Заведения в Бургас

  • 114 966
  • 744
# 75
по едно радио чух ,че в Славейков има нов ресторант за азиатска храна нещо с К беше , но не се сещам  newsm78
Да не е този близо до ВИК - касите  newsm78
Там ходехме преди месец. Плащаш по 7лв на човек и ядеш "на корем" Grinning Grinning Grinning
Има топли витрини и минаваш и си сипваш колкото пъти искаш по колкото искаш.
За деца май до 10 или до 15год (не помня) беше без пари
Допълнително  се заплащат напитките

Аз опитах нялко различни неща и не бяха лоши, но не бих казала че съм и възхитена
Виж целия пост
# 76
Да и аз чух за тази промоция в Славейков. Това вероятно е за някой, който яде много.
Ние по принцип като ходим в Китайска луна с момичетата долу горе пак по 7лв. ни идва яденето и после не мога да се свия да седна в колата.
Виж целия пост
# 77
а за Алегро какво ще кажете?
Виж целия пост
# 78
а за Алегро какво ще кажете?

Аз мога да попитам : какво е това?  Embarassed
Виж целия пост
# 79
Някой да сподели скорошни впечатления от р-т Златна котва ще бъда много благодарна!
Виж целия пост
# 80
На мен много ми харесва как готвят в Златна котва. Преди месец ходих и ядох ципура, беше просто божествена.
Виж целия пост
# 81
Преди 2 седмици ходихме с приятелка за обед там. Малкото неща, които поръчахме бяха чудесни. Нещото, с което нас двете специално ни спечелиха е наличието на детска стая. Децата хем хапнаха, хем играха, хем ние успяхме да се видим на спокойствие. Ако ходите с деца обаче ги инструктирайте да не пипат стенните лампи по стълбището, защото приличат на парапет. Дъщеря ми на тръгване си изгори ръката на тях. Сега пита кога ще ходим пак и ме успокоява, че повече няма да ги пипа.  Confused
Виж целия пост
# 82
Записвам се, за да ви имам.
Виж целия пост
# 83
 Peace
Виж целия пост
# 84
Като се тръгне от магазин Абсолют към Турското посолство, от същата страна са построили нова кооперация и под нея има заведение! Дали го обясних правилно не знам  Thinking Thinking Дано да сте ме разбрали, та да питам дали някой го е посещавал и дали се пуши в него. Кафе ли е или има и за хапване?
Виж целия пост
# 85
Ходихме в "Амстел". И мога да споделя, че е едно от малкото завдения които си предлагат реалния грамаж на салатите. Пиците им са също добри, малко от към избор на вина са по-зле,работят с братя Минкови,други марки почти няма.Първия етаж е за непушачи-горе се пуши.
Виж целия пост
# 86
Като се тръгне от магазин Абсолют към Турското посолство, от същата страна са построили нова кооперация и под нея има заведение! Дали го обясних правилно не знам  Thinking Thinking Дано да сте ме разбрали, та да питам дали някой го е посещавал и дали се пуши в него. Кафе ли е или има и за хапване?
След Турско посолство ли е, защото ако е същото за което си мисля то се намира почти с/у Елит. Та там се пушеше преди седмица?  Tired Не съм сядала, но имаше пепелници по масата и хора, които пушиха вътре.
Сега до колкото разбрах в малките заведения изцяло ще се забранява да се пуши, че то какво стана - всички избират да се пуши в заведението.  Sick
Виж целия пост
# 87
Златна Котва е ок  кухнята е добра на ет.1 е за непушачи ет.2 пушачи
Виж целия пост
# 88
А някой ходи ли в руския ресторант на ул. Трайко Китанчев - Ласточка?
От рускиня знам, че било вкусно, с не големи порции и нормални цени.  Thinking
Виж целия пост
# 89
Днес минах покрай него и се чудехме кога се е появил там с една приятелка, но сестра ми каза, че са ходили и не било лошо. Като я знам каква е претенция вероятно е хубаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия