Бродирана красота - Гоблени 79

  • 99 174
  • 769
# 75
 BlushПродължение -календара за 2011
     
                
Виж целия пост
# 76
        Тц, тц, тц... pepen... , страхотия си, душо! Евала, евала!
Виж целия пост
# 77
pepen, поздравления   bouquet Страхотни неща си творила тайно, браво на теб  Peace
Виж целия пост
# 78
пепен  Hug Heart Eyes Hug страхотни са!

Виж целия пост
# 79
pepen  smile3501 smile3501 smile3501 newsm20
Остави ме абсолютно безмълвна пред тези красоти!
Виж целия пост
# 80
Браво pepen!!! Страхотна си!!! smile3501
Виж целия пост
# 81
пепен, немаш спирка бе жена  Hug
Виж целия пост
# 82

Деси  Heart Eyes ,  това с кръстчета ли се шие , и на каква панама  Hug
или няма значение...
ако го шия на тази българската дето долугоре отговаря на аида 14 , дали няма много на квадратчета да се вижда newsm78

п.п. или ако купя светлосиня , какъв каунт да взема  Thinking
то незнам дали ще имам избор , може светлосиня само един вид да намеря ...


Светлосиня Аида 14 със сребърни нишки, кръстчета, 2 ката конец ми звучи чудесно. Честно казано, схемата беше така гола, без други обозначения  newsm78 А нямам идея как изглежда българската панама, моята е все Аида

Пепен, невероятна си!   bouquet

Ето го и моето момиче - готово, изпрано и изгладено  Embarassed

Виж целия пост
# 83
КОРДЕЛИЯ би ли ми казала откъде да си поръчам този гоблен с дядо коледа.
ПЕПЕН всички неща са страшно хубави,поздравления.продължавай в същият дух,за да ни радваш.
отскоро съм се регистрилала във форума и тъй като съм на вие с компютрите още не съм се научила как да си поставя гоблените,но и това ще стане.шила съм ги преди 8години,но четейки ви се запалих отново.надявам се да ме приемете при вас.лек и хубав ден.
Виж целия пост
# 84
Пепче, ти перка ли имаш отзад бе душко Grinning
Календара е супер, както и всичко останало Peace
Виж целия пост
# 85
ПепенShocked к`во направи ти бе душицо?!? Направо останах безмълвна пред красотите, които си сътворила.  smile3525 .

ДесиGrinning страхотен е станал гоблена, красота. Поздравления и на теб  smile3525 .
Виж целия пост
# 86
Exeeeeee pepen, уникална си!  newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
КОГА и КАК  успя да направиш толкова много красоти! Страхотни са, и ти си страхотна! Специален поздрав за теб - "Супер групата - Страхотен ден"

А на всички работливки весели празници и незабравими изживявания! Много настроение и усмивки!  bouquet
Виж целия пост
# 87
Пепен,много са красиви! smile3501Най-много ми хареса часовника с кафето Grinning
Деси,твоето момиче е станало супер за разлика от моето с коня,което все още е в началото Embarassed
Имам  "The kiss " на Вервако с конците и схемата но съм загубила упътването ConfusedМоже ли някой да ми каже как се шие? Praynig
Виж целия пост
# 88
КОРДЕЛИЯ би ли ми казала откъде да си поръчам този гоблен с дядо коледа.
ПЕПЕН всички неща са страшно хубави,поздравления.продължавай в същият дух,за да ни радваш.
отскоро съм се регистрилала във форума и тъй като съм на вие с компютрите още не съм се научила как да си поставя гоблените,но и това ще стане.шила съм ги преди 8години,но четейки ви се запалих отново.надявам се да ме приемете при вас.лек и хубав ден.

На мен ми е подарък от тазигодишна Коледна томбола. Така че не знам откъде. Wink
Пепен, браво бе много красоти много нещо!!!!
Виж целия пост
# 89

Момичета искам да се похваля!!! Имам си страхотен подарък за Коледа.  Hug
Синчето ми подари този гоблен, направо едвам не припаднах.  Joy Joy Joy
Сега ще имам удоволствие да го боцкам след Дядо Коледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия