Дядо Коледа лети с шейната, НОЕМВРИйче чака подаръците под елхата

  • 41 032
  • 736
# 180
Мия, ти пък и пране, малко да поизсъхнат, после ще ги разбухаме и готово  hahaha Или пък се почва от рано с Естествената бебешка хигиена  Mr. Green, ама както са близнаци на Яничка да ги изчака да поотраснат, че да се редуват да държат бебето над лехена  Crazy

Писихриси и аз обичам да поспорвам - мисля, че в спора се ражда истината  bowuu. Тъй - разбрахме се, няма да скубем коси.
Виж целия пост
# 181
Хайде и аз да се включа по въпросите Simple Smile

За второ дете
- честно да ви кажа 2-3 години ми се вижда супер. Ама ние сме в една стая тримата и не виждам вариант за сега нещо да се промени. Та за това ще го отложим във времето (4-5 години) с надеждата да успеем да се разширим, ако ли не накрая или ще се откажем да правим опити, или ще си кажем "ма...ната му" и ще намерим начин и така Simple Smile

Новата година ще посрещнем у дома с нашите. Другият вариант беше да идем у свекитата, но там няма къде да спим с мъжо и трябваше или да пренасяме Мони спяща, или да си я вземем сутринта.

Миа, Васи - вие кърмещите сте добре, ами ние...  Mr. Green Моето както и не яде, сигурно съм изхарчила колкото да нахраня 3 бебета...

Портокалчо, сигурна съм, че всичко ще мине добре  Hug

Аз сурвачка няма да правя  Naughty Имам една купена, която не е нищо според обичаите, но не вярвам да й обърне внимание моето диване. Репетираме, но нещо не ни се получава. Догодина ще се постарая и аз Simple Smile Иначе ще чакам да видя вашите.

Нищо ново покрай нас. Освен, че съм болна и ми е трудно да издържа да не гушкам Мони  Sad Татко й ме замества, аз днес само шетах, храних я, преобувах я и от далеч й давах разни наставления. Дано утре поне намалее тая хрема, че днес голямо кихане падна и се притесних сериозно да не я заразя.

Ами това е. Лека нощ на всички  Hug
Виж целия пост
# 182
Освен да перем памперсите и да ги ползваме втори път  hahaha

Ще ползвам метода на една комшийка, която роди малко след мен. Та, за да пестят от памперси, бебето още от много мъничко, като почне да ака махат памперса и го слагат над лехена. После ако памперса не е бил много напишкан, го слагат същия  ooooh! Освен да последвам съвета на Васи  Joy Тъкмо ще науча Емо и Криси да садят и копат зеленчуци, та и като захраня да не се харчим  Mr. Green

Стейси , бързо да оздравяваш. Възползвай се сега да научиш татито да сменя памперси и да храни Мони  Mr. Green
J.R, честити ви крачета.
Кики, сега се сетих, че ти скоро беше писала, че Ади нестъпва стабилно, като я водиш за ръчичка. Та исках да ти дам пример с Емо. Той беше същия, стъпваше сякаш краката му бяха гумени, оплиташе ги, гънеше ги... Мислех, че поне още 2 месеца няма да проходи, но той взе че ни изненада. Извднъж се пусна и тръгна сам, сякаш от месеци ходи. Криси пък от месеци стъпва много стабилно, когато някой я води за ръка, но я е страх да се пусне. Прави по 5-6 крачки и то само ако има кой да я хване насреща. Нищо чудно и Ади скоро да ви изненада с ходещи крачета.
Виж целия пост
# 183
Ето малко снимки на който му се гледа    http://www.facebook.com/album.php?aid=41857&id=100000734811193&l=1153e86b3a

http://www.facebook.com/photo.php?pid=441579&l=841b2ba5f3&am … d=100000734811193


eйййй първия линк на "преглед" си излиза правилно а като пусна поста вижте как излиза!!!!  #Cussing out
Виж целия пост
# 184
Добрутро!
Много пишете,не мога да ви изчета Wink.....
Тая сутрин малкият ме събуди ,взех го в леглото и сега блаженно спи ,пък аз се чудя какво да правя....
Ние сме добре,освен,че ме мъчи зъбобол и никой не иска да ме поеме в тези дни,защото почивали,загубих си времето по чакане пред кабинети и т.н.

Аз като мъжка майка,да се изкажа по въпроса с пишлетата Wink Ние нямахме проблем със забалването,понеже татето се погрижи още в началото и е ок,но преди 4-5м се м/у главичката и кожата ,нещо като гнойна перличка,която не намаляваше.Тогава доктор ни го спука,и мазахме с риванол и антибактериално кремче,мина бързо и сега е ок.

Иначе проходихме.....на Коледа правихме прощъпулник и хвана отверката,майстор ще ми ставал,за ужас на майка си,която има други планове Mr. Greenздраве да е....

Ваксина п/в морбили-Момичета,завахте ли фенистил,защото на нас ни предстои и що ли се наплаших от нея newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 185
Дубруютроооуууу Днес имам ден ден   пораствам с ееееей толкова,с още една годинка..за съжаление последната с две от пред но нищо...знам че тепърва най-хубавото ми предстои,и тепръва ще се разхубавявам и поумнявам още повече ..ванжото е да си вярвам
Та по този повод да ви почерпя макар и виртуално..мислех да пропусна аз съм голяма скръндза и стисла..амъъъ онзи фейсо ме издал пфу



 

Мили мами,благодаря ви че ме търпите вече повече от две години...лелееее две години..представяте ли си..Супер..та благодаря ви че сте заставали до мен макар и виртуално,а някои и реално до мен когато съм имала нужда,благодаря ви че споделяхте с мен радостите и тревогите.Влязох в този сайт и тази тема съвсем случайно и минавах набързо,но се задържах тук открих страхотни приятелки,благодаря ви.Понякога съм много лигава,понякога съм повече дете от колкото пораснал човек..но вие ме търпите,прескачайте ми постовете но ме търпете...всеки човек си има трески за дялане и пирони за дозакучване,но компромисите и обсъждането на всеки наболял въпрос доразвиват отношенията и приятелствата.В началото имахме сериозен и безкрайно глупав спор с Васи и се радвам че се разбрахме и останах.Радвам се че попаднах точно сред вас,вие сте моето виртуално голямо мафиотско фемили.Обичам ви мили мами Спирам до тук че ми влезе прашинка в окото
Виж целия пост
# 186
Mia....chestit praznik. Ot syrce ti jelaq vsichko nai-hubavo i mnogo da te radva malkiq myj. Syjalqvam za latinicata ama snoshti preinstalirahme windowsa i oshte nqmam kirilica.
Виж целия пост
# 187
ЧЕСТИТ ДЕ ДЕЕЕЕЕЕН МИЯЯЯЯ - ПОЖЕЛАВАМ ТИ УЖАСНО МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ. ЛЮБОВТА ВЕЧЕ Я ИМАШ ОТ НАЙ-БЛИЗКИТЕ СИ ХОРА. БЪДИ ВИНАГИ С ДОБРОТО СИ НАСТРОЕНИЕ, ПОЖЕЛАВАМ ТИ И НОВА КЪЩА....ГОЛЯЯЯМА ЗА ДА ИМА МЯСТО ЗА ОЩЕ БЕБЧОВЦИ  Hug

Катерина26 -  по съвет на педито преди ваксината давах Thuja Occidentalis 15CH - дават се по 4-5 гранулки три дни преди, в деня и три дни след ваксината. Не знам дали това помогна при Дари, но вече мина месец и не е имала абсолютно никаква реакция.

steysi86 - оправяй се бързо, че е адски неприятно да си болен по празниците, когато ти се купонясва и събира с хора.

за нова година - Дари при свеки, а ние с мъжо на купон в един приятел с още 20-30 души  Mr. Green - яко гъч ще стане.

за разликата в годините - при нас най-вероятно ще е съвсем малка. Догодина по това време ако всичко е ОК във финансово отношение ще подадем документи за осиновяване на едно момченце до 2 годишно - много му е мерак на мъжо, че много жени му станахме  Mr. Green Така че , живот и здраве ще стане лудница в къщи  Laughing Laughing Laughing

изпих си кафето и се връщам към работата.
Хубав ден на всички и весело посрещане на Новата Година   bigdance2

Виж целия пост
# 188
Честит рожден ден, Миа!!! Искрено ти желая да си много здрава и щастлива, и само хубави неща да ти се случват!   bouquet
Виж целия пост
# 189
Честит Рожден Ден Миа.   bouquet
Бъди здрава и щастлива.
"Треските за дялане" ще ги преглътнем, ама "пироните за зачукване" - не Naughty Търси им майстор на друто място  Mr. Green
Виж целия пост
# 190
МИШЕЕЕЕЕЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СКЪПА ПРИЯТЕЛКО!  newsm51 smile3525 newsm59

ДА СИ МНОГО, МНОГО ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА, МНОГО ОБИЧАНА И ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Миме - Искам да ви поздравя за решението ви за осиновяване! Страхотно е, че можете да дадете шанс на някое дете да има семейство! Това е много трудно решение, поне за мен, за което ви свалям шапка!!!

Катерина26 - И аз съм се хванала за отверка, но пък учих геодезия, а в последствие туризъм, тъй че не мога да ти кажа колко точно съм свързана с майсторите.... Wink Иначе Честити ви крачета!

sin4eska - Ааааа, аз тези снимки ги гледах Wink тайно тайно! Много сте хубави и сладки!!!! Пу Пу!

Е, това е от нас! Отивам да правя закуска на Васи, чао и до после hug hug hug
Виж целия пост
# 191
Честит рожден ден, Миа! Да си здрава и щастлива, винаги усмихната и желана!   Hug

Мария, много благородна и смела постъпка  Hug
Исках много неща да коментирам и напиша, но няма време..някой друг път, дано не ме забравите  Laughing
Виж целия пост
# 192
Честит рожден ден, Мийка! Пожелавам ти да си много здрава, щастлива, все така усмихната и внасяща хубаво настроение!!!





Днес съм на рожден ден на една моя приятелка, която също е родена на 30 декември, също се казва Мария и също така става на 29 г.  Laughing Това, ако не е съвпадение  Crazy Още миналата година мислех да ти пиша по въпроса...
Виж целия пост
# 193
 Heart Eyes ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички мами и семействата им!
Ние изкарахме празниците у дома, с ходения до лекари и викането им у дома, болни се редят баткото, малката...  ooooh!
Новата година пак ще си бъдем тук, дано се закрепят,че много гадно  Cry

За разликата в годините- всяка е хубава и грижите ги има, макар за всяка възраст да са различни. Моите деца са с почти 13г разлика, само като ги погледна един до друг и са ми такава мила картинка. Батето е 1,75 висок, с маратонки 43 номер, дребосъчката е 76см и с обувки колкото дланта му  Grinning
Горда съм с тях и ми пълнят сърцето. Докато бях бременна с баткото исках да имам още 2-3 деца. Но съдбата както го нагласи, така.

Мария Крумова, поклон пред теб и мъжа ти за решението ви!

Честит рожден ден, Мийка Мишонкова!     Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes   Да си ни жива и здрава и винаги да пръскаш чар, харесвам ти и треските, и пироните  Laughing  
  bouquet   bouquet   bouquet

Виж целия пост
# 194
Добър ден!!!  Simple Smile

Честит рожден ден МИЯ!!!!     bouquet   bouquet   bouquet

Портокалчо: ще се оправите!
И ние започнахме от рано да "забелваме" и слава богу не сме имали никакви проблеми

Ох,тия зъби......... От 14.00 ч. с мъжо сме на зъбар  Sad

Новата година ще посрещнем у дома с баба и Павчи,а тати както съм ви  казвала е на работа.

Хубав ден!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия