Магазини за копчета??

  • 4 978
  • 10
Търся си военни златни копчета - минах през три магазина, два близо до женския пазар и един на Пиротска под колоните и не намерих. Да знаете другаде? Мерси!! Hug
Виж целия пост
# 1
На Графа между попа и канала има един магазин за шивашки материали,имат и доста копчета,дано намериш това,което търсиш Peace
Виж целия пост
# 2
Май са го затворили, търсих го, ама не го намерих!
Виж целия пост
# 3
Голям склад за копчета има в сградата на бившия Завод Витоша, на Хладилника. Оттам зареждат и много магазини, продават и на дребно. Имам телефон - 962 02 53. Ние пазаруваме оттам. Дано съм била полезна!
Виж целия пост
# 4
Май са го затворили, търсих го, ама не го намерих!

Има още 1 в този участък - м/у Л. Каравелов и канала, до пощенския клон. И там е доста заредено, но точно такива компчета дали ще има  newsm78
Виж целия пост
# 5
на графа всъщност 2 имаше, един от ляво близо до трямвая към попа(ако идваш от него) и един на десният тротоар близо до канала.
Има магазин за копчета и подобни и на пазара Ив. Вазов...но дали има точно такива идея нямам, не съм се зазяпвала.
Виж целия пост
# 6
Търся си военни златни копчета
И на мен ми трябват. Знам, че темата е стара, но ао може някой да даде идея за място, където не са много скъпи. На Пиротска имаше много интересни, но по 1-1.50 на копче....
Виж целия пост
# 7
Има на Женския пазар! Тръгваш от Мария-Луиза по Симеон и на ъгъла на Симеон и Борис има два магазина, на двата ъгъла. Но най-зареденият и с най-много копчета и аксесоари, който изобщо съм виждала е на Женскя пазар. Като вървиш по Симеон и стигнеш до пазара, веднага завиваш в ляво и тръгваш по посока на трамвая. На около 20м има безистенче, продават банички, та там е магазина. Лелята не е от най-усмихнатите, но е готина. Копчетата са с хиляди и всички са изложени, наредени по вид, големина и материал. Успех.
http://maps.google.bg/maps/ms?msid=204600844911865333730.0004b7c … 47784f4&msa=0
Виж целия пост
# 8
Пазар "Римска стена". Има магазинче за копчета.
Виж целия пост
# 9
Има на Женския пазар! Тръгваш от Мария-Луиза по Симеон и на ъгъла на Симеон и Борис има два магазина, на двата ъгъла. Но най-зареденият и с най-много копчета и аксесоари, който изобщо съм виждала е на Женскя пазар. Като вървиш по Симеон и стигнеш до пазара, веднага завиваш в ляво и тръгваш по посока на трамвая. На около 20м има безистенче, продават банички, та там е магазина. Лелята не е от най-усмихнатите, но е готина. Копчетата са с хиляди и всички са изложени, наредени по вид, големина и материал. Успех.
http://maps.google.bg/maps/ms?msid=204600844911865333730.0004b7c … 47784f4&msa=0
Страшна си! Благодаря за доброто обеснение. Ще се разходя до там като се постопли малко.
Виж целия пост
# 10
http://www.facebook.com/kinkaleria можеш да пробваш и тук Simple Smile имат доста разнообразие и са немски, а не турски/китайски боклуци  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия