Първият триместър вече отмина за Юнската дружина - тема 8

  • 26 543
  • 737
# 75
Ваче,ти в лабораторията ли им звъня.Аз сега се опитвам,но не вдигат.Аз резултатите си ги получих по нета и си мислех ,че нямам никакви  основания за притеснения,но защо тогава док от ЖК каза да се допитам до други специалисти.Да се застрахова ли,какво ли?
И сега съм с едни мисли в главата. newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 76
Ваче сигурно от хормоните е. Laughing
Чин забравих да благодаря за хубавата тема!
Виж целия пост
# 77
Ваче,ти в лабораторията ли им звъня.Аз сега се опитвам,но не вдигат.Аз резултатите си ги получих по нета и си мислех ,че нямам никакви  основания за притеснения,но защо тогава док от ЖК каза да се допитам до други специалисти.Да се застрахова ли,какво ли?
И сега съм с едни мисли в главата. newsm78 #Crazy

Не! Ходих си на място. Моята АГ изрично ме предупреди да ида да си взема резултата лично и да си направя консултация с генетиците. Това и по принцип, и предвид това, че съм на 37 г. А иначе в нета си ги проверих и ги видях предварително. Wink


sisi_dac, няма от какво да е друго...  Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Честита нова година и от нас!Бъдете здрави и много щастливи през тази година!  Hug
Виж целия пост
# 79
Добре че бяхме на публично място. Иначе нямаше да му е за пръв път. Добре че е душица, че ако ме мацне с тая ръка сигурно ще ме размаже! Crazy
Виж целия пост
# 80
Ваче,свързах се ,но ми казаха ако искам консултация да отида на място и евентуално да си направя втори скрининг.Ти ще правиш ли още един БХС  заради това 1към 300?
Виж целия пост
# 81
Ваче,свързах се ,но ми казаха ако искам консултация да отида на място и евентуално да си направя втори скрининг.Ти ще правиш ли още един БХС  заради това 1към 300?

Да, на място аз ходих, не съм звъняла. Няма да ходя на скрининг. Не гледай тоя биохимичния, гледай обобщения, горе. ВАШИЯТ РИСК Е... При мен е над 1:1000 и не се налага  повторен. При теб е под 1:1000 (1:850 ако помня добре) и могат да ти предложат да направиш повторен, а може и да се направи комбиниран скриниг. Резултат между двата. Всичко това е обяснено и на сайта и отдолу под табличката в резултата. Твоят риск не е висок, не си под 1:100.
П.С. на мен възрастовия риск ми е 1:200 дори  Wink, той беше отблеязан с N, че не е в нормата  Wink
Виж целия пост
# 82
Сиси, само като си представих че си ревнала още в кабинета... наистина доста емоционално си реагирала на новината. Виж сега, нищо страшно не се е случило. Момче - момче, да ти е живо и здраво! Ние майките винаги искаме да си имаме и от двата пола и затова така. Но пък за децата си мисля че е по добре да са от един пол. Сина ми толкова много иска братче, че и аз вече съм много щастлива от факта че пак е момченце. Твоите пък както имат и малка разлика, знаеш ли колко ще им е хубаво заедно като поотраснат. А защо не третото да е момиче.  Wink И моя мъж така ми се точи.

Чин, всички са ти дали много хубави съвети. Естествено че да се притесняваш. И после цял живот все ще си го мислиш ако ще и на 50г да е детето ти!  Grinning За нощното будене, Иван се буди до втория месец. Дано да има повече такива кротки бебчета! А за дишането , аз и сега си проверявам на моменти диша ли!  Rolling Eyes

За килограмите, аз вече си достигнах моите първоначални 50кг.  Сега почва дебелеенето!  Wink

Мама нанка, честит рожден ден! Да си жива и здрава!   bouquet
Виж целия пост
# 83
Благодаря ви за всичките хубави съвети. Аз мисля, че ще съм по-спокойна сама или първата седмица с майка ми. Свекърва ми- не знам дали ще я изтърпя, но времето ще си покаже.  Hug  Като опре яйцето бързо ще се мобилизирам за всичко. Искам спокойствие обаче, а никой не може да ми свърши по-добре нещата от мен (говоря за пране, готвене- свекърва ми не отделя бяло от цветно, не мога да изляза с нея на глава, докато на майка ми всичко мога да кажа)
Зверчето, не е ли рано за покупки още ?
Сиси, явно си имала някаква нагласа. Недей така, че детенцето ще ти се обиди така, не искаш момче. И на мен ми стана малко смешно, хората мечтаят за момчета, други за момичета, който каквото си няма. Живо и здраво да ти е... скоро ще свикнеш с мисълта  Hug
Ваче,  и при мен така, движеше се на ехографа, но аз не го усещах. Това в 16 седмица и 1 ден. Сега обаче като теб усещам движения...  newsm78
Виж целия пост
# 84
Чин, рано е за покупки разбира се, аз по принцип говоря, иначе съм забранила да се купува каквото и да е! Аз лично смятам да купувам чак като излезна по майчинство живот и здраве, тогава ще разреша евентуално и на другите  Laughing
Аз моето мъниче не го усещам...ама изобщо...и нищо ми няма вече, ама май е нормално, 4,5 и 6-ти месец би трябвало да са най-спокойните и да сме добре всички  Praynig
Виж целия пост
# 85
Всички или повечето от вас усещат вече бебоците,а аз-нищо още newsm78Започвам да се филмирам и до петък(ще ходя при док) ще съм във филма окончателно Simple Smile
Виж целия пост
# 86
Всички или повечето от вас усещат вече бебоците,а аз-нищо още newsm78Започвам да се филмирам и до петък(ще ходя при док) ще съм във филма окончателно Simple Smile

Яни не се притеснявай. По принцип е рано ако ти е първо дете да усетиш бебето. Аз не съм сигурна какво е това, което усещам. Така че спокойно има време
Виж целия пост
# 87
Цял ден не мога да се включа в дискусиите. Нали съм на работа.
Chin, мерси за новата тема  bouquet И аз да те успокоя - няма нищо страшно. Всеки е шашнат в началото. Някои остават така за дълго, други влизат по-бързо в час. Всяка майка успява да се научи кое е най-добре за нейното бебе и има някакъв вътрешен инстинкт как да постъпи във всяка една ситуация. Аз бях много шашната в началото. Изчетох много неща от книгите за бебета и най-вече как се оказва спешна помощ при рискови ситуации. От това ме е страх - да не се случи нещо, и аз да не мога да реагирам адекватно. С времето свикнахме двете, но да Ви кажа аз предпочитам някой да ми помага. Не в гледането на бебето, а в домакинската работа, защото в началото бях много изморена и не можех да се наспивам. Когато малката спеше като бебе, аз започвах да чистя, готвя, дори работех от къщи от както се роди до към шестият и месец, и точно се отказах от работата, за да си почивам, и ми се обадиха от работа да се връщам. Така се върнах на работа, когато Стефи нямаше още 7 месеца. Много тежко ми беше, кърмих я до 1 год. и 2 мес., като като бях на работа - сутрин преди да тръгна и вечер и през ноща. И аз до годината и не съм спала без да се събудя, а през деня от 7 и 30 до 18 и 30 на работа. Затова мисля, че ако има кой да помага поне в домакинската работа, няма да откажа. Моят мъж много ми помага, а също и майка ми, която пое гледането на Стефи, докато аз ходех на работа.
Сега мисля да е по-различно, но да не казвам нищо предварително. Аз искам да гледам бебчо, а ако някой иска да помага за другите неща, е добре дошъл. Помощ няма да откажа.
Извинявайте, че стана дълго. Сигурна съм, че всички ще се справим отлично. Само да сме живи и здрави  bouquet
Виж целия пост
# 88
Честита Нова 2011 Година и от мен! С пожелание за здраве, късмет щастие и много успехи на всички нас! Simple Smile
За покупките аз мисля скоро да почвам  smile3508 само ме спира, че не знам пола има толкова сладки дрешки,че нямам търпение Joy Предполагам и че повечето които купя няма и да влязат в употреба Grinning
Аз също още нищо не усещам.
Виж целия пост
# 89
Честита нова година! На мен от баницата ми се падна учение, с това бебе надали ще запиша второ висше, ама нищо не се знае  Mr. Green
За мазането- аз се мажа, ама ми се струва че гърдите са ми се нацепили иначе нямам лющене и сърбеж. Коремчетата ви са супер, моето още сякаш не е порастнало достатъчно, чак се притесних, че може нещо да не е наред.
Аз вече се интересувам от нещата които ще ни трябват, но смятам да купувам към април.
За помощ се надявам на милото, а той ще купува легло за другата ни спалня, че да спи там бабата, която ще помага  Laughing
Май все по-рядко имам време да ви пиша и не се включвам активно, но ви чета. Ще се опитам и снимка да кача.
Ваче, завиждам ти благородно за отпуската, аз как си мечтая за почивка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия