И дълги стихчета знае, че и театър май играе. като баба си ще стане, то се знае

Честит празник на всичките ни дечица, че и на нас - детското в нас ни прави по-добри!
И дълги стихчета знае, че и театър май играе. като баба си ще стане, то се знае

Много хубава новина!Ние сме добре,лятото ще пращам Косе при бабите. 
- не знаех,че е такъв кошмар
Да не говорим,че асансьорът не работи,лабораториите са на 3-я и 4-я етаж и всеки път качвам и свалям 15кила количка и бебе на ръце,луда станах и съм бясна
.Тази седмица в понеделник я чакаха в градината да почва, а аз още чакам трета поред урина резултатите - занесох я в понеделник и щяла да е готова в четвъртък след 15ч
нали я местиш от градина в градина и нямаш прекъсване? или всъщност Ема не ходеше във Варна на градина 
Вчера в центъра на града срещнах 1 майка,която буташе сама количката си, а около нея навсякъде беше пълно с групички с майки,единствена тя беше самичка и странеше,но то и всички се правеха,че не я забелязват
- на пръв поглед ми се стори,че детенцето е с Даун
Много сме лоши хората значи - какви деца ще възпитаме,какви хора ще станат - щом всичко различно бива отричано,отблъсквано и пренебрегвано
Много тъжно с тази майка,която била сама... А защо да ти връчат Ема, толкова ли е трудна за гледане? Те май повечето деца не стоят мирни и са хиперактивни, много емоционални
Това детенце защо са го изключили от градината, буйствало ли е,какво,много ми стана интересно 

!
!
. Дойде с мъжа ми да ме вземат от летището и ми подари цветенце. Много порастнал ми се стори за една седмица. Как лети времето
!
!
Препоръчани теми