Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с гоблените?
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с празниците?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с гоблените?
Във форума се обсъждат теми като създаване на гоблени, споделяне на модели, търсене на модели, рамкиране на завършени гоблени и поздравления за празници и взаимни поздравления. Освен това се обсъждат различни аспекти на бродирането с кръстат бод, включително предпочитания за теми и стилове, споделяне на опит и съвети за шиене на конкретни модели, както и търсене на диаграми и съвети за избор на конци и плат. Също така се споделят впечатления от завършен проект, обсъждат се различни техники за бродиране и се дават препоръки относно избора на материали.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с празниците?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума, свързани с техниките за ушиване на гоблени?
-
Какво представлява рамкирането на гоблени и какви са стъпките за извършване на процеса?


и схемичките са пак нейни!Аз просто ги открих в галерито
! 

та ето ви едни героини от любими филмчета направени на гобленче!Схемата е ,както им казват рускините пренабор/може и да греша
/!
само ако е шотландче 

реших и аз да се разкрия 

къде да ги хвърля!
,но "Мерак се гаси с пари" !Има и малка такава за около 22.90 лева ,малко по различна е от нея ,но е също добър вариант,стига да я има в наличност!