Заведения в Бургас

  • 114 965
  • 744
# 120
за Златната котва.Има ли аниматор,там който да занимава децата?
Няма аниматор. Просто детска стая с играчки. Перфектно е, но за по-големи деца, които вместо да щъкат около масите си имат своето място.  Peace
Ресторант Триа от четвъртък вече трябва да работи.  Peace
Виж целия пост
# 121
Родевата къща работи ли, как е там, търся нюкое по-непретенциозно заведение в тази част на центъра
Виж целия пост
# 122
Родевата къща е с ново име Извора,нали?
До скоро работеше, мои познати ходеха да си обядват редовно до нова година там. Аз не съм влизала от години.
Виж целия пост
# 123
В неделя "Извора" не работеше. Може просто в този ден от седмицата да не отварят вече. Тя тази криза до какво ли не докара хората.  ooooh!
Виж целия пост
# 124
LaDiDa,благодаря!
Жалко,че няма такова заведение в Бургас.Хем да има къде да играят,хем и някой да ги занимава.
Синът ми е на 2г. и все някой трябва да търчи след него.

Виж целия пост
# 125
И аз да препоръчам китайския ресторант в Изгрев.
От години бях се отказала да ходя на китайски, но след отзивите тук, реших да пробвам.
Дори мъжът ми, който не е фен на тази кухня, остана очарован от патешкото.
Виж целия пост
# 126
сладурки някои може ли да ми каже къди се намира този азиатски ресторант в Славейков?
Виж целия пост
# 127
Ако идваш от кръстовището на Янко Андонов и завиеш наляво покрай Билата, се пада в един от новите блокове отдясно. Вижда се от улицата. Има и паркинг.
Виж целия пост
# 128
Ако идваш от кръстовището на Янко Андонов и завиеш наляво покрай Билата, се пада в един от новите блокове отдясно. Вижда се от улицата. Има и паркинг.


 Това май е за Китайския в Изгрев, а въпросът е за Азиатския в Славейков  Peace
Виж целия пост
# 129
Китайският в Славейков също се намира до Билата. Simple Smile
Виж целия пост
# 130
много благодаря
Виж целия пост
# 131
Ако идваш от кръстовището на Янко Андонов и завиеш наляво покрай Билата, се пада в един от новите блокове отдясно. Вижда се от улицата. Има и паркинг.


 Това май е за Китайския в Изгрев, а въпросът е за Азиатския в Славейков  Peace

 ooooh!
Права си, голям съм заплес. Извинявам се за подвеждането.
Виж целия пост
# 132
Китайският в Славейков също се намира до Билата. Simple Smile
Да, там има китайски, но ставаше въпрос за азиатския, където се яде на корем за определена сума, а той е по спомени зад Сарата в една нова кооперация Peace
Виж целия пост
# 133
Азиатския в Славейков е до магазина за 1 лв,до кафе Фешън,или срещу ВиК почти.снощи бяхме там,еми какво да кажа,не съм доволна.
Ястията нищо особено,от някои оскъдни количества имаше.След като си сложихме веднъж,чиниите ни бяха взети.Платихме 20 лв,2 куверта за големи,1 за дете и напитки.Ами то в друг китайски за толкова пари си взимаме 3 блюда и е много по-вкусно и обстановката е по-приятна,особено този в Изгрев,до Билата ни е любимо място.А и не ти гледат в чинията.
Виж целия пост
# 134
И аз го бях казала преди това. На нас малко повече вярно ни излиза сметката като ходим и никой не ме наблюдава кога съм се наяла, кога съм си изпила чашата, за да дойде и да ми я вземе Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия