
След час дранье моя човек видя, че каката няма да го изяде и че всъщност има много играчки и пространство за тичане
Имахме и втора среща с психоложката, която ще ни е и последна за сега.Жената си каза диагнозата и насоки и да видим как ще ги изпълним. Оказа се, че ревността на Хриси всъщност не е преминала и всичко си е насочено към мен, Съветът и беше задължително да имаме поне по половин час през седмицата и 1 уикенда само за нас двамата. Човека страдал от липса на внимание, защото то било насочено към брат му. И е така. Излезем ли на разходка аз търча след малкия...а той търси с кой да играе. Пиша ви го това, за да не допускате тази грешка...И жената горещо ми препоръча започване на работа...
Да викажа, много добре се почувствах след разговора снея и ако някой има нужда - горещо я препоръчвам 
После се чудя
защо имам 130 лв ток и 20 кубика вода 
Аре лека ви ноЩ



Успокоява ме мисълта, а и фактът, че двамата са неразделни и малкият има особен афинитет към брат си - винаги да има и за Никола. От скоро взе да им се случва да се обединяват двамата срещу някой друг, което ме радва. Та всъщност има надежда, че не се движа съвсем в грешна посока, но има върху какво да поработя...
Дори имам известно притеснение как Никола ще тръгне на училище от септември, като Матей толкова е привързан към него, че иска да са все заедно. Никак не било лесно да си шеф-диригент!





, има ли шанс след време и нейната да се посгъсти още или ще си остане такава:roll:/, бодито и чорапките ги сменям всеки ден, пижамката на 2-3 нощи, дрешките за вкъщи и за навън- в зависимост от стемента на зацапване
))