СЕПТЕМВРИйчето расте и не млъква то въобще!

  • 68 132
  • 740
# 285
Мейче, много сладък Тони!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И дълги стихчета знае, че и театър май играе. като баба си ще стане, то се знае Hug  Wink

Честит празник на всичките ни дечица, че и на нас - детското в нас ни прави по-добри!
smile3533  love001
Виж целия пост
# 286
Аз не съм влизала от много време и съм пропуснала лентичката на Краси Hug HugМного хубава новина!Ние сме добре,лятото ще пращам Косе при бабите.
Виж целия пост
# 287
Мейче,прекрасен е Тони Hug
На мен ми се скъсаха нервите - 2 седмици вече през ден горе долу снова с количката и Ема по 2 пъти на ден до поликлиниката заради изследванията за детската градина ooooh! - не знаех,че е такъв кошмар Sick Да не говорим,че асансьорът не работи,лабораториите са на 3-я и 4-я етаж и всеки път качвам и свалям 15кила количка и бебе на ръце,луда станах и съм бясна #2gunfire.Тази седмица в понеделник я чакаха в градината да почва, а аз още чакам трета поред урина резултатите - занесох я в понеделник и щяла да е готова в четвъртък след 15ч ooooh! Shocked
Иначе сме добре, но Ема е самотна милата тук - по цял ден само с мен и бебето.Дано в детската градина да не я изолират и поне там да е добре Sad
Виж целия пост
# 288
Сами, сори за несполуките с изследванията. Наистина отнемат време и нерви. Слава богу че нашите лаборатории са на първия етаж.
Силно се надявам Ема да се чуства уютно в градината и да си намери бързо приятелчета!
Виж целия пост
# 289
Саморасличе, защо правиш нови изследвания  newsm78 нали я местиш от градина в градина и нямаш прекъсване? или всъщност Ема не ходеше във Варна на градина  newsm78

ние в неделя имахме юбилей на ДГ и имаше грандиозно тържество по Екзюпери в Драматичния театър ... страхотен замисъл и наистина добре се представиха и децата, и учителите   bouquet
Виж целия пост
# 290
Ема не е посещавала градина във Варна, беше само на занятия в Карин дом. На мен ми е много притеснено дали въобще ще стане нещо с ходенето на градина - дали няма да ми я връчат бързо-бързо Confused - деца като нея определено са трудни за гледане, на мен на зима  ми предстои връщане на работа и как ще стане гледането на двата дребосъка умът ми не го събира Rolling Eyes
Днес разбрах,че хиперактивното детенце,което е посещавало градината,в която почваме, са го изключили- директорката ми каза.Грам толерантност и желание за гледане и разбиране на по различните деца няма Sad  Вчера в центъра на града срещнах 1 майка,която буташе сама количката си, а около нея навсякъде беше пълно с групички с майки,единствена тя беше самичка и странеше,но то и всички се правеха,че не я забелязват Sad - на пръв поглед ми се стори,че детенцето е с Даун Sad   Много сме лоши хората значи - какви деца ще възпитаме,какви хора ще станат - щом всичко различно бива отричано,отблъсквано и пренебрегвано Thinking Confused
Виж целия пост
# 291
Моят го ужили пчела преди една седмица, уж извадихме жилото, но явно е останало нещо - сега видяхме че пръстчето е подуто.
Оказа се че имало още малко жило. Сега вече дано е извадено цялото!
Виж целия пост
# 292
Сам,  много кофти, наистина  Sad Много тъжно с тази майка,която била сама... А защо да ти връчат Ема, толкова ли е трудна за гледане? Те май повечето деца не стоят мирни и са хиперактивни, много емоционални  newsm78 Това детенце защо са го изключили от градината, буйствало ли е,какво,много ми стана интересно Rolling Eyes
А кой ще гледа малката бонбонка касе върнеш на работа? Иначе свикнахте ли вече на новото място, ти там ли намери работа? Лелее,колко въпроси ти зададох  Crazy
Мунка, дано вече е извадено жилото, то пръстчето си е показало,и явно е започнало да си го изхвърля само  Hug Hug
Виж целия пост
# 293
уфффф толкова съм заблудено че се нататрузих в Августинчетата ooooh! ooooh! ooooh!

Тъййй,ние сме бомба (със закъснител:))Влади е станал мн.голям,трябва да пусна снимки скоро.Всяка втора дума е ИСКАМ
Горкия все няма и все иска,а колкото повече получава толкова повече иска.Кошмар направо.
Бяхме на Горна-/по моя край/ една седмица,супер си изкарахме с изключение на предпоследния ден в който вечерта аз ходих до бърза помощ заради мен.Надух се под челюста в лявата част-и то зверски.А там пък пародията беше пълна  
3-ма докторчета мой набори решиха че съм имала заушка,нито урбазон ми биха да не се задуша нито нищо.Изпратиха ме по живо-по здраво.Аз продължих да се надувам въпреки леда който слагах и в 12 вечерта айде в Търново.Там пък улучих направо,на лекарка и на сестра.Биха ми инжекция венозно и лекарката констатира "запушена слюнчена жлеза".С две думи за зъболекар съм.Изписа ми някво за смучене да го взема от ЕДИНСТВЕНАТА денонощна аптека,то пък се оказа че даже не са го и чували тва лекарство.Поне ми спдна отока от урбазона.Ииии на следващия ден айдеее влака и за Варна....тука ме опрайха вече.Отпушиха ми и жлезата и всичкото:)))


Голям каръщина еййй...Сега ново двайсет карам и шофьорски курс и нещата при мен са ток и жица..хихи.
А оня ден се пробрах боса поради счупване на тока,барабар с половината подметка Embarassed Embarassed Embarassed
То бива ,бива дебелина ама чак толкоз не мислех че съм "тежка"....хахаха

И така в едни серий съм влязла на карщина,нямам думи направо...
Виж целия пост
# 294
Краси,честито и от мен за новата лентичка,много се радвам   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 295
Здравейте на всички  Hug !
Вчера се прибрах от най-прекрасната си ваканция от мноооооого време насам. Бях в Неапол  Heart Eyes !
Още не мога да дойда на себе си от емоции и впечатления. Имам да качвам куп снимки и да наваксвам във Форума и ФБ.
Тони беше под грижите на татко си и баба си за тази една седмица, не му е било много мъчно за мен, само когато са му се карали  hahaha . Дойде с мъжа ми да ме вземат от летището и ми подари цветенце. Много порастнал ми се стори за една седмица. Как лети времето  Rolling Eyes !
Прегръдки на всички септемврийчета  Hug!

Редактирам, за да ви пусна снимките от Неапол, на който му се гледат  Wink !
Виж целия пост
# 296
Мейче,страхотни снимки!Само мога да си представям емоциите ти.Това е мечтана от мен дестинация,заедно със Сицилия и Флоренция.Дай Боже някой ден да ме огрее.

Имам един въпрос до момичетата от Пловдив.Има вероятност от средата на август до края му да сме в Пловдив/не питайте защо-много е налудничева идеята/.Някой има ли идея дали лесно мога да си намеря квартира за мен и 2-те деца и ориентировъчно как вървят цените.В града съм била 2 или 3 пъти,за мой срам Embarassed Embarassed Embarassed и въобще не се ориентирам.
Виж целия пост
# 297
Вилиан, какво търсиш - колко голямо, до каква цена? за колко време? с децата като си, предполагам и с много добри условия ... само стая или апартамент ... а иначе има стаи, които се предлагат за студенти - за редовни, за задочни, има  налепени обяви около университета, но всичко трябва да се огледа предварително все пак ... както е и с апартаментите ... сега студентите освобождават ...
Виж целия пост
# 298
страхотни снимки, Мейче!!!
Виж целия пост
# 299
Момичета, почерпете се - днес пораствам с още една година  Blush



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия