Заведения в Бургас

  • 114 967
  • 744
# 360
Харесват ми ресторантите на х-л Бургас и този на х-л Калифорния, но ми казаха, че били прекалено скъпи, а и не съм сигурна, че мога да отида с детето си там
Виж целия пост
# 361
Харесват ми ресторантите на х-л Бургас и този на х-л Калифорния, но ми казаха, че били прекалено скъпи, а и не съм сигурна, че мога да отида с детето си там

Хубав е на х-л " Бургас" ,но обслужването малко им куца, прекалено бавни са. Иначе е идеално за деца, понеже рядко има заети повече от 2 маси.
Виж целия пост
# 362
Аз последно останах очарована от Океана,долу до подлеза,но само пици си поръчахме и бяха много вкусни,за друго от кухнята не знам.Но вечер като мина от там,винаги е пълно(за навън става въпрос).
Виж целия пост
# 363


Sinara , къде е тази пицария "Каристо"?



http://maps.google.com/maps?saddr=42.520253,27.450559&hl=en& … &t=h&z=18
Виж целия пост
# 364
Аз последно останах очарована от Океана,долу до подлеза,но само пици си поръчахме и бяха много вкусни,за друго от кухнята не знам.Но вечер като мина от там,винаги е пълно(за навън става въпрос).
Океана, Чадъра.....мерси! Повече от бира не бих пила и то, ако няма как да откажа да отида на тези места.
Това, че едно заведение се пълни, за съжаление Не означава, че е хубаво! Справка 'Рубарят'...
Виж целия пост
# 365
Скоро бяхме в Океана. Няма да повторим.
Чадъра съм го отсвирила от години.
Виж целия пост
# 366
ресторанта на хотел Дюн е превъзходен.Мога да го сравня само с топ ресторантите на Запад.
В този ресторант съм ходила преди 6 години.  Crazy
С нас имаше австрийци и всички бяхме меко казано впечатлени!
Не вярвам от тогава до сега да се стопанисва от един и същ човек, но ти благодаря, че с този пост ми припомни за това място.  Peace
Виж целия пост
# 367
Целогодишно ли работи? "Дюн" не е ли на Мая Илиева newsm78
Виж целия пост
# 368
точно на нея, то като видиш пред хотела какви коли са паркирани и ти е ясно....
Виж целия пост
# 369
Целогодишно ли работи? "Дюн" не е ли на Мая Илиева newsm78

Не мисля!
Виж целия пост
# 370
ресторанта на хотел Дюн е превъзходен.Мога да го сравня само с топ ресторантите на Запад.
В този ресторант съм ходила преди 6 години.  Crazy
С нас имаше австрийци и всички бяхме меко казано впечатлени!
Не вярвам от тогава до сега да се стопанисва от един и същ човек, но ти благодаря, че с този пост ми припомни за това място.  Peace

  bouquet

Препоръчвам го!


Снощи бяхме в "W".
Много добра кухня newsm10
Виж целия пост
# 371
Последно в Океана до Чадъра си поръчах зелена салата със сьомга.Салата имаше,сьомга не.Бяха ми нарязали микроскопични парченца,точно 6 на брой.Чудех се сьомга ли е ,или доматки?!А цената си беше подобаваща.Това беше миналия месец.Кракът ми повече няма да стъпи там.
Виж целия пост
# 372

Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 373
Целогодишно ли работи? "Дюн" не е ли на Мая Илиева newsm78


Не е целогодишен.Хотелът работи само през сезона.Дали е още на Мая Илиева, не е сигурно, отдавна се чу, че го е продала на Румен Гайтански.И за да не е спам и клюки - работила съм там, ресторантът наистина си заслужава похвалите, какво тирамису правяяят  Crazy
Виж целия пост
# 374
Инканто-стархотно ризото и паста правят,от десертите им съм влюбена в бисквитената торта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия