Пролетта ни чука на вратата, Октомврийчето расте със скоростта на светлината.

  • 33 249
  • 740
# 555
Здравейте момичета,не съм писала скоро и се опитах на бързо да прочета всичко но дали съм успяла незнам.Edira страхотен е малкят .Момичета извинете ме че няма да пиша по темата за темературата но съм силно притеснена от известно време забелязах че Никола много накуцва имахме проблем с едни пантофи и отнаало си мислех че е заради това ,но сега вече не сме с тези пантофи и пак накуцва ,пусках го да ходи и бос само по чорапки ,купих му от тези чорапки с коженото ходило от долу ,взехме му и други пантофи .но резултат няма когато ходи си сжива прастите на краката и започва да куца ,та днес ще говодя на лекар да видя какво ще ни кажат.Много се притеснявам дали нещо не направихме с детето заради тези пантофи .И межу другото когато купувате обувки на детето ви колкото и скапи или евтини да са те прожерете стелката на обувката защото при нас така се получи имало издатак на пантофа който аз не съм видяла и детето закуца ,при полойение че пантофите на изжестна марка и не бяха евтини.Е хайде стига съм ви занимавала ще пиша по късно за да кажа какво е станало, на болите бързо оздравяване. Simple Smile Grinning
Виж целия пост
# 556

Джоя нещо не се мярка напоследък, Силвана също newsm78
А как бе аз съм една от редовните Wink
Теодор също много ходи бос не е никакъв проблем при това ние сме с теракот ама не го бърка LaughingПроблемът при нас,е че ходи на пръсти от време на време newsm78
Исках да Ви покажа поканите за кръщенето,но нещо апарата ми размазва фокуса... да се надявам,че после ще ми го оправят и ще я видите Party
Виж целия пост
# 557
Да драсна и аз някой ред...при нас все едно и също, зимата се вихри с пълна сила. Полудявам.
 Ето как мина тази седмица досега: Понеделник - обилен сняг ( 80см ), улиците блокирани. Вторник и сряда - огромни камиони чистят снега, улиците блокирани. Четвъртък - обилен сняг ( 30 см и продължава ) , улиците блокирани...
За всяко изваждане на колата чистим и копаем по 30 мин. и като се приберем, някой ти е паркирал на изкопаното и се почва пак. И така докъм май, когато ще дойде пролетта.
И един виц по темата: Попитали един квебекар топло ли е било лятото миналата година, а той отговорил: Ами не разбрах, падна се в сряда, а аз бях на работа... 
Иначе Сами е добре, обикаля из къщи, но много взе да му омръзва и само седи до вратата с яке в ръка и вика Айде.
Виж целия пост
# 558
Maлее Дорче,тъй както ми описваш картинката,май май лятото ще имате на куково лято  Mr. Green
Милена и аз бях купила едни пантовки на Вики,които не бяха хич ефтини и му направика за 1 час пришки на нежната му кожичка.ВЕДНАГА ги хвърлих.Хич не го и мислих.Сега в къщи ходи само по чорапи(тук се продават с гума целите отдолу,супер са).Дано детенцето да помни че му е обивало на крачето и затова да гуца и да си свива пръсчетата.Стискам палци да не е нещо друго.Пиши после да кажеш какво е казал доктора.
Виж целия пост
# 559
kaka_dora  никак не звучи цветно...
milena1981 спокойно, според мен не би трябвало да има трайни последвтвия. И аз си мисля, че детенце по-скоро е запомнило дискомфорта и затова ходи така.

Аз искам да се включа по темата с температуропонижаващите.
Давам само нурофен (над 38.8, ако не е помогнал душа примерно) и в инзвънредни ситуации панадол. Нурофена е на основата на ибупруфена а панадола- на парацетамол, за който никак не чета ласкави неща напоследък.
Много деца са алергизирали от него.
"Голямото откритие е, че 90% от децата, които използват парацетамол преди да навършат 15 месеца, са три пъти по-предразположени към алергии и е два пъти по-вероятно да развият симптоми на астма на шестгодишна възраст, спрямо децата, които не използват парацетамол", посочва още д-р Крейн.
" Iзточник
Аз лично спрях да го използвам след като прочетох за един случай на Д-р Михайлов в който дете беше стигнало до изкуствено дишане...
За съжаление, алергии се получават и от нурофена ... така че и той не е панацея, но все пак когато съпоставях двата продукта ми се стори по-безопасен. това разбира се е субективно мнение с което не ангажирам никого  Peace
На когото му е интересно в Гугъл има много инфо  Peace
Виж целия пост
# 560
Ох, сега снега го обърна на дъжд и вече стана страшно. Бях на пазар, а на магистралата море  ooooh!
При нас като температуропонижаващо предписват само Тиленол. Те този Тиленол за всичко го ползват. Въобще имат си 2-3 лекарства и само тях си пият ( Адвил, Мотрин и Тиленол )
Виж целия пост
# 561
Едира, много полезна информация даде, благодаря ти Hug
Кака Дора, това вашто на базата на какво е пише ли? Парацетамол или ибупрофен?
Влязох да ви споделя радостната вест:

Тунчо днес стана мама отново - на малката Нора, много се развълнувах като ми писа. Ема вече е кака  Joy
Виж целия пост
# 562
Леле, някой от бебета ни вече са каки и батковци....
Честито на Тунчо, да са й живи и здрави и двечките и само да я радват  Hug
Виж целия пост
# 563
Ихааа страхотна новина - да и е честита малката Нора на tuncho! Здраве и щастие на цялото семейство, а на мама tuncho бързо възстановяване   bouquet!
Виж целия пост
# 564
Ехааа, каква хубава новина, да е жива и здрава Нора   bouquet  bouquet  bouquet Дано Тунчо скоро намери сили и време да влезе и да разкаже как е минало всичко, знам, че се притесняваше за секциото.
Еди, мерси за инфото за панадола, аз също бях чела някакви подобни неща , общо взето и аз гледам в краен случай да давам температуропонижаващи, последният път Елена като вдигна 39,6 само с мокри компреси й я свалих.Но понякога наистина се налага, няма как...
Кака Доре, ама на вас хич не ви е лесно с този сняг....ужас...Дано скоро видите малко по-топло време Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Честито на тунчо, помня че искаше пак момиченце, за да могат да си играят с Ема. Сбъднало и се е желанието. Сега баткото ще се грижи за 2 сестрички.  Hug
Нямам идея на базата на какво е Тиленола. Рядко се налага да го ползвам, май има едно шише в хладилника, ще погледна после.
Виж целия пост
# 566
Честито и от мен на tuncho!!! Много се радвам за голямото им семейство! Да са живи и здравички всички малки и големи дечица и да слушкат мама и тате!!!

Аз исках да ви питам, вие давате ли на дечицата си нормални билкови чайове. Защото аз до сега взимах само бебешките, но се чудя дали вече мога да започна да правя на Изи и от нашите чайове, разбира се без черен и зелен, но примерно плодов или билков дали може? Хем да има повече разнообразие в напитките.
Виж целия пост
# 567
Каква по хубава новина за Дубрутруууу Party Party Party
да е жива и здрава малката Нора. на Тунчо бързо възстановяване и от тук насетне в дома и никога да не липсват усмивки  bouquet
момичета аз не пиша редовно но си ви чета всяка сутрин Peace нямам какво да кажа и затова не пълня темата Rolling Eyes
желая ви весел и усмихнат ден и малко повече слънце Peace
Виж целия пост
# 568
Привет и от мен! Ние сне завърнахме от пътешествието като си докарахме иван с гнойна ангина, но пък поне там всичко беше наред и изкарахме супер.
Честита дъщеричка на Тунчо.
Еди, жесток е Преси.
Виж целия пост
# 569
Oooo Розе, не се измъквай така с няколко изречения. Давай снимки и разказвай.
Ще ти се незнае на "Богинята" Ходих да ти гледам профила, да съм сигурна, че си ти  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия