Колко дълго "живеят"дрехите?

  • 4 497
  • 52
# 45
За съжаление след като забременях и родих, отговорът, който най-добре би описал настоящото положение, е: докато мога да се вмъкна в тях! Но аз упорствам, държа си любимите дрехи и ги гледам с надеждата, че все някога, отново, ще мога да се вмъкна в тях!  Praynig
Виж целия пост
# 46
Зависи от дрехите. Имам любими, с които ми е трудно да се разделя и други, които като ги облека два-три пъти, се чудя, дали трябва да заемат място в гардероба ми.
Виж целия пост
# 47
Нося докато ми харесват.
Виж целия пост
# 48
И аз като повечто  гласувах -докато ми омъзнат.
до преди 2год. може би купувах много дрехи, сега все по-малко.
Сега се погледнах с какво съм облечена и се мъча да си спомня кога са купувани дрехите с които съм облечена.
1.дънки- преди около година.
2. блуза-много отдавна може би2004-2005г.
3. пуловер без ръкави- преди около 2мес.
Виж целия пост
# 49
Докато изглеждат добре - тоест, да не изглеждат овехтели (макар, че това е доста широко понятие Laughing).

Работата е, че някои дрехи много бързо заминават. (Например тези на Френч Кънекшън", които не са и евтини, да рече човек).
Иначе имам дрехи, наследство от мама, които са на 30-40 години (копринен шал на "Ерме", сако на Шанел, ей таквиз неща, италиански пуловери на татко). Такива дрехи вече няма.
Имам кожен тренч, който майка ми не харесваше, но аз го нося - със същия тренч е на снимката от изписването с мен от родилния дом. Преди 38 години.  Laughing

П.П. "Ермес", изпуснала съм буква и веднага ме нагази модният експерт.  Blush Поне съм писала тренч, не шлифер, нали?  Crossing Arms Но няма признание, няма.
П.П.П. Имам и други грешки, но за тях чакам правописната полиция.  Mr. Green
Виж целия пост
# 50
Мразя да купувам дрехи. Когато ми се наложи- стискам зъби и започвам да гледам. Ако нещо много ми хареса- меря. Ако се харесам- купувам. Под хареса имам предвид дрехата да е удобна, качествена, да се комбинира с други дрехи, които вече са минали теста. Влезе ли една дреха в гардероба ми,нося я до втръсване. Не ми пука дали се повтарят комбинациите ми. Който иска да гледа висша мода и моделки- има фешънтв.
Хубаво е да има и в Бг контейнери за дрехи. ИмаХ навика да събирам  в чувал и да ги оставям до контейнерите за смет, но като видях ромите какъв панаир бяха спретнали и как бяха раздърпали навсякъде ненужните ми дрехи, спрях да практикувам.

Лидия, веднж някой да си признае, че мрази да пазарува  Simple Smile...Повечето дами умират за шопинг терапия...аз пък умирам от нея...Днес ходих да меря две рокли, умрях от нерви, свалям шапка, шал, палто, блуза, панталон...Около мен хора, чакат за кабинката. Закачалките за нищо не стават, не мога да си закача моите дрехи, докато пробвам другите, падат-вдигам ги, те пак падат. Лятото пък жега, да седнеш да се обличаш и преобличаш в малките и смрадливи кабинки...Мразя да пробвам дрехи, ужас! Laughing Не знам как другите жени твърдят, че разпускат с това, аз само се натоварвам Wink
Виж целия пост
# 51
За мен една дреха "живее",докато си я харесвам.
Peace И при мен е така.
Виж целия пост
# 52
 aniese , не понасям магазините, а пазаруването на дрехи ме убива. Единственото, което ме тормози повече, е търсенето на  обувки.  Родена съм сякаш за друга географска ширина, където мога да се шматкам гола и боса без това да е проблем за мен и за околните.
По темата мога да споделя още, че при пренареждането на гардероба открих една блузка на Дафне, която "съживих" за носене тази зима. Купувала съм я преди 6-7 години. Нямам идея защо не съм я носила.
Сега ми предстои да си купувам палто, но никак не съм наясно къде да го намеря. Знам че трябва да бъде черно, елегантно, да върви и с пола, и с панталон, да има колан, дискретни джобове, хубава яка и подвижна качулка, която да седи шик на модела.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия