Бродирана красота - Гоблени 79

  • 99 167
  • 769
# 645
Момичета някоя от вас поръчвала ли си е гоблен по снимка от Росица Бакалова?
имам няколко въпросчета: качествени ли стават гоблените,какви пари взима и задължително ли ги комплектова с ДМЦ конци ?

Специално за гоблен по снимка не знам, но съдейки по другите и разработки, няма как да не се получи.За цените и марката ползвани конци, можеш да отправиш запитване на фирмения имейл.
Виж целия пост
# 646
 Здравейте мили момичета , поздравления за красотите , които показвате  smile3501
 Честит празник на всички празнуващи днес ! Heart Eyes
 В момента шия този гоблен
 Проблема е в това , че не мога да намеря паричките , които се пришиват към гоблена. Някой да има идея от къде мога да си ги поръчам? 
 Струва ми се , че ако не ги сложа гоблена ще бъде някак си незавършен Cry
Виж целия пост
# 647
здравейте на всички,

имам една молба. дали на някого му се намира схема на този гоблен

http://picasaweb.google.com/jumperche/AcIbvC03#5400559655477194514

благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 648
Здравейте мили момичета , поздравления за красотите , които показвате  smile3501
 Честит празник на всички празнуващи днес ! Heart Eyes
 В момента шия този гоблен
 Проблема е в това , че не мога да намеря паричките , които се пришиват към гоблена. Някой да има идея от къде мога да си ги поръчам?  
 Струва ми се , че ако не ги сложа гоблена ще бъде някак си незавършен Cry
Ако живееш в София може би в китайски магазини? Не съм убедена, но може и да имат. Имат сувенирчета с парички изплетени от червена копринена нишка.  Peace На Илиенци може да потърсиш също.  Wink
Виж целия пост
# 649
здравейте на всички,

имам една молба. дали на някого му се намира схема на този гоблен

http://picasaweb.google.com/jumperche/AcIbvC03#5400559655477194514

благодаря ви предварително.
Mogame, otiwam da tyrsq. Ima oshte takiwa s ptici

http://www.onlinedisk.ru/file/444935/
http://letitbit.net/download/deec8b999396/Lica-cvety-i-pticy.rar.html
http://depositfiles.com/ru/files/ioj6w8u28
Виж целия пост
# 650
vishenka, благодаря
Виж целия пост
# 651
Имам въпросче - не съм списвала тук от няколко години, че се наложи дори да си подновя регистрацията. Та - харесах в една отдаван заключена тема два гоблена на ловна тематика, ровя из мрежата да им разбера поне имената, но напразно. Търся помощ, но единственото което мога да направя е да разказвам картините, ще пусна и линк, разбира се, но те са в средата на страницата и не знам доколко ще се разбере.
Така - става дума за два гоблена с високи и стройни кучета наподобяващи хрътки и на единия гоблен, кучето държи в устата си птица и е сред тръстики. На другия гоблен са три подобни кучета с трима човека, единия е на кон. Дълги обяснения, ето и линковете:
http://i81.photobucket.com/albums/j202/hipatia/RIBOLOV/12-564DogCustom.jpg
http://i81.photobucket.com/albums/j202/hipatia/RIBOLOV/EvaRosens … and_LovCustom.jpg
Благодаря предварително за помощта и ако имате и други подобни на тези картини, с удоволствие бих ги гледала! smile3501
Виж целия пост
# 652
  Проблема е в това , че не мога да намеря паричките , които се пришиват към гоблена. Някой да има идея от къде мога да си ги поръчам? 
 Струва ми се , че ако не ги сложа гоблена ще бъде някак си незавършен Cry
Виж тук: Материали Аксесоари парички:
http://www.-spam140-/
Виж целия пост
# 653
 Kordelia , did_tag благодаря ви , мисля да си ги поръчам от този сайт.
Виж целия пост
# 654
Здравейте мили момичета , поздравления за красотите , които показвате  smile3501
 Честит празник на всички празнуващи днес ! Heart Eyes
 В момента шия този гоблен
 Проблема е в това , че не мога да намеря паричките , които се пришиват към гоблена. Някой да има идея от къде мога да си ги поръчам?  
 Струва ми се , че ако не ги сложа гоблена ще бъде някак си незавършен Cry
Едно време много ми харесаха двата гоблена - Дървото на парите и Планината на парите(дано ги превеждам правилно). Тогава се поразтърсих из интернет магазините и попаднах на доста неща.Предлагаха се направо нанизи с монети, поотделно монети. Ето ти един линк http://bgfengshui.com/3/5.html,  но мисля че ако си от София може да намериш в някой китайски магазин. Намирах и някъде, че една монета се продава към 1 лев. Но нямам спомен къде.
Преди време vishenka предлагаше да донесе от Украйна (ако не се лъжа) оригинални гоблени - аз тогава си харесах тези двата на Панна. Превърнато от тяхната валута в български лева бе към 15 лева комплектовката, която включваше схема, конци, игла, панама и монети. Дано правилно съм превънала валутата. Ако не е така цената нека vishenka ме поправи. То сигурно ще има разлика. Аз все още се мисля разбира се, тъй като съм набавила толкова много гоблени за шиене, че не знам дали ще имам възможност да ги ушия. Но няма нищо лошо в това да си разглеждам, да харесвам и да се "точа" на мноооого гоблени.
Виж целия пост
# 655
Сега Вишенка ще поправи)))
Аз преди время носях само тези 2 комплекти на Малвина (извинявай, не знам твоят никнейм тука)
Струваше те по 30 лева (140-150 грн. зависи от курс на евро при нас)
И всички комплекти от Панна струва горе долу 20-30 лева (конци слагат толково много, че на 2 шиене ще стига)
Аз все още не отричам, могам донеся всичко кое ще трябва.
През март ще отива и върна - мислите кой какво иска от там - питайте какво могам донеся и цена (всичко оригинално Малвина мога подтвердя))))))
Виж целия пост
# 656
Здравейте искам да ви попитам гоблена с момченцето мисля че се казваше пикльото на коя фирма е комплектовка.Благодаря предварително smile3525
Виж целия пост
# 657
Обръщам се за помощ, който може, да помага - трябва да избродирам нещо като емблема с нещо морско, например котва, рул или нещо подобно, но да е подходящо за моряк, по-точно за капитан на кораб. Имам някакви мотивчето, но колкото повече, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 658
първи гоблен
възглавница
подарък на мама
картичка
първа ми икона
втора
Виж целия пост
# 659
http://mirknig.com/jurnaly/rukodelie/1181309046-sxemy-dlya-vyshi … k-prazdnikam.html картички за 8 марта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия