! Все пак решиха, че ще ме оставят да родя нормално и съм в стрес, дали бебето ми няма да се увреди! Едва се сдържам да не се разрева пред малкия! Чудя се защо всичко в нашата държава трябва да става с рушвети
, но те се лекуват няма страшно, пък лекарят ти щом е преценил нормално раждане след като знае за тях все пак предполагам, че е преценил достатъчно плюсовете и минусите. Но ти защо не се консултираш и с друг гинеколог, притесненията ти стават достатъчно много за да го направиш без угризения. Пък за рушветите за жалост на много места е така. Много ли вземат в София, защо не си ангажирате някой за раждането, по ваша преценка и да си родиш спокойно при него? Стига се притеснява, че все пак това трябва да е един от най-хубавите дни в живота ти. Дръж се миличка всичко ще е наред. Искрено се надявам всичко да се развие по-най-добрия начин за теб и за бебчето.
как пък не го познах, ама аз нали съм още омотана от упойката ), а те ходили да го гледат на видеозон. Малко след това ме зарадва, че всичко е нормално и бебо е напълно здрав. Изпишкал се е нормално веднага след като са го извадили от корема. Написах това, за да те насърча да вярваш в добрата разбръзка. Пожелавам ти отново успех и бъди мноооого спокойна
.
/! Много ме е яд на тази жена, но все пак и тя самата иска да ме види отново след 10 дена и тогава окончателно ще каже дали съм за секцио! Според нея бебето е дребно / 3кг. / и няма да имам проблеми да го родя нормално, ако зараждам преди термин, но ако остана до термин, може да стане 3500 и тогава ще се наложи секцио! Все пак като ми го говори това още не ми беше излязъл резултата от изследването! Сега се лекувам и чакам бебо да реши да излезе и на място да ми кажат какво ще ме правят! Каквото ще да става само бебо да е добре
! Доки ме увери, че за него бебето е на първо място и никога няма да го остави да страда! След разговора с него съм по-спокойна честно казано! А относно рушветите - моят доктор е от честните, ама шефката му нали е старо куче в бранша - знам ли я...
!
. Когато всичко свърши ще се чудиш защо си се притеснявала толкова. Ще чакам новини





! Просто няма толкова добър професионалист
! Бебо се роди с 2 пъти увита пъпна връв около вратлето, но благодарение на бързата реакция на екипа е жив и здрав
! Лекарят ми беше до мен през цялото време въпреки, че не беше на работа
! Не мога да ви опиша колко съм щастлива в момента! За разлика от първото раждане сега от второто имам само хубави спомени
!
Препоръчани теми