
Честита Нова 2011-та година, пожелавам на всички ви много здраве и късмет!
Отдавна не съм се мяркала тук
чета ви редовно, но с този дивак у дома ден не ми стига Честито бебче на Алекса
да ѝ е живо и здраво, смели майки има
Успех в бебеправенето Чипче

Нагледах се на хубави снимки и весели филмчета
Еди твоят малчо е много упорит, не се отказва, пада става и пак тръгва 
Ние изкарахме хубава Коледа, весело беше особено като дойде Дядо Коледа
каката пощуря от кеф защото до последно не знаеше, че Дядо Коледа ѝ е изпълнил желанието
Нова година изкарахме самички четиримката и добре, че не отидохме на кръчма защото точно в 12 бубата се събуди с Т 39
до сутринта се борихме да я свалим
На сутринта ѝ нямаше нищо и както винаги ни подлуди от дивотий 
Като ви чета какви капризи правят вашите все едно пишете за моята
Ей, не ѝ ли угодим отива и почва да си удря главата в масата
Най-обича на кака ѝ в стаята да ходи и като и се затръшне вратата под носа крещи " ааааа не" и се тръшва на земята с писък 
За къпането и при нас е екшън, пищи все едно я колим
а толкова се кефеше преди 
Ние около празниците все по болници изкарахме с каката. Правиха ѝ гастроскопия в Токуда и изкара там 3 дена между Коледа и Нова година
Малката се отрева хубаво, всички ни забелязаха

няма да са ми излишни 
С гордост да си носят имената!