Дядо Коледа лети с шейната, НОЕМВРИйче чака подаръците под елхата

  • 41 032
  • 736
# 195
Честит Рожден Ден Мия   Hug  bouquet Hug!!!
От здраве, пари и късмет да не се отървеш  newsm59
Забелването, мен ме беше страх да пипам там, но малчо сам си го подръпваше от време на време докато се къпе, и педката като го гледа вика еее вие сте готови. Вероятно си го самозабелил  newsm78 или не е било много сраснала кожичката.
Мария, много благородно решение сте взели. Замислих се дали бих обичала осиновено дете като своето собствено, и ... Blush струва ми се все бих предпочитала моето си. Кофти е, но не всички могат да предприемат тази стъпка, аз не съм от тях  Thinking Blush.
Новата година сме нагости в едни сладки близначки, с няколко месеца по големи от Емо. Ще е лудница, ама иначе сами в къщи пък по скучно  Simple Smile.
Виж целия пост
# 196
Айде и аз да се запиша. Стига съм се спотайвала  Wink

Мия хайде и тука пак  ЧЕСТИТО!!!ДА СИ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА И ДА НЕ ЗАГУБВАШ ДЕТЕТО В ТЕБ,ЧЕ Е МНОГО ВЕСЕЛО. ДА ДОБАВЯ КЪМ ВСИЧКИ ДРУГИ ПОЖЕЛАНИЯ И БОГАТСТВО,ЧЕ ДА СИ ИМАТЕ И СВОЯ КЪЩА! ПРЕКРАСНО Е ЧЕ ТЕ ПОЗНАВАМ!




  При нас няма нищо ново.В плен сме на снега.Такъв никога през живота си не съм виждала.Града е обхванат от снежен хаос.С количката абсурд да се придвижим.С колата подобно.Няма къде да се паркира.Всичко е затрупано.Седим си вкъщи на топло с дамите и кукаме........ Мама плете шал.Сега един и после още един  Laughing

  Чакам днес тати да се прибере в пауза и да ми разпие пътния лист,че да поизляза за 2-3 часа да се разходя,иначе ще изкукуригам тук.....

  По въпроса с децата хмммм  Thinking Много ме карате да мисля.Яни и ти гледам ще повтаряш за трето.... И ний снощи си бъбрихме с мъжо по въпроса.
   Ей на, и на нас ни се иска сякаш,че той даже за близнаци пак си точи зъбите,ама.... колко ще трябва да работи се чудя и му казах да вземе да пусне тото.Може пък да спечелим.Нали казват,че ако искаш нещо силно  то става....  Joy Joy Ама то не иде ред само за памперси и мляко ами после като се замомеят....то за сутиени и превръзки няма да стигат,ако и вторите са пак момичета.  Laughing Laughing  Тъй,че боже чакаме си милиона от тотото и после другите близнаци. Май малко съм нахалничка,ама знае ли се.....

   Миме  Hug Ний преди две години бяхме на крачка от осиновяване.Даже вече бяхме ходили при социалните,ама те взеха,че станаха госпожиците. Мога само да те поздравя за решението и дано не се налага да чакате много! Караш ме да мисля в други насоки сега....  Heart Eyes Heart Eyes

Нова година- аз ще работя,а мъжо ще гледа момите.Каза,че ще пие едно и ще си лягат,а аз на купон в ресторанта.Надявам се да е весело,че у дома вече ми се сви душата.Днес ще ходя да си търся нещо за обличане.Е бяла риза келнерска  Wink ама пък нова да е......

    Хайде останете си със здраве!!! До ...пак когато мога  Sunglasses Sunglasses
Виж целия пост
# 197
Благодаря момичета  Hug Hug Hug

Betelgeize - аз също съм се замисляла по въроса и не един път са ме питали приятели. Но си мисля че като го вземеш съвсем малко детето, няма как да не го заобичаш. За мен самото раждане е по-скоро  техническа  процедура и не определя колко  ще обичам човечето.  А и при положение, че е сравнително опасно да раждам втори път, по-добре този вариант за второ. Просто се надявам да няма пречки да се случи - все пак трябва да успеем да осигурим всичко необходимо за още един член на семейството.

Ние пък в офиса си отворихме една бутилка вино, подарък от клиенти и го запразнувахме отсега   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вече ми се доспа, но ще избутам още 3 часа.

Ареееееее Чаооооооо

Виж целия пост
# 198
Мия, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet  bouquet  bouquet
Бъди здрава, щастлива и много, много обичана! Винаги  с любов в очите да те гледат твоите мъже!
Виж целия пост
# 199
Честит Рожден Ден Миа
Пожелавам ти, каквото искаш, това да имаш.


Виж целия пост
# 200
Мия-много здраве и детски глупости ти желая,ние ще дялкаме ако трябва!

Момичета ние утре отпрашваме за Нова година така че ви желая весело посрещане на 2011г. и купон на макс с малките човечета!
Ще се срещнем пак чааак догодина!
Виж целия пост
# 201
Привеееееееееееееееттттт!!!!!!!!!!!!

Само аз ли не спя???? Хайде поспаланки по едно кафе.



Аз съм с много неприятен махмурлук, будна съм от 2 часа, а Ина за първи път в живота си спа до преди 5 минути. Тоест имах шанса да поспя, но уви!  #Cussing out Винаги става така - ходим на рожден ден на моята приятелка на 30.12 и на Нова година по креватите след зарята...

Ина вчера вдигна температура от тази проклета ваксина! Дано само с това се размине, че само като се сетя и ми се изправя косата  #Cussing out Сега като гледам нищо й няма. Миличката беше толкова гушлива, не искаше да яде, само на мляко цял ден.

Вчера така се разстроих - на сестра ми едно приятелче е починало на 23 години внезапно  Cry. Думи нямам колко е несправедлив живота... Cry

Хайде оставям ви засега. Лек ден   bouquet
Виж целия пост
# 202
Здравейте, мили мои!

Влизам само да ви пожелая една прекрасна 2011г. С много здраве, щастие и любов! С много усмивки и за всяка това, което си пожелае!

За мен 2010г беше прекрасна, само заради малкото ни съкровище! Е, имах и доста успехи... Взимах си успешно всеки изпит, приключвам годината с невероятните за мен 27,6 свалени кг.... и .... щастлива и обичана!

За себе си си пожелавам детето ми и близките ми да сме живи и здрави! Да имаме една хубава, здрава и усмихната година с още повече обич.... И малко повече финанси ако може Wink. Но само да ни дава Господ живот и здраве!  Praynig

Обичам ви, момичета! Радвам се, че ви има!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
Пожелавам на всички весело и незабравимо посрещане на новата година! Hug Hug Hug

Ние ще сме в къщи с малката. Пиратките са ни голям проблем, защото тя много се плаши като гърмят. Дано всичко мине добре. При нас вече започнаха с бомбите. Е това не ми харесва на новата година. Заря, пиратки, бомби - а, на едно малко дете как да му обясниш, че тази вечер е нова година?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 204
Мили момичета, пожелавам ви да изпратите старата година с усмивка и да посрещнете новата 2011-та с веселие и много незабравими мигове.

За съжаление ние изпращаме 2010-та и посрещаме 2011-та болни Sad Аз започвам да живвам, но Мони е на антибиотик  Sad Почти не й спада температурата, носът непрестанно тече, кашля, абе... грозна картинка. Давам всичко да се оправи по-скоро...

Много хубаво да си изкарате довечера и вие и прекрасните ви семейства  Hug
Виж целия пост
# 205
Минавам и аз да пожелая прекрасно посрещане на Новата година!!! Много усмивки и незабравима вечер!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 206
Мия, честит рожден ден на патерици! Да си жива и здрава, все така позитивна и вдъхновяваща   bouquet

В последните 5 дни и двамата ми юнаци се разболяха от херпангина и само ходим по доктори и пием лекарства  Rolling Eyes Дано всички болежки ги оставим в 2010 г. и всички да сме много живи и здрави занапред  Crazy

Весело посрещане на всички   bouquet
Виж целия пост
# 207
Честита Нова Година!!!
Виж целия пост
# 208
ЧЕСТИТА 2011 година!!!!
Виж целия пост
# 209
Здравейте!!!

Честита нова година! Пожелавам на всички ви много здраве, късмет, щастие и любов.

Честит имен ден на Василена, Васи на Стелету и всички останали скрити Васковци Grinning, които празнуват днес!

Едно кафе и изчезвам  Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия