Пролетта ни чука на вратата, Октомврийчето расте със скоростта на светлината.

  • 33 249
  • 740
# 150
Незнам момичета обаче и нашият Никола е страшна работа незнам дали сме единсвените но яденето е цял ритуал нищо не иска да яде забавляваме се като в цирка,каквото се сетя това давам само да може да хапне нещо .Иначе като цяло е спокоино дете не ме ядосва но яденето е страшно.Спи си без проблем не го успивам и никога не съм го успивала само слагам в крежатчето и излизам тойсам заспива ,може да ви се струва странно но ФАКТ.
Виж целия пост
# 151
Алекса честито и от мен newsm32
Гинче това видео е забранено не мога да го видя аз Rolling Eyes
Виж целия пост
# 152
Гинче това видео е забранено не мога да го видя аз Rolling Eyes
Добавих те като приятел и ще можеш да го видиш Hug
Виж целия пост
# 153
Ко прайте,мацки? Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Ами аз досега чистих, простирах и разни домакински истории clean prostor clean , докато мойто диваненце е на ясла и след малко ще ходя да си я взема. Голям студ навън, зззз   cold. При нас няма сняг и е един сух студ, ужас.
Силве, голям бонбон е Тео:) Heart Eyes
Виж целия пост
# 155
здравейте!

и Вики веднъж реши да се тръшка, но аз просто си взех кафето, седнах на дивана и си гледах телевизия. След 5 минути крещене с нос забит в паркета стана и се заогра. Силно се надявам това да е първият и последен опит за тръшкане! Иначе мрънкането си е редовно. Почна ли да правя нещо в къщи и тя започва да ми дърпа пръстите на краката, за да ме премести. Ако това не подейства.... ревввв до посиняване! Понякога се успокоява като и дам някоя лъжица или бъркалка... или друго подходящо за игра.
Вече яде! След 5 месеца отказ на всичко друго освен оризова каша вече яде почти всичко.  Mr. Green Най-обича да седне с нас на масата и дори да е преяла преди 10 мин опустошава съдържанието на чиниите ни. А лук и чесън много обича... особенно в салата или от туршия.
Голям фен е на Дисни каналът. Майстор Мани и Клубът на Мики Маус предизвикват рев като свършат. Сега ги търся на ДВД-та. Други любими са филмите за Барби и Ягодов сладкиш, и всичко където се пее и танцува!
Откакто с и има стая играе почти постоянно там сама. Пускам и диска ягодов сладкиш и тя къде гледа, къде слуша... но разхвърля играчките ии е доволна. Често идва, хваща ме и ме замъква при нея. Започваме да храним куклите, да играем с количките и..... занимаваме се!

И понеже отдавна не съм писала ето една снимка на малкия звяр: http://www.facebook.com/photo.php?pid=31306119&l=a718bf4418&id=1308604083

попрочетох отгоре, отгоре, но забравих на кого, какво исках да напиша Embarassed.
Ще се опитам да съм по-редовна, но ми е трудно да се добера до компа без да ме задърпат или някой да седне и да ми помага да пиша....
Виж целия пост
# 156
Моондрийм,много е пораснала бубката,страхотна бонбонка е.
Силве,страхотен е Тео.
Хриска,завиждам ти,че си очистила,мен тепърва ме чака и само се подмотвам.Напоследък никаква енергия нямам,Спи ми сеееее...
Виж целия пост
# 157

Ето какво правя аз - седя и ровя в нета от половин час и си викам "няма да пиша, защото имам да чистя".... дрън-дрън! Ей, голям мързел, голямо нещо!  Mr. Green Blush hahaha Сега като си признах, наистина няма да пиша повече и ставам да се разпепеляшвам!  newsm75

ДХЗ, исках само да те питам за това басейнче за къпането, понеже му се чудя от няколко месеца - Саши как се побира вътре, има ли достатъчно място за крачетата, специално там където се стъпва?? Аз пробвам Боби в един магазин и ми се видя тясно, но все пак с дрехи и обувки бяхме... та затова и се подмотвам, но мноого искам да си го купим...  newsm78

Хубав ден и до скоро!  Hug[/color]
Виж целия пост
# 158
Елсън,не е тясно.То е като столче,има място за крачетата,Саши даже си цапка с тях,много е щастлив.Най-готиното е,че легенът си има специален отвор на дъното,през който се изтича водата,не е нужно да се надига и обръща с толкова вода.Когато водата е излята,оставям отвора без капачката, изплаквам малкия с подвижния душ и сме готови с банята.

Оф,много ме дразни новия фейс на форума и тези розови лентички.
Виж целия пост
# 159
Честито на Алекса и успех в бебеправенето на Чипче  Party.
Габка има избили няколко ккътника, т.е драскат ми някакви иглички, докато й мажа венците. На пук на това обаче си спи по цяла нощ без да се буди дори за мляко към 6  Thinking (пу- пу). Аз също никога не съм я преспивала и продължава да е така- оставям я сама в леглото и излизам от стаята, след малко само влизам да я завия.
Къпя я права в душ- кабината и е голяма радост- подпира се правичка на стъклото и цапа с крачета по килимчето. Ако пропусна къпане 2 дни, а само мия дупе и на третия е ужас- рев, дърпане, но за 2 дни си свиква отоново.
Това е окло нас- аз си работя, денят ми минава бързо, вечер ме гушка, показва ми какво е научила и в 20.00 заспива  Tired. После започвам да вкарвам къщата в ред и така...
 Hug
Виж целия пост
# 160
Здравейте всички ,май изпускам понещо от време на време от това което вие сте писали ама съжалявам .Току-що сложих Никола да спи и имам малко време да прочета какво сте писали ,Нико има само един кътник отдолу и другят е набол но всеоще не може да пробие,а за къпане се къпем още в коритото страх го е от душа само се сърди като му попадне вода в очите.Ако искате може да ни разгледате снимките ни ето и линк.

http://www.facebook.com/album.php?aid=13970&id=100001009654132
ако нещо не стане facebooka ми е Milena Bojanova
За сега хубав и успешен ден  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Нагъвам пред компютъра питка с масло и домашно сладко от праскови.
Обаче Naughty ме чака една пералня с дрехи за простиране  Crossing Arms
Как лекувам тръшкането на Петър (че и той почна от 3-4 дена) - не му обръщам никакво внимание, започвам да му се хиля и той спира Laughing
Виж целия пост
# 162
Гугата го къпем в такова басейнче от 6 месечен и мога да кажа,че си е голямо удобство! Единственото,което на нас ни направи лоша услуга,е че като се напълни повечко и малкия се наведе да си вземе патето,винаги се нагълтва с вода и се почва един неистов рев!  Whistling Имаше един период,в който категорично отказваше да се къпе там,но сега пък няма вадене  Crazy Шляпа и пушек се вдига!  Laughing
Виж целия пост
# 163
ginbayстрахотни снимки на Петърчо голям сладур ,купона за Коледа е бил страхотен много сте се забавявали.Поздрави от нас с Нико.
Виж целия пост
# 164
Благодаря за хубавите думи за моя танцьор newsm68
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия