе-долу и тае бо ми казваха че тренирам  hahaha може и тае бокс да е било, знае ли човек каквато съм отвеяна пак да не съм разбрала  hahaha Joy
Виж целия пост
# 267
Някой да знае къде дупчат ушички ЕВТИНО? 3 пъти плащам по 30лв при Д-р Драголов, а малката пак махнала 1та обица.
В някои златарски ателиета имат пистолети и също дупчат. Сещам се за "Весимир" /дано не бъркам/, което се намира след Пиргос стил тази малката уличка в дясно свиваш към Ботева. Светла се казва продавачката, тя има пистолет Peace
Виж целия пост
# 268
Някой да знае къде дупчат ушички ЕВТИНО? 3 пъти плащам по 30лв при Д-р Драголов, а малката пак махнала 1та обица.
В някои златарски ателиета имат пистолети и също дупчат. Сещам се за "Весимир" /дано не бъркам/, което се намира след Пиргос стил тази малката уличка в дясно свиваш към Ботева. Светла се казва продавачката, тя има пистолет Peace
Благодаря!
 МАГАРЕ, запушена е дупчицата. Когато се опитах да и сложа обичката тя плака много после я разрани и зарасна.
Виж целия пост
# 269
Горгона би ли ми казала параванът ти с плъзгащи врати ли е ?И с какви профили ?Можеш ли да го покажеш на снимка.И мен ме вълнува този въпрос.Това което съм харесала от фирма на Калоян излиза близо 1000лв и ми идва скъпо.Аз предпочитам да е с отваряеми врати и  тънки профили или с панти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия