Суперхраните на Аквасорс - 4!

  • 212 849
  • 938
# 285
vichon, моето детенце също е с АБКМ и АД(писали сме си на лични). Пили сме Бифидус, ЗЕ, Течно злато и ЕМК (последните две ги редуваме), много добре й се отразяват, но както знаеш - при нашите деца всичко е строго индивидуално.  Започнахме с хомеопатия и водорасли, когато беше на 8 месеца и едва сега - на година и 5 м - мога да кажа, че му се вижда края...
Добре е да обсъждаш всички свои притеснения с хомеопата си  Peace
Виж целия пост
# 286
Днес на семинара на АкваСорс беше представен един много интересен и обещаващ нов продукт - Мака Енергия.

Мака Енергия се препоръчва за повишаване на либидото, жизнеността и издръжливостта - както за мъже, така и за жени.

На който му е интересно, може да прочете повече тук:

Мака Енергия от АкваСорс
Виж целия пост
# 287
Здравейте на всички.Искам да попитам с какво давате на децата Зелената енергия и Коластрата.Вчера за първи път купих от тях за сина ми който е 8 годишен.Ентусиазирана реших да започна още вечерта но сина ми категорично отказа да глътне цялата капсула.Разтворих по една във водичка-изплю всичко защото му било гадно.Помагайте
Виж целия пост
# 288
Големият ми син, понеже е голям, си ги приема капсулите...А на малкия ги давам задължително със сок, иначе няма начин да ги приеме. Друг е въпроса, че като види,че сока е боядисан в зелено, става чудо...
Виж целия пост
# 289
Здравейте на всички.Искам да попитам с какво давате на децата Зелената енергия и Коластрата.Вчера за първи път купих от тях за сина ми който е 8 годишен.Ентусиазирана реших да започна още вечерта но сина ми категорично отказа да глътне цялата капсула.Разтворих по една във водичка-изплю всичко защото му било гадно.Помагайте

Ние даваме Зелената енергия и коластрата в малко ябълков сок - сладостта в него успешно прикрива естествения специфичен вкус на водораслите.

Иначе коластрата я даваме и да я смучат/дъвчат - капсулата бързо се разтваря в устата, а вкуса на самата коластра е приятен. Това са им специалните бонбони Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Благодаря ви много.Още един въпрос.Тъй като ни предписаха два пъти по една капсула от Коластрата и ЗЕ / а аз излизам много рано сутринта и ми е невъзможно да ги дам тогава/ проблем ли е ако ги дам наведнъж.Детето ми е на училище до 17.30.Или единият прием в 18 часа а другият към 20-21 часа?
Виж целия пост
# 291
Аквасорс не е лекарство и това,че не се приема в определени часове, не е фатално.
Виж целия пост
# 292
Благодаря много
Виж целия пост
# 293
Здравейте, видях че има доста теми вече за Аквасорс. Не знам кой точно съставя темите и с каква цел?! Но искам да попитам за отзиви за продуктите? И кой съставя програма по която да се пият и то ефективно? Много ще съм благодарна, ако някой ми отговори.  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 294
Кори, много хомеопати работят с тези хранителни добавки, лекари, практикуващи традиционна медицина също ги препоръчват. Дистрибуторите също могат да ти направят схема, те са обучавани за това пак от лекари, но пък аз по-скоро бих се доверила на първите две категории. Всъщност освен препоръката, трябва да се следи здравословното състояние, как се повлияваш от тях, а това могат да направят само те.
Виж целия пост
# 295
Кори, много хомеопати работят с тези хранителни добавки, лекари, практикуващи традиционна медицина също ги препоръчват. Дистрибуторите също могат да ти направят схема, те са обучавани за това пак от лекари, но пък аз по-скоро бих се доверила на първите две категории. Всъщност освен препоръката, трябва да се следи здравословното състояние, как се повлияваш от тях, а това могат да направят само те.
Много благодаря, а резултати някой има ли реални? Имам предвид някой който ги е ползвал?
Лично Вие имате ли наблюдения? Peace  bouquet
Виж целия пост
# 296
Ами аз от много време ползвам водорасли АФА и коластра, но имам хронично заболяване и го контролирам добре, но комбинирам и с класическа хомеопатия. Всъщности коластрата и водораслите си ги поръчвам от чужбина, защото така ми излиза много по-евтино. На Аквасорс много харесвам кремът Муун райз /ползвам го за облекчаване на ПМС/ и ЕМК. Лайтън ъп не ми помогна да отслабна, много ми е сладък и всъщност ми обостря апетита за солени неща след като го употребя. Коензимът Q 10 с хром е хубав също според мен.
Виж целия пост
# 297
Ами аз от много време ползвам водорасли АФА и коластра, но имам хронично заболяване и го контролирам добре, но комбинирам и с класическа хомеопатия. Всъщности коластрата и водораслите си ги поръчвам от чужбина, защото така ми излиза много по-евтино. На Аквасорс много харесвам кремът Муун райз /ползвам го за облекчаване на ПМС/ и ЕМК. Лайтън ъп не ми помогна да отслабна, много ми е сладък и всъщност ми обостря апетита за солени неща след като го употребя. Коензимът Q 10 с хром е хубав също според мен.
Благодаря, а какво е ЕМК? Peace
Виж целия пост
# 298
ЕМК са есенциални мастни киселини,един от продуктите на Аквасорс.Аз съм доволна от Колактив 3,давам го на детето си от 1г и мога да кажа,че се разболява рядко,за съжаление не мога да я накарам да пие водорасли  Simple Smile .Водораслите АФА за мен са най-доброто,което се предлага,майка ми е много доволна от тях,защото доста и намалиха вълните "топло-студено" и то само от 1 капсула дневно,Зелена Енергия съм пила само 2 дни по 8 капсули когато се разболях от грип и за тези 2 дни се оправих,разбира се пих и коластра с тях.Сега пия Морска Енергия и Плодова Енергия,но не мога да дам резултат за момента(едва от 1 седмица ги вземам).Моят съвет kori_1 е да опиташ,разгледай продуктите в интернет,прецени какво би помогнало за твоя проблем и се свържи с някой дистрибутор,голяма част от тах продават и на бройка,което е доста удачно за човек,който иска да опита или няма достатъчно средства.Аз само ще ти кажа,че бях доста скептична в началото,когато нашият хомеопат ни ги предложи и още повече като чуя за такива МЛМ първото нещо,което си мисля е,че искат да ми вземат парите и само те зарибяват колко е прекрасно това и онова и разбира се ти предлагат да станеш дистрибутор веднага(е аз не станах,колкото и да ме надъхваха),но в случая затварям очи за тези неща,защото видях добрите резултати и продължавам да си вземам на бройка,колкото мога да отделя на месец  Peace Да ме извинят дистрибуторите,знам че това ви е работата и повечето от вас я вършат много добре.Така,че вземай kori_1 и да се похвалиш  Hug
Виж целия пост
# 299
ЕМК са есенциални мастни киселини,един от продуктите на Аквасорс.Аз съм доволна от Колактив 3,давам го на детето си от 1г и мога да кажа,че се разболява рядко,за съжаление не мога да я накарам да пие водорасли  Simple Smile .Водораслите АФА за мен са най-доброто,което се предлага,майка ми е много доволна от тях,защото доста и намалиха вълните "топло-студено" и то само от 1 капсула дневно,Зелена Енергия съм пила само 2 дни по 8 капсули когато се разболях от грип и за тези 2 дни се оправих,разбира се пих и коластра с тях.Сега пия Морска Енергия и Плодова Енергия,но не мога да дам резултат за момента(едва от 1 седмица ги вземам).Моят съвет kori_1 е да опиташ,разгледай продуктите в интернет,прецени какво би помогнало за твоя проблем и се свържи с някой дистрибутор,голяма част от тах продават и на бройка,което е доста удачно за човек,който иска да опита или няма достатъчно средства.Аз само ще ти кажа,че бях доста скептична в началото,когато нашият хомеопат ни ги предложи и още повече като чуя за такива МЛМ първото нещо,което си мисля е,че искат да ми вземат парите и само те зарибяват колко е прекрасно това и онова и разбира се ти предлагат да станеш дистрибутор веднага(е аз не станах,колкото и да ме надъхваха),но в случая затварям очи за тези неща,защото видях добрите резултати и продължавам да си вземам на бройка,колкото мога да отделя на месец  Peace Да ме извинят дистрибуторите,знам че това ви е работата и повечето от вас я вършат много добре.Така,че вземай kori_1 и да се похвалиш  Hug
Благодаря мила, ще пробвам дано да имат ефект при мен. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия