Бродирана красота - Гоблени 79

  • 99 170
  • 769
# 60
бадем, благодаря ти! Търся ето това http://www.stitch1knit1.com/acatalog/vervaco_cross_stitch_birth_ … cross_stitch.html,  съжалявам че не мога да го сложа като снимка  Sad, ако не се намери съм си записала и твоето предложение!   bouquet
Виж целия пост
# 61
Аааа, ето го, не му е най-прекрасна схемата, ако някой има по-изгладена ....

Виж целия пост
# 62
Момичета, страшни красоти!!!   bouquet Няма да изброявам, защото ще пропусна някого, но просто съм във възторг от нещата, които показвате.

Въпреки че вчера беше Игнажден, толкова бързо ми вървеше (а може би стигнах до най-лесната част), че ми трябва още около един час и утре ще се похваля с момичето на Ланарте  Hug
Виж целия пост
# 63

Ето и последните три месеца от календара. Първите шест месеца вече са рамкирани и са закачени, остава да си взема рамки и за другите шест. Дано скоро ми мине хремата, защото се чувствам доста зле и не мога да шия. Снощи боднах три квадратчета и не издържах. yu5
Виж целия пост
# 64
zapis  bouquet
Виж целия пост
# 65
Здравейте! Страхотни сте както винаги. Аз искам да попитам някой има ли схема на Св.Димитър. Иска ми се да го ушия за подарък. Благодаря предварително!
И да споделя нещо - имам приятели които имат сайт - електронен магазин . Ако някой иска да продава гоблени там могат да ги включат - http://pazarlak.com/
Знам че повечето шият за удоволствие, включително и аз, но ако има нещо пишете.
Виж целия пост
# 66

момичета, имам въпрос този Дядо Коледа се шие с конец двоен или единичен??? newsm78 Почнах с двоен, но сега си месля така ли трябва?
Виж целия пост
# 67
Не съм шила Дименшън, но няма ли упътване? newsm78
Виж целия пост
# 68
Има ама на английски, а аз не съм с него на ти.  Sad
Виж целия пост
# 69

момичета, имам въпрос този Дядо Коледа се шие с конец двоен или единичен??? newsm78 Почнах с двоен, но сега си месля така ли трябва?
  Погледни на схемата, на първата колонка е вида бод,  на втората колонка са знаците, на третата- БРОЙ НИШКИ-2,3;на четвъртата- номерата на конеца
Виж целия пост
# 70
Kordeliq,пoгледни в колонката със знаци.Там пише на колко ката да се шие
Виж целия пост
# 71
Мерси, огледах пише strаnds for stitching знак на схемата и в скобите (2) или 4 или 1 това е броя на нишките ли?
Виж целия пост
# 72

Ето тук се появи още едно детско



Деси  Heart Eyes ,  това с кръстчета ли се шие , и на каква панама  Hug
или няма значение...
ако го шия на тази българската дето долугоре отговаря на аида 14 , дали няма много на квадратчета да се вижда newsm78

п.п. или ако купя светлосиня , какъв каунт да взема  Thinking
то незнам дали ще имам избор , може светлосиня само един вид да намеря ...

Мерси, огледах пише strаnds for stitching знак на схемата и в скобите (2) или 4 или 1 това е броя на нишките ли?
Да  Heart Eyes
Виж целия пост
# 73
Мерси, мерси!!!
Виж целия пост
# 74
Днес ми е ден да си покажа тайните които работих през последните месеци!Който ги е получил да са му честити ! Hug

   


оганайзер-игленик с две лица и много варианти според настроението  Mr. Green
     

и малко картички,за съжаление някой не са фотогенични ! SadИма и още но явно не съм ги фотнала!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия