Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с гоблените?
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с празниците?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с гоблените?
Във форума се обсъждат теми като създаване на гоблени, споделяне на модели, търсене на модели, рамкиране на завършени гоблени и поздравления за празници и взаимни поздравления. Освен това се обсъждат различни аспекти на бродирането с кръстат бод, включително предпочитания за теми и стилове, споделяне на опит и съвети за шиене на конкретни модели, както и търсене на диаграми и съвети за избор на конци и плат. Също така се споделят впечатления от завършен проект, обсъждат се различни техники за бродиране и се дават препоръки относно избора на материали.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с празниците?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с техниките за ушиване на гоблени?
-
Какво представлява рамкирането на гоблени и какви са стъпките за извършване на процеса?

Става дума за схема на гобленче, представлява ръка , която държи бебешка ръчичка, в сиво или в кафява гама. Имах я и не мога да я намеря
... Кога да бродирам като само вися тук да ви зяпам, и си цъкам ли, цъкаааам... Не ми е възможно да изкажа възхитата си от всичко видяно- УНИКАЛНИ сте!
(Ше ти се явявам коректив, разби'ш ли, да не боднеш къде не трЕбе!
)
Това със забождането, дето не требе, искам да ти го обясня, ама не е за пред хора.Ще разуча от къде си и да се видим на 4 очи и две сърца. 




елените са като истински!
Среща в потайни доби (преди "Сънчо"!) в Нощния бар, оръжието- бутилка Бърбън, с паяжина по нея!
Давам джентълменска дума, че ще се държа достойно и храбро ще падна от коня още преди да си размахала охладеното си оръжие!
Да не говорим, че първо бяха едни, впоследствие се наложи да ги сменя, защото при мен времето в момента е много кът и сега се надявам да успея. Като свърша всичките ще ги покажа!