Или пък се почва от рано с Естествената бебешка хигиена 
Писихриси и аз обичам да поспорвам - мисля, че в спора се ражда истината
. Тъй - разбрахме се, няма да скубем коси.
Или пък се почва от рано с Естествената бебешка хигиена 
. Тъй - разбрахме се, няма да скубем коси. 

Имам една купена, която не е нищо според обичаите, но не вярвам да й обърне внимание моето диване. Репетираме, но нещо не ни се получава. Догодина ще се постарая и аз
Иначе ще чакам да видя вашите.
Татко й ме замества, аз днес само шетах, храних я, преобувах я и от далеч й давах разни наставления. Дано утре поне намалее тая хрема, че днес голямо кихане падна и се притесних сериозно да не я заразя.

Освен да последвам съвета на Васи
Тъкмо ще науча Емо и Криси да садят и копат зеленчуци, та и като захраня да не се харчим
.....
Ние нямахме проблем със забалването,понеже татето се погрижи още в началото и е ок,но преди 4-5м се м/у главичката и кожата ,нещо като гнойна перличка,която не намаляваше.Тогава доктор ни го спука,и мазахме с риванол и антибактериално кремче,мина бързо и сега е ок.
Спирам до тук че ми влезе прашинка в окото 


Търси им майстор на друто място

Иначе Честити ви крачета!
тайно тайно! Много сте хубави и сладки!!!! Пу Пу!

Още миналата година мислех да ти пиша по въпроса...
ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички мами и семействата им!


Да си ни жива и здрава и винаги да пръскаш чар, харесвам ти и треските, и пироните




Препоръчани теми