В кой район на Варна живееш? Аз съм до лятно кино Тракия.
Времето е прекрасно и създава и чудесно настроение. Как да си седи човек в къщи и да работи? Мисля че днес работата ще почака - каквото съм свършила до сега - това е.
hella, приятен уикенд и на теб!
, но щом сега ще ни се усмихваш и от снимка
, използвам случая да поздравя официално теб и половинката за щастливото събитие (разбира се и бъдещия батко
), много ми е мъчно, че имаш здравословни проблеми и стискам палци всичко да е наред,а и съм сигурна, че ще те гледат добре
Насреща съм с книжки за четене
Ще ти пусна ЛС
/, но чак сега мярнах тази темичка 
.И аз съм във вашия отбор,въпреки,че съм от 10 години във Варна,а сега и София
добре дошла! Защо изостави хубавото море - работа или либоф 
. Кажи моля те цирка близо ли е до вас? Някой ако е ходил, моля за отзиви, че мисля да водим младежа
В събота ходиха с моите мъже на цирк, а после бяха вкъщи на гости! Двете ни дечица много бързо се сприятелиха. Дори едва ги разделихме 
, циркът казаха че вече е в надежда. А у вас диалогът беше следния:


Става въпрос за една моя приятелка, която търся много отдавна! Цялата бивша компания я търсим... Нямам никаква информация за нея откакто завършихме следването си. Казва се Гинка Христова Солакова (това е бащиното й име) Родена е 1976 г. на 18.12. (майче...) Родителите й живеят в с. Кайнарджа. Има сестра Красимира. Гинка завърши математическата гимназия паралелка География през 1994г. Учи след това в Свищов. Моля, ако има някой с връзки в с.Кайнарджа, нека разпита и ако може да ми събере информация! Аз живея в Свищов и ми е много трудно да я открия. Благодаря ви! Препоръчани теми