Георги на мама Лони е МАЙско момченце за милиони!

  • 38 978
  • 727
# 420
   Добър вечер, другарки Mr. Green
   Ирка, радвам се, че си така шарена и в дробно настроение Simple Smile Аз имам помощ за децата от моите родители, само бегло си представям какво ти е на теб сама с двечките. За мен най-големият кошмар е, когато и двете деца са болни, ужасно е! А когато са здрави и се смеят съм най-щастливата майка Simple Smile Сега, момента, дето Люба го описва - мирни игри и занимания е много далечен за нас, но явно има надежда все пак.
   Пепсън, благородно завидях за избора на колеж, аз още с училището се мотая Wink
   Змейко, добре, че си решила да се откажеш от работата, щом е толкова натоварваща. Дано Бела вече е добре, а кака Кали да те слуша Simple Smile
   Ех, Ема се събуди и плаче! Винаги така става като седна пред компютъра Crossing Arms
   Да кажа на бързо - много ми харесаха малките муцунки Heart Eyes
   И също - взех спално чувалче Simple Smile Бабите атакуваха предимно бананите и течния шоколад, край бебешките неща беше спокойно.
Виж целия пост
# 421
О,аз без да искам съм поразбунила духовете,като приканих Мими да се поразпише по-обстойно.....но  наистина от известно време си чета там,и виждам,че явно съм много търпелива,щото хората за доста по-малко са  решили проблема кардинално.....И,да уточня само,че не неработенето е най-големият проблем......не,че не е...ама  честно на моменти си задавам въпроса що си гледам три деца,като съм си родила само две/пък родените от мен поне са кротки,както разбрахте и можеш да се разбереш с тях с две думи/.А, и застояването вкъщи отключва доста дразнещи навици и направо може да полудееш,при наличието на мъж дето цял ден само виси пред компа и хладилника.....не,че очаквам чудеса,ама поне елементарното поддържане на дома и на самия себе си да  се старае да прави,пак ще съм доволна/то че пералнята и печката са му като пулт на космически кораб е ясно,ма за хора са правени.....и далеч по-неуки от него са  се научили да работят с тях/....И,понеже ,наистина не ми стига времето съм станала една ужасно мърмореща...а в повечето случаи направо крещяща лелка и  нещо хич не се харесвам в тая роля,та  незнам кога ще си грабна шапката и ще го оставя да се спасява сам....
Пепсънова-та аз не разбрах кога ще пием кафе?И ще разказваш за Оксфорд..... Wink и не само.....
Сисе,нещо са ти се изхабили боичките на компа,май.....И,да кажа и аз,че хич не ти трябва да си разваляш покоя-щом има начин...гледай си момите.
За зъбите-на Иво са здрави,на Сами правихме пломба......и беше голям зор,ама сега поне мие зъби и търка като невидял сутрин и вечер,че да не налага пак да го водя...Ани,аз  исках да му сложим фитополимер,но зъболекарката/която ни е и хомеопат/ рече, и те не са цвете и че няма безвредно на 100%,та сложихме проста амалгамена/пък и те се слагат доста по-бързо,тамън за неседящи мирно пациенти /
Муцункините моми много са пораснали-ама то като ги виждаме рядко,така ще е -все променени много ще ни се струват.....на мама муцунка и пожелавам да има здрави нерви,щом освен нейните и още деца гледа....
Ирка,радвам се че новините от към Вас са добри.....
Аз отивам да доготвям и изринвам кухната,че то и изхранването на три деца/от мъжки пол/ не е лесна работа Naughty/откак съм се прибрала от прИмоциите съм направила сладкиш,боб,супа,хляб замесих и опекох,че много се харчи и все не стига......и сега освен довършителните работи имам и една камара чинии за миене/
Виж целия пост
# 422
Любе,да го зарежеш не знам,но да го стреснеш-със сигурност! Вероятно просто се е отпуснал.Ние сме тук,нали знаеш,че понасяме на мрънкане /аз водя щафетата май тази година/.

И към муцунковата Люба:а кой гледа децата докато работиш? И само ти ли се занимаваш с тях?
Като гледам другите жени как се оправят и ме хваща срам. Аз само вкъщи стоя и пак не ми е блестящ домът и се оплаквам Embarassed Embarassed

Сега обаче ми е криво,защото говорихме нещо си с Петър и ако се случи,животът ни доста ще се промени. Трудно е да се каже как,но за мен със сигурност към много по-лошо. Не мога да кажа нищо повече за момента,но ви моля да ни стиснете палци все пак...Малко странно звучи,знам...И като не знаете за какво да стискате. Но хем не мога да кажа,хем ми е криво,а знаете,че с вас споделям кривините в моя живот Simple Smile
Така или иначе скоро ще споделя / няма да се разделяме,нито някой е болен,пу-пу/

Мими,покажи чувалчето  Grinning Радвам се,че сте здравички,все така да ви върви!
Виж целия пост
# 423
Ирка децата идват с мен в детската градина,за момента бебто е още при мен Алекс е в друга група.В началото беше доста трудно и двете много са свикнали с мен и все още е така,но е малко по-добре.
Просто и аз исках с нещо да допринасям,беше ми писнала да чувам (не че много са се променили нещата,то благодарен мъж виждало ли се е)как  мъьо работел а аз като че ли цял ден краката си клатя.Сега не стига че бачкам по 8 часа всеки ден ами и в къщи работата е на мен,помага и той но не толкова колкото бих искала аз.
Виж целия пост
# 424
Ох тия мъже  Twisted Evil
Люба това с трите деца  Simple Smile ми е познато.Една позната ,която има 3 родени деца ми вика хайде трето,а аз
-А моля те три вече имам,стига толкова  Laughing
Ирка явно ще е нещо с работата и местенето или поне работното време  Rolling Eyes
Стискаме пък ти ще кажеш.
Муцунке много са ти сладки децата.Мъжа го строявай ,колкото може Peace
Люба,а разговор не сте ли водели?
Явно наистина мъжете са нежния пол. Close
Виж целия пост
# 425
Ирка, стискаме палци, кутрета, каквото имаме и се надявам всичко да се реши в твоя полза  Hug

Любе, и ние с моя минахме през това.... ама аз му поставих ултиматум - като ще си стои в къщи, ще гледа дете както трябва и ще ме отменя с домашните неща, колкото може, а каквото не умее, ще обяснявам и ще помагам, докато се научи... Инак да отива на All Inclusive при майка си, и нас да не ни търси.... Не че щях да го направя, ама то аз не съм от желязо. И хубавото е, че дори сега, като почна и той работа, пак се сеща от време на време или аз го подсещам, че няма нищо наготово на тоя свят.... И понеже и аз съм мноооого търпелива, призовавам всички не само към търпение, но и до говорене, мърморене, натякване, обясняване, обучение - абе всичко, дето поне малко, ще им влезе в мъжките глави.... За теб много сила и   Hug и се надявам да разрешите нещата по различен начин от стягане на шапки и багажи  Peace

Иночка, тези ми бяха вторите в списъка, с препоръчани зъболекари, явно е трябвало направо при тях.  Laughing Но ми казаха, че взимали скъпичко. А вие при г-н Даковски, или при съпругата му правихте зъбките? Между впрочем те са ни клиенти

 Пожелавам ви поводи за усмивки днес и денят ви да е хубав   bouquet
Виж целия пост
# 426
Ирка,  fingerscrossed

Муцунка,  Hug

Люба,   remybussi
Виж целия пост
# 427
   Ирка, това е чувалчето, розово:
   
Виж целия пост
# 428
Ирка, и от мен стиснати палци, ама наистина много объркващо звучи. Да стискаме палци, а ако стане на тебе лошо ти се пише!  newsm78 Сега да стане ли , да не стане ли стискам, ама стискам да се разрешат нещата по най добрия начин за теб.

Вчера ни изписаха бебето. То много мъничко бе! Аз толкова мъничко не бях виждала.

Бабъл, ти как караш бременността?
Виж целия пост
# 429
Ирка стиксам палци и аз! И така ме разсмя с това за зъбите  Joy, но пък дано да са се метнали на мен!  hahaha
Муцунка разкошни са ти момиченцата пу-пу много да ви радват!

Люба, предполагах и аз че това е проблема, седенето вкъщи всички сме го минали покрай майчинството и знаеме, че една къща си иска своето, но мъжете това не го разбират и трябва доста да им се напомня, за тях къщата е като хотел ол инклузив... говорете и много търпение и здрави нерви ти пожелавам. И най вече успех в търсенето на работа, защото след като е повече време извън вкъщи няма да се дразниш, защото няма да цапа и разхвърля толкова и да търси ядене по 3 пъти на ден. От опит и от общуването си с доста самотни майки разбрах, че разковничето за всяка раздяла в крайна сметка се оказва липсата на любов, от тогава съм на мнение, че има ли любов двойката трябва да положи усилия да изглади противоречията си, но тя липсва ли чашата само се залепва и след време пак протича от залепеното място.  Hug

Миме честито чувалче!

За тези които имат време за губене:
Ние вчера бяхме на вечеря и кино с любимия, толкова рядко ни се случва да излизаме като гаджета, че много се радвам на такива моменти. Та понеже имам свободно време ще ви разкажа за комичната ни вечер.
Отиваме в Арена защото има промоция всеки четвъртък билетите са по 5 лв. и аз направих резервация от нета (викам си и други са открили топлата вода я за по сигурно, оказа се че той адски много харесвал тази моя черта да съм организирана хахаа), купуваме ги и се оказва че в пицарията има даже опашка за маси (а аз държа да вечеряме там защото от 1 месец ми се ядат едни спагети от там), изчакахме си реда, но много се забавихме. Вечеряхме малко набързо, но и бяхме гладни и докато стигнем до салона с пуканките закъсняваме с 5 мин., но си викаме рекламите докато минат имаме време.
Добре де, ама там дето ни късат билетите пред нас една групичка младежи и те за зала 6 като нас и ние тръгваме по тях, те отварят една врата влизат и ние по тях. Спираме се всички на пътеката бре филма почнал, аз викам "Абе не може без реклами", ама те викат "Абе това е нашия филм" и се запътват по стълбите да сядат и ние по тях. Седнахме и още недоизяли пуканките филма свърши, хората стават светнаха лампите, а сега де.... отивам при служителя и питам "коя е залата" "Ми 5" - казва той, "А къде е 6" и влизаме в зала 6 сядаме някъде и точно си изядохме пуканките и започна частта която гледахме преди малко  Joy и милия вика "Дай да ходиме да се целуваме това сме го гледали", та си излезнахме преди края на прожекцията (ние просто я бяхме гледали)  hahaha Та сега ни липсват само първите 15 мин от филма  Joy голям смях ви казвам, такова нещо не ми се беше случвало и ще си ни е един много готин спомен. Почти схванахме филма и то отзад - напред.  Mr. Green

Та така при нас е весело!

Руми защо така кратичко!
Ани супер новини - няма значение че е мъничко важното е да е здравичко! Много изстрадаха милите родители и роднини! Да им е на голяма радост от тук нататък!
Виж целия пост
# 430
   Не върви някак само снимка на чувалчето, ето я и Ема, вече на 10 месеца Simple Smile
   http://www.facebook.com/profile.php?id=1079109606#!/photo.php?fb … amp;id=1079109606
   Ирка, стискам палци за вас! Hug
   Любче, дано скоро да не четеш в онзи форум! Hug
Виж целия пост
# 431
Миме, много е сладка Ема, обаче аз тези снимки съм ги гледала вече!  Wink

Брат ми беше започнал да пуши по 4 кутии цигари на ден в последните няколко дни. Но вчера като му дадоха сина, ги отказа от раз. Това си  беше поставил като условие - получава син, забравя за цигарите.
Виж целия пост
# 432
Здравейте, момичета!

От споделеното от вас се установява, че по-голямата част от мъжете са един дол дренки.
Любе, добре си ти само с три деца, а аз скоро четвърто ще имам. При това двете малките ти са кротки и послушни, а при мен всички са "всеки си башка луд". Не му се връзвай толкова на мосюто, а вземи и него да го вкараш в една прИмоция домашна...
Аз няма да се оплаквам, че винаги ще си намеря за какво, но също така съм наясно, че и да го зарежа по-добър няма да намеря.... Пък и аз не съм лесна да ми търпят "благия" нрав.  Mr. Green
Ако от "Пълна лудница" дойдат у дома да ни снимат ще стане световноизвестно идиотско шоу. Щото едва ли има такива други луди като нас - начело с Йовчо. Е такъв каприз като него нЕма. Цвиленето му не познава граници. Недоволен е от храната, която сме му купили и само се оплаква. То не е "Фризкакз", то не е "Уискас".... ама не - чувства се длъжен да негодува!

Ирка, винаги е трудно човек да се адаптира към настъпващи промени, още повече когато не са му особено приятни. Стискам палци нещата да си дойдат на мястото много бързо и да си доволна и щастлива с усмихнато семейство!  Hug

Галя, весела история... Наистина ще ви е един приятен спомен. Хубаво е когато човек е влюбен. Дано ви държи дълго и да имате още забавни случки.

Момичета, хубав ден ви желая и повече поводи за усмивки Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Ани,точно като брат ти отказах цигарите от раз в деня,който родих Божидара Crazy
Гале,интересно е при вас Heart Eyes
Виж целия пост
# 434
Ееее,Ани,честито бебче! Как между другото го споменаваш Crossing Arms Сега вече можеш спокойно да се фукаш,че си леля Grinning
Мими,браво,браво,досетливо момиче! Точно щях да кажа,че чувалчето е много сладко,ама му липсва нещо Grinning Голямо бонбонче е Емка,такава нахиленка и синеока. Не че нямам ФБ,но хич не съм редовна там и не съм видяла тези снимчици.
Благодаря ви,момичета,не знам и аз кое е хубаво,кое-лошо. Но да стане най-доброто.
Руми,ехооо,какво е това? Аз чакам торта да видя,тя с някакви малки емотикончета се измъква Naughty
Петър е подреден.И много пъти е казвал,че ако той беше вкъщи,щеше да е много по-подредено. Но има една малка незабележима подробност,че си няма представа какво трябва да се прави вкъщи. Пускал е пералня със свои дрехи няколко пъти.Никога обаче не е прал за цялото семейство,прибирал дрехи,гладил,готвил,чистил прах,писал домашни с Елла,подреждал играчки,мерил умалели дрехи,сменял завивки и т.н. и т.н. Но аз днес взех прекрасно решение,което се състоеше в това да заведа Елла на училище,да гушна Миа и да спим до 11.30 Grinning Безсънието покрай болни деца ми дойде в повече. И аз лягам късно.
Танче,много сте ми забавни с вашия Йовчо hahaha
Гале,еххх,искам и мен някой на кино да ме води,да ме целува...Пожелавам ти цял живот така да продължава!
Муцунка,разбрах аз тайната на живота. Колкото повече прави една жена,толкова по-малко обичана е. Колкото по-голяма лигла е,толкова по-обожавана. Жалко,че на някои им идва от вътре да са лигли,а други цял живот не могат да се научат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия