Дядо Коледа лети с шейната, НОЕМВРИйче чака подаръците под елхата

  • 41 032
  • 736
# 210
Честита Нова 2011 година! Да сме здрави и щастливи, многото нови "неща", с които ще ни изненадат малките съкровища  Hug
Виж целия пост
# 211
                  Честита нова 2011 година!
               Нека бъде по-щастлива ,по-безгрижна и по-вълнуваща ![/color][/b]
Виж целия пост
# 212
Честита Нова Година!!!
Бъдете здрави и щастливи!  Hug
Виж целия пост
# 213




Пожелавам на вас и вашите семейства здраве то не е всичко,но без здраве всичко е нищо!!!
Простете на враговете си,защото да простиш това е рецептата за щастие!
Не забравяйте че ние не виждаме нещата такива каквито са,а такива каквито сме - затова бъдете много уснихнати и позитивни !!! И не забравяйте дръжте се с другите така както искате те да се държат с вас !!!
Пожелавам ви да сте богати на усмивки,топлина в сърцата и добрина в душите.А най-голямото богатство което притежавате да са вашите деца !!!
Посрещайте с радост всеки нов ден,защото вашето  малко съкровище ще го направи незабравим за вас! И всеки следващ ден ще бъде все по хубав от предния.Пожелавам ви да натрупате достатъчно щастливи спомени за да не помните тъжните моменти...а те са много малко!
Прегърнете мъжа и детето си,те са вашата крепост която ще ви приютява при бури ! Не спираите да им показвате обичта си,и колко ценни са те за вас!!!
Пожелавам си да бъдем винаги толкова задружни в нашата прекрасна Ноемврийска тма,да отглеждаме заедно дечицата си с много любов и взаимопомощ!!! И да продължим прекрасните приятелства !!!




Благодаря на всички за повече от прекрасните пожелания за рождения ден !!! Трогнахте ме !!!
Виж целия пост
# 214
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА
НЕКА ТАЗИ ГОДИНА БЪДЕ ПО-ДОБРА ОТ ПРЕДИШНАТА, САМО ПОЗИТИВНИ НЕЩА ДА ВИ СЕ СЛУЧВАТ И ИЗЖИВЯВАЙТЕ ВСЕКИ МИГ ПО НАЙ-ДОБРИЯТ ВЪЗМОЖЕН НАЧИН  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС

Аз току що си докарах чевето от свеки и сега спят заедно с мъжо, а аз се опитвам де се свестя с някакво кафе.
Снощи изкарахме много добре на купона.....много пиене, ядене и танци до 5ч сутринта и днес естествено съм с нечовешки махмурлук  Mr. Green
Следобяд съм планирала разходка с шейната - не е много студено, няма вятър и на слънце е перфектно. Много се радвам, че първият ден от годината е слънчев и я започвам с позитивно настроение.

Вес - дано малката се размине само с тази реакция от ваксината, но може и да е от зъб.....реакцията се появява след 10-тия ден нататък.....вие кога я бихте  newsm78

Стели - искам да те поздравя за волята която имаш да сваляш толкова кила, за успеха с изпитите и много стискам палчета за финансовото положение, щото без кинти не може.  Grinning

ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ОСТАВАЩИТЕ ПОЧИВНИ ДНИ..............УСМИХВАЙТЕ СЕЕЕЕЕЕЕЕ
Виж целия пост
# 215
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!

Нека сме живи и здрави,всичко друго ще си дойде на мястото!
На мен от баницата ми се падна късмета и бебе  Mr. Green
Каката отидоха с баща си на село да сурват.Тя мойта голяма вече за такива неща,ама щом и е мерак още нека да върви.Ние с Анджито си останахме днес вкъщи,че снощи беше тежка вечер.Но героинята ми издържа храбро и посрешна новата година  Simple Smile
Ето малко снимки,има още,но са на друг апарат и не съм ги дръпнала от там още,скоро и тях ще кача.

http://www.facebook.com/album.php?aid=42184&id=1000007348111 … &l=06e3bd497f


За малко да забравя,ЧЕСТИТО И НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС!!!!    bouquet
Виж целия пост
# 216
ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА НА ВСИЧКИ МАМИ И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА!!! БЪДЕТЕ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВИ ЗА ДА СЕ НАСЛАЖДАВАТЕ НА ЩАСТИЕТО КОЕТО ИМАТЕ:)))))))
Виж целия пост
# 217
ЧНГГГГГГГГГГГГГ!

Мия, Круми позволете ми да ви цитирам моля, нямам power да пиша, камо ли да мисля  Laughing

Накратко нощта беше много хубава, с многоооооооооо танци, пеене, по-малко пиене и в резултат на всичко това днес трудно говоря, трудно вървя и въобще трудно оцелявам днес....  ooooh! Ама Пламена като си легна в 9.30 кой ми е крив че стоях до 4.30 като тийнейджърка без ангажименти??? И все пак детето милостиво не се буди въобще, и спа до 9 сутринта... така че въобще не се оплаквам.... някой да не си помисли нещо....

и така вече сме 2011 година....

ще пиша пак след ... може би няколко дни, като се поосвестя. Hug

П.С
Стейси дано Мони вече е по-добре!

Стелету, честит имен ден на Васето и тук!  Heart Eyes
Весс, мисля че страничната реакция на тази ваксина не включваше Т... От друго ще да е било си мисля тази Т. newsm78


хаахаххахах от баницата на мен се падна паричката, а на мъжо ... бебееееееееееее, така че тази година ще си разменим ролите, аз ще работя, той ще ражда и гледа чавето ххихихиххи



Виж целия пост
# 218
Честита нова година, мамчета!
Нека тя ни донесе само положителни емоции и много усмивки!

Миа, специално и на теб да честитя рождения ден с голямо закъснение, не съм влизала, много здраве и любов ти желая!  bouquet

Ние снощи бяхме при приятели, ама без Дари, че не ми се разнасяше спящо дете напред-назад. Беше "тихо" посрещане на новата година, че те са с близнаци на по 6мес., но аз съм доволна, защото се прибрахме в 2часа и се наспах най-накрая като човек. Майка ми гледа Дари и спа при нея в спалнята, та да можем и ние да си починеме, досега не се бях отделяла от нея за повече от 3-4часа, обаче си се наспах  Grinning 

Стейси, дано Мони по-бързо се оправи!
Вес, дано и Инката да е по-добре, наистина може да е от зъбче, на едни приятели детенцето, при всяко зъбче е вдигала тепература над 38.
Кремито, и на вас бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 219
ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА   Tada
Миа както винаги е казала всичко  Mr. Green Аз каквото и да кажа ще я повторя. И все пак НЕКА БЪДЕМ ПО-ДОБРИ, НЕКА БЪДЕМ ПО-ЩАСТЛИВИ И МНОООООГО ЗДРАВИ  Mr. Green
Сисе, как е Мони  Hug
И да не си мислите, че не съм правила торта  Mr. Green Айде да почерпя  Mr. Green
Виж целия пост
# 220
абе сигурна съм че не беше мираж - Срамежливка беше писала в нашата тема  Rolling Eyes, сега влизам пак в темата и го няма нейния пост?!?! аз ли съм луда/пияна или наистина имаше такъв пост?!?!



Виж целия пост
# 221
Честита Нова Година, мили момичета. Пожелавам Ви много здраве, щастие и милиони поводи за усмивки през Новата година!

Хайде една почерпка, че имам имен ден днес! Честито и на всички други празнуващи!




Колкото до температурата, със сигурност е от ваксината, тъй като реакции се проявяват между 7 -мия и 14-тия ден, и най-често се поддържа 24 ч. температура, както се случи и при нас. Вдигна температура на 9-тия ден. Дано само с това се размине. Беше омърлушена 2 дена, но всичко вече е наред. Температурата и обрив били най-честите реакции според педката. За другите дори не ми се мисли, че каквито са ужасии..Но пък спря да яде почти  newsm78 - това по-скоро е вече от зъбите.

Елвирке - по всяка вероятност Срамежливка е писала и после си е изтрила поста, затова не го виждаш. А това за късметите, все едно аз съм го писала...или верно съм го писала вече - на Коледа от 2 питки късмета ми беше парата, а на мъжа ми - бебе  Crazy
Виж целия пост
# 222
След поста на МИА не ми остава да добавя нищо друго.

Честита Нова 2011 година!
Бъдете здрави и много щастливи!
Честито и на всички именници!
п.с Качих малко снимки и аз във фейсбук от Коледа и НГ,на който му се гледа,да заповяда. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 223




ХАЙДЕ НАРОДЕ СТАВАААААЙЙЙЙ

Макар че навън е чисто бяло от мъгла и никак не ми се измъкваше от леглото, но малкият таласъм беше на друго мнение.
Виж целия пост
# 224
Добро утро !!!
Миме благодаря за кафето  newsm51
сега се излюпваме с Тонито  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия