Ирка, радвам се, че си така шарена и в дробно настроение
Аз имам помощ за децата от моите родители, само бегло си представям какво ти е на теб сама с двечките. За мен най-големият кошмар е, когато и двете деца са болни, ужасно е! А когато са здрави и се смеят съм най-щастливата майка
Сега, момента, дето Люба го описва - мирни игри и занимания е много далечен за нас, но явно има надежда все пак.Пепсън, благородно завидях за избора на колеж, аз още с училището се мотая

Змейко, добре, че си решила да се откажеш от работата, щом е толкова натоварваща. Дано Бела вече е добре, а кака Кали да те слуша

Ех, Ема се събуди и плаче! Винаги така става като седна пред компютъра

Да кажа на бързо - много ми харесаха малките муцунки

И също - взех спално чувалче
Бабите атакуваха предимно бананите и течния шоколад, край бебешките неща беше спокойно.
/откак съм се прибрала от прИмоциите съм направила сладкиш,боб,супа,хляб замесих и опекох,че много се харчи и все не стига......и сега освен довършителните работи имам и една камара чинии за миене/
Радвам се,че сте здравички,все така да ви върви!


Сега да стане ли , да не стане ли стискам, ама стискам да се разрешат нещата по най добрия начин за теб.
, но пък дано да са се метнали на мен! 
