Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 38 980
  • 727
# 390
Благодаря ви,момичета,за подкрепата! Мимозка,Мими, тя пие АБ и Вентолин. Но не ми позволява да й сложа маската /инхалатор ли как се казва точно/ и е голяма борба. Тази сутрин е по-добре от през нощта Praynig Сутринта се обадих на приятелка на моите родители,която е лекар. Тя ме успокои,че дори да е намправила пнемония лечението би било същото /да,това питах,защото паниката ми надмина всичко досега/.
Мими,при нас положението е подобно Grinning Елла обича да дразни Миа.Но и Миа налага грозно понякога и скубе. И двете стоят наказани в такава ситуация. Ужасно е като започнат да си крещят. Но  вече започват да се поизравняват.
Ще допиша,че Мои натиска клавиши
Виж целия пост
# 391
Ирка,дано се оправя Миа,и дано да няма други болнички......при нас/да чукна на дърво/ ,още не се е усетила грипната вълна,ама да не казвам голяма дума,че се не знае......
Миме,ако и при вас е същата истерия,както и тук,не те съветвам да се пробваш/още повече,че при нас магазините са два-вашият е един/,ако имаш някоя бойна баба под ръка-пращай я утре рано за чувалче......иначе не виждам как ще се пребориш с навалицата/много дейни,борбени и заможни тия нашите пенсионери бе.......да ги видите какво правят,като пуснем промоция-ум ще Ви зайде/
Моите дечковци от отдавна спят на прости,големски възглавници......и нямат възражения/пък и с тях по-хубав бой става/.А,че и аз не мога да си харесам възглавница и си спя на моята си от детските години си е факт.Ама вече не намирам такива големи и дебели......пък и тая се оказа направо чудо-на всичкото пране в пералнята  не ще да ме оставя.....макар,че то и аз не си я давам...
А,за дразненето-то не че у нас е замряло нацяло....,ама моите се заиграват все повече и все по малко търсят мама или тати....и много се защитават един друг....даже и често имат изблици на обич-като се запрегръщат,зацелуват и почнат да се хвалят колко много се обичат,чак байгън да ти стане.....ама да видим и това докога ще е ..... newsm78
Аз си наспах....ама толкова много,че направо не мога да се освестя...и един мини сериал изгледах....и такова мотаене му направих,че би трябвало много да ме е срам,но страннно-хич и не ме е Embarassed...Затова пък от утре съм пак на тръстиката...и в лудницата/ще има прИмоция/...
Виж целия пост
# 392
Любе,даваш ми голяма светлина в тунела. Дано наистина има напредък след година-две,защото ми омръзна да го играя съдия.
Миа хвърлила безкрайно много тоалетна хартия и тоалетната се запуши. В този момент казва,че й се ака,слагам я на гърнето,няма как. След 10 минути Елла получава /с извинение/ разстройство. Някакси в торби изчиствам гърнето и слагам следващия като междувременно изсипвам сода каустик в тоалетната. Елла започва да реве,че я боли дупето и в момента в който хващам душа,за да я измия,Миа изпада в истерия,че иска мама.Миа е много кротка и това почти не й се случва. Истерията достига до внушителни висоти,Елла реве,че я боли корем,аз къпя и поливам с гореща вода тоалетна...Сега,след половин часово преследване и убеждаване да изпие едно малко прахче, Елла е спокойна,Миа се е заиграла. Но аз се чувствам толкова сама в такива моменти. Със закон трябва да се задължат всички бащи да работят до 4,а да им плащат същото. Защото наистина,наистина вече полудявам.
Съжалявам за минорната нотка.
Пропуснах да кажа,че очаквам всеки момент хазяйката,един Господ знае за какво идва. Разбира се,децата са съумели за половин час да сътворят хаос в старателно подредения ми преди час хол ooooh!
Виж целия пост
# 393
Стискам палци болничките бързо да оздравяват  Praynig И да не притесняват повече мамите си.
Много ми е интересно да чета за ежедневието ви с две дечица и въпреки, че сега ми е дори забавно на моменти, осъзнавам, че в бъдеще понякога ще съм пред нервна криза. Добре че е оптимистичният пост на Люба, но здраве да е, другото ще го мислим после.
Миме, дано да успеете да вземете това, което сте си харесали от въпросния магазин. Ама е ужасно дразнещо това с опашките на паркинга пред вратата и да чакаш благоволението на охраната, за да влезеш. Веднъж отидохме да видим какво има, хората чакаха с количките на опашка навън, беше хладно, а Румен малко болен и решихме, че е глупаво да виси човек на опашка, за да влезе в някакъв супермаркет. Може би е малък и целта е да не става тъпканица, но такова нещо другаде не съм виждала.  Confused
И аз ще чакам отговора на Сиска, че все още не съм го гледала това шоу, а и на Арбанаси не съм ходила. Чакам с нетърпение да се стопля времето да може да има повече разходки.
Виж целия пост
# 394
Добър вечер, дами!

Тази зима изглежда болестите ни покосиха здраво... Но не губете кураж, идва следващия тираж!
Да се свършва с тая зима, че вече трудно я понасям. После и лятото трудно ще го понасям.... Въобще в моята същност е изградена от трудна поносимост към нещо си  Mr. Green

Каква ли ще бъде и картинката у дома с 2 деца - трудно си я представям нормална. Никола вече от 1 час го подканям да си прибира играчките. Той прибере 2-3 неща и продължава да играе с останалите. А като го видя, че взима торбата с дребните играчки и ми прилошава - изсипва всичко и въобще не си играе с тях. Явно се наслаждава на хаоса върху килима.  newsm78

Ирка, надявам се съвсем скоро да имаш две здрави и послушни деца, които не хленчат и не те побъркват. Съчувствам ти за ситуацията.
Любе, ти взе да се разписваш от промоция на промоция. Явно борбата на фронта с клиенти е доста ожесточена. Липсва присъствието ти в нашата общност тук.
Галя, отрокът като беше по-малък спеше на нормална възглавница за възрастни, но по-ниска. После пък мина на възможно най-ниските детски. А последно му купих една по-висока детска (от тази есен като започна да го мъчи хремата и му се стичаше нощем докато спи). Та сега я караме на по-височка от предишната.

Ох, току-що се случи поредния хумористичен епизод от живота на Никола. Баща му: "Никола, не виждам да си прибираш играчките." Никола мълчи. Баща му, ставайки да сервира вечеря: "Никола, ще ядеш ли?" - веднагически отговор "Даааа!!" Бащата: "Ама ти голям избирателен слух имаш!", Никола: "Даааа, вече ми се оправи слуха и чувам!"

Хубава вечер и много усмивки!
Виж целия пост
# 395
 Joy Танче,мъж си отглеждаш,какво се чудиш?  Завиждам на мъжете за възможността да изключват,аз винаги чувам децата. Предполагам,че тази способност се тренира от малък Laughing Но сериозната ми теория е,че Петър е по-спокоен.Т.е.:аз гледам децата,съответно съм вечно на тръни. Той подсъзнателно знае,че има на кой да разчита и се отпуска. Може би това уморява майките най-много. Сигурна съм,че ако отида на неговата работа и аз ще придобия същата способност за хората около мен.
Вече,както виждате,съм спокойна /почти/. Елла не е търчала без гащи от поне час Grinning. Петър си дойде и го изпратих да пазарува хайвана. Но днес нямам физическите сили да готвя,а и къщата има много по-спешни нужди. И въпреки че той каза,че ще измие чиниите,как да го оставя като излиза в 5.30 и го няма по 14 часа. Но хич не ни съжалявайте. Вчера ми минаваха такива страшни мисли през главата с на Миа хриповете,че днес нямам НИКАКВО извинение да се оплаквам. Ама нали сте на разположение,хващате ме във всякакви минорни настроения.
Танче,абе не е така с лятото.Поне вечер човек може да излезе и да се наслади на прекрасно време.
Виж целия пост
# 396
С риск съвсем да предизвикам благородна завист/но и да просветля още повече перспективите/,да кажа,че днес за поредна вечер,след като се навечеряха,синковците/абсолютно доброволно/ се оттеглиха в стаята си,където си пуснаха филмчета на ДВД-то и си играят тихо и кротко.....а аз понеже съм се затъжила за тях,че рядко ги виждам напоследък,само ходя да ги кандърдисвам да дойдат при нас с баща им в хола....не помогнаха и примамки като игра на компютъра и шоколад.....така,че наистина има и такова нещо,като деца,които си се забавляват сами-тихо и кротко и не търсят родители......И,това не е за първи път....и накрая/държа пак да се поФаля/ си прибират играчките/като стане 10 знаят,че е време за миене на зъби-апропо и двамата вече имат часовници на ръцете и следят  часа-е,електронни са,че със стрелките още им е трудно/,обличат пижамите и само трябва да ги цункаме за лека нощ...абе,и аз не вярвах,че ще го доживея,това...ама на-факт е....
Ирка,поне отпушихте ли тоалетната?Че със сода каустик,май няма да стане.....чакам продължението....
Бъбълче,да досадно е това ,че не пускат,но вътре е голяма бутаница,често се стига до бой...а и наистина на моменти въздухът не стига/въпреки добрата,иначе,вентилация/.....и затова охраната пуска на порции клиентите...,но поне при нас,майките с деца и бременните ги пускат с предимство....
Аз,днес се поулях с писане.......ама  да има,че не се знае кога пак,ще остане време.....
Виж целия пост
# 397
Ох Люба и вашата не е лесна  ooooh!
Ирка чакам инфо по 2 въпроса,целта на посещението на хазяйката и състоянието на канализацията!  Grinning
Това с мъжете е за завиждане,как могат да са спокойни и лежерни,да не чуват децата .Моя е майстор на номера-гледане на новини или екшън филм между две биещи се,дразнещи се и спорещи деца и той да не ги забелязва  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 398
Добра вечер и от нас!

Ирка, и ние сме на вашия хал с болестите...
Кали донесе една хрема от градината, изкара я на крак за няма и 2 дни, но нали постоянно целува и мачка Бела - хайванчето се разболя ужасно и въпреки опитите да потушим гадната хрема - не се получи и слезе надолу в гърдичките... в неделя и пон-к беше толкова зле, че не сучеше, не пиеше нищо, постоянно се давеше от храчки, някакъв ад  Cry
Вчера толкова се беше обезводнила, че вече бяхме за болница направо... от шише не умее да пие, отказваше да суче - накрая сложих кърма в обикновена стъклена чаша и я изпи...
Днес вече живна и е веселка, успява да диша през нослето и да се храни, но още ми е гадно, че толкова малка изпи първия си АБ...

В градината на каката имаха варицела и цялата група до един я минаха без нашето диване  Rolling Eyes
Цялата тази лудост съвпадна с началото на новата ми работа - изкарах 4 дни и полудях направо... и казах да търсят друг  Blush Просто не можех да си видя ни семейство, ни деца... нямаше време и да ям, да не говорим стреса...

Любче, страхотно звучиш - личи си, че си отпочинала и разведрена  Heart Eyes Благородно завидях а подредените послушни деца. От днес Кики е вкъщи, защото не иска да ходи на сборни групи и въпреки многото занимания, които й измислях ме подлуди... Инатче страшно  Twisted Evil
Утре студ не студ ще я изведа с мен до банката, а майка ще греда Бел вкъщи, пък дано я уморя  Mr. Green

Любче, а с тоя вашия магазин - ние не бяхме ходили ни веднъж и тези дни като се зарибих по хубавите млекца с ттопченцата и сладкото отстрани  Blush та 2 пъти за 2 дни отидохме  hahaha

Иркааа, какво стана с тоалетната  Mr. Green
Виж целия пост
# 399
А,Миленка,ти поне ме знаеш,какво съм ку-ку.......ама като съм наспана го докарвам и на нормален изглед.. Mr. GreenПожелавам да ти оздравяват бързо момите,и ако Ви трябва нещо/например млекца/ звънкай-ще доставям на място.....А,тия дни чакам и Пепсън-ова да се отчете и да видим кога ще пием кафе....и ще разказва за Лондон/и да се уговаряме за Наречен/
Мимозка,аз също много мога да хваля проявите на мойто мъж #Cussing out......ама май,благодарение на неговите детегледачески похвати децата станаха толкова самостоятелни...та незнам дали да се хваля или да го оплювам Thinking
А,сега да си кажа,за какво влязох...няколко страници назад ми се мерна Мими с Един много кратък и лаконичен пост...ама ,то тук така не може Naughty,та  като намери време да сяда и да се разписва бързо и обстойно и да си казва всичко/още повече ,че тия дни я мернах в един друг подфорум,дето предпочитам да не срещам познати........ама скоро,може и аз да се запиша,та затова го следя/
Виж целия пост
# 400
О, Любче, задължително другата седмица викам да се видим - с Пепсънова днес го обсъдихме даже  Mr. Green От едните млекца може да ти поръчам, че г-н Змей никак не го долюбва вашия магазин - нещо не му пасва на размерите - тесен бил  hahaha

Кой тоз подфорум  Embarassed Confused
Виж целия пост
# 401
Добро утро,

Дано всички болни бързо да преборят болестите. В къщи са здрави, аз съм леко понастинала, но тръгвам за работа.
Радвам се, че Миа и Бела са по-добре. Дано скоро да оздравеят напълно.

Хубав ден!

Виж целия пост
# 402
Здравейте и от нас!
И аз съм от вече лудналите,но има още накъде!
От 2 месеца почнах работа ж детска градина,не ми стигаха моите деца та реших за още 6 -7 да се грижа.
Време за почивка никаква.Работя по 8 часа на ден,цял ден съм на крак,свършвам работа и гледам да изкарам децата на разходка,прибирам се да пооправя,да сготвя 2 манджи да потанцуваме в къщи с децата,да ги изкъпя и сложа да спят и айде пак наново.
За болести не ми се говори,от една болест на следваща,а и тук лекарите гледат децата по телефона та не си и правя еруда да им звъня,знам отговора предварително.
Та направо ви завиждам понякога,колко сте благословени ,че имате близки и приятели наоколо.
Както и да е това е новото около нас.
За децата:Алекс все още плаче много ,стнала е непокорна,няма заиграване сама,лиготията е на максимум,тръшкане,посягане  ,тряскане на врати,обиди,абе не ми се говори,а понякога е такова ангелче.
За бебето косата ми се изправя с нея,колкото по нависоко се катери толкова и е по-смешно и интересно,да не говоря колко често е синя.Явно и идва от зодията -Козирог,че и голям инат и рогато същество.
Мале много писах и пак ще съм само на 5 часа сън.
поздрави от нас и ще пиша пак при първа възможност,пък да взема и снимки да кача,че ни забравихте!
Лек ден от нас!
Виж целия пост
# 403
Здравейте и от мен, тъкмо гледам че Пловдивска околия се разписва и аз да не остана по назад  Heart Eyes
Аз днес съм също домашна, миналата седмица бяха болни и двете, но понеже се разболяха преди грипната вълна, сега тази седмица се опитваме да ги задържим вкъщи, че много ще им дойде лекуването. Да ви кажа честно чакам вече тази зима да свърши омръзна ми от болести, но пък от друга страна се успокоявам че тази година ще е така, догодина ще са по големи, блаженни за вярващите, както е казал поета  Laughing
Ани, честит ти племенник, много се радвам че е добре детето (извинявай че чак сега се включвам, ама нали съм малко от групата отнесени от вихъра  Embarassed).
Ние както разбрахте се разходихме до Лондон, по точно бяхме в Охфорд, нали училища обсъждахте миналата седмица, си викам я аз направо да проверя за университет, то е ясно че може и да не изкласим училище, но на фотошоп стават страхотни дипломи  Laughing Та избирахме колеж  Party
Видяхме се и с Ирка, и да си кажа честно завидях и колко кротки бяха двете момичета особено Миа. Освен това установих че спокойно можем да сменим Елла с Христина и никой няма да се усети, по магариите са еднакви  Laughing
Лек ден от мен, аз отивам д аправя лекции, стиснете ми палци да ми дойде вдъхновението, че нещо все го изпускам
Виж целия пост
# 404
Муцунке вярно е дай снимки ще ви забравим физиономиите  Grinning Не ти е лесно.
Аз понеже си знам,че сред близки е най-леко и си стоя при тях.
Люба какъв е този форум,надявам се не свързан с нещо притеснително?
Пепсън стискам ти палци.И аз избирах колежи на децата,големия не ме отрази нещо обаче  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия