Заведения в Бургас

  • 114 967
  • 744
# 600
за съжаление и този магазин не го знам,  някъде по голямата улица, която минава покрай болницата в посока спортната зала ли е
Виж целия пост
# 601
за съжаление и този магазин не го знам,  някъде по голямата улица, която минава покрай болницата в посока спортната зала ли е


 Да, точно. Преди да завиеш на дясно за спортната зала поглеждаш на ляво в кооперацията.
Виж целия пост
# 602
За всички фенове на алтернативната музика откриха Groovy Bar, бившото Авеню. Ходих онзи ден на Гравити Ко, беше невероятен купон.
Виж целия пост
# 603
Положителен глас за Бургаски вечери. Много сме доволни, храната беше много, много вкусна.
Виж целия пост
# 604
Мами бях ви говорила за Кметска къща, сега са пуснали и ваучери за намаления в сайтовете Simple Smile Миналата седмица бях и с ваучер за Булаир, ремонтирали са го и е доста уютно. Кухнята от която трябваше да си избирам за ваучера беше много вкусна. Странично си поръчах шиш с крилца, беше уникален! Салата си беше както на снимката от офертата, а не да е една шепа. Вместо 14лв. платих 9лв. и се бях наяла много добре!
Виж целия пост
# 605
Аз да питам Simple Smile като ходите по тия Кметски къщи и Бургаски вечери, че и подобни и през седмицата ли има оркестри?
Виж целия пост
# 606
Аз да питам Simple Smile като ходите по тия Кметски къщи и Бургаски вечери, че и подобни и през седмицата ли има оркестри?

В Кметската къща като сме ходили винаги е имало. Не помня точен ден, но със сигурност е било делничен.
За Бургаски вечери не мога да изкажа мнение.
Виж целия пост
# 607
Аз да питам Simple Smile като ходите по тия Кметски къщи и Бургаски вечери, че и подобни и през седмицата ли има оркестри?


В Бургаски вечери оркестъра почива понеделник и вторник.
Виж целия пост
# 608
Аз ходя по обед, заради обедното най-често и тогава няма. А вечер имат всяка вечер без неделята  Wink
Виж целия пост
# 609
ясно, мерси за инфото ... няма да ги посетя
Виж целия пост
# 610
Ками* - оркестърът е добър на Кметска. В смисъл не са някои грачещи, а си пеят много добре. И не е супер дандания. Даже е приятна атмосферата. Но вече си е до предпочитания. Аз се чувствам различно. Не като всяка друга кръчма или заведение. Обстановката е добра, все едно си навън.
Виж целия пост
# 611
Ками* - оркестърът е добър на Кметска. В смисъл не са някои грачещи, а си пеят много добре. И не е супер дандания. Даже е приятна атмосферата....

Баш си е дандания, не знам къде си я видяла тази приятна атмосфера. Да не говорим, че едни се сбиха над главата ми. Втори път там вечер не стъпвам.
За тоалетната да не говорим - супер тъмно, ама мръсотията в мивката пак се вижда. И вратите не се заключват.
Виж целия пост
# 612
За данданията си е дандания. Трудно се чуваш с хората, които са на другият край на масата. А ако попаднеш на маса близо до тонколоните още повече Peace
Но оркестъра наистина се справят, пеят. Попадала съм на такива, които компенсират липсата на талант с ужасяващо тракане и свирене  ooooh! На Кметската певицата поне е добра, момчетата също пеят добре особено гръцки песни. А и в крайна сметка на всички ни е ясно, че кръчми като Кметската къща и Бургаски вечери не са направени за тихи и спокойни вечери с приятели.  Hug
Виж целия пост
# 613
Много са ми странни тези правила в Луксора :
- За непушачи е, но ако някой клиент поиска му даваме чинийка за цигарите. Но ако непушачите се оплачат - им ги събираме.

Виж целия пост
# 614
Много са ми странни тези правила в Луксора :
- За непушачи е, но ако някой клиент поиска му даваме чинийка за цигарите. Но ако непушачите се оплачат - им ги събираме.

Пак ли се случи? Рядко ми се е случвало да имам толкова противоречиви мнения за някой ресторант...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия