Пролетта ни чука на вратата, Октомврийчето расте със скоростта на светлината.

  • 33 249
  • 740
# 540
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ,УСМИХНАТИ,ЖЕЛАНИ И МНОГО АМА МНОГО ОБИЧАНИ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 541
Честит празник,момичета!  newsm51
Виж целия пост
# 542
                                 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА!!!
                                        http://www.vbox7.com/play:7e972f66
Виж целия пост
# 543
Виж целия пост
# 544
Честит празник на всички. Много да ви глезят днес, а и не само днес.   bouquet
Виж целия пост
# 545
Честит празник мами-мадами!  bouquet Да сте много обичани, щастливи и желани!  bouquet
Виж целия пост
# 546
Честит 8-ми март момичета Simple Smile))  bouquet
Аз осъмнах със едно шоколадово мече, което беше изкъпано по спешност, след като успя да оцапа навсякъде откъдето мина  Joy

08.03.2011 018 by Valchica, on Flickr
Виж целия пост
# 547
Честит 8-ми март момичета Simple Smile))  bouquet
Аз осъмнах със едно шоколадово мече, което беше изкъпано по спешност, след като успя да оцапа навсякъде откъдето мина  Joy

08.03.2011 018 by Valchica, on Flickr
много е сладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes най-сладкия подарък!

Момичета аз да ви попитам нещо:нали е студено и малкия е с чорапки ,като го мия или просто реша да му ги сваля малко да седи бос и го пускам на земята ,а той не иска да си стъпи на краката.Въобще не иска да ходи бос,.Казвам му да дойде при мен ,а той тръгва да се изправя на челна стойка направо само и само да не стъпи на боси крака Joy .Като му сложа чорапите и пали мотора.Случвало ли ви си е подобно нещо...................?
Виж целия пост
# 548
rozalba, на мен не ми се е случвало. Аз водя борба да го обуя. бос и гол най-обича. Но не мисля че иамш повод за притеснения. Сега лятото сам ще си събува чорапите.
Виж целия пост
# 549
Привет,момичета! Честит празник на всички с малко закъснение, пожелавам ви да сте много обичани Simple Smile

Еди, малкият е супер сладък бонбон Simple Smile И Елена така се омазва като докопа шоколада ми Simple Smile
Розалба, при нас нещата стоят в другата крайност - голям кеф й прави да се събува и да ходи боса, което мен ме изнервя много, защото с триста уговорки успявам пак да й обуя чорапите. Явно децата са различни Simple Smile

Виж целия пост
# 550
rozalba, Миракъл, благодаря!
Моя дивак, няма проблеми ходи и бос и обут. Когато му ги обувам си подава краката и уж няма проблем. Докато се обърна обаче, вече е успял да ги издърпа и шляпа бос по паркета. В колата особено редовно ми го прави този номер. Сложен с чорапи и обувки, почти винаги го изкарвам бос с прилежно наврени чорапи в устата и обувки до него на седалката  Mr. Green
Виж целия пост
# 551
Здравейте!
И от мен честит празник на патерици. Ние цяла седмица сме си вкъщи, тъй като малката е болна. Първо ме изкара мен грипа, а веднага след това и нея-с температура, кашлица, сополи, а от вчера и с разстройство. Не иска и нищо да яде, а антибиотика, който почнахме вчера е доста силен и явно й дразни стомахчето, но не иска нищо да опита-само сокове, вода и тук там по някоя солета.
Еди, много е сладък Преси и много фотогеничен Heart Eyes
Исках да ви попитам какво давате за температуропонижаващо Нурофен или Панадол? Четох за някакви разлики, но явно при всяко дете си е различно. От вчера й давах Нурофен за температурата и ми се стори, че се повлия доста по-добре за разлика от панадола.
Виж целия пост
# 552
Хриси, аз знам ,че е най добре да се редуват , тъй като съставките им са различни , панадола съдържа парацетамол , а нурофена ибупрофен и заради това е добре да не се дава постоянно само от едното. Аз имам впечатления, че при нас нурофена действа по-бързо и като дам от него по-дълго време не вдига пак температура. Ползвала съм и свещички ефералган, на мен лично ми е по-удобно със свещички , защото Елена през устата много трудно поема каквото и да е лекарство. Дано Гери да се оправи бързо   bouquet
Виж целия пост
# 553
момичета,благодаря ви за отговорите.Значи ние сме в другата крайност  Laughing
Xриска  при нас съм  забелязала,че по-добре действа нурофен:по-бързо сваля Т. Бързо оздравяване  Hug
Виж целия пост
# 554
Благодаря ви момичета! Hug
Миракъл и Гери много трудно приема лекарства през устата, но панадола е едно, за което не я моля много, много и го приема, обаче за антибиотика е някакъв кошмар. За сироп пак по същия начин-не иска, и не иска. Свещичка ефераган пробвах веднъж, но не можах да я сложа, след това пак пробвах докато спи и пак не успях и се отказах от този вариант.
Много хора ми се губят напоследък.
Джоя нещо не се мярка напоследък, Силвана също newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия