и накрая
. Горе-долу в такава последователност ще станат нещата. Учудвам се, че в Сс няма детски заведения, все пак града не е чак толкова малък и е съвсем цивилизован. Виждала съм да правят детски Ч.Р.Д. в бившата сладкарница "Захарно петле", но то си е просто заведение, а не детско - с играчки, занимавки и т.н. Брат ми със семейството си живеят в Силистра и имат същия проблем ( имат 3 деца). Спомням си, че преди няколко години направиха рожден ден на каката в МакДоналдс във Варна. Ако проявиш интерес можеш да разчиташ на мен за по-вече инфо(меню, цени) и за резервация ( живея наблизо).
Очаквам само да разбера кое ти е любимото питие и приемам поръчки
Ще ми бъде приятно да разкажеш как твоите дребосъчета приемат идеята за бъдещото братче/сестриче...Една приятелка е бременна и моето овне толкова се впечатлява от коремчето, иска сестричка след един месец, абе изобщо beboranka с теб вероятно се знаем, аз съм от ПМГ/76

Чао на всички. И...Пишете!
..."Дунавски рай" се казваше, нали - до входа на парка с хубавия двор с много играчки. На племенницата рождения ден сме го празнували в най-различни конфигурации (той е съвсем скоро в края на май) - и на пикник, и в новия х-л дръстър миналата година, веднъж в хижата айде сега запецнах, че не знам чия е тази хижа - на мвр ли 
. И Матей понякога ме умилява с такива мънички жестове на внимание или мили думички...за щастие битието ми на свекърва е още далеч
! И така можеш да видиш и куп познати... абе създава се празнично настроение. На мен поне ми харесва.

До баловете колко ще се нароят
чак страх ме хваща 
/. По празниците пътувахме до Плевен...
Да ти е жив и здрав мъжа
! Никой не ми казва вече да има някакво отлепване или нещо такова и като питам докторите на какво се дължи това ми се отговаря: Сигурно си има някаква причина. Представяш ли си: "някаква причина"!!!