Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 28 201
  • 739
# 195
Топър фечер и наздраве. Тази вечер ми е алкохолна след чудната гледка на размазан човек на Герена Sick
След час дранье моя човек видя, че каката няма да го изяде и че всъщност има много играчки и пространство за тичане Mr. Green Е, рева, че беше и недоспал. КОето донякъде ме обнадежди за яслата - заиграе ли се - забравя за мен...По едно време излязох - дори и не забеляза...
Имахме и втора среща с психоложката, която ще ни е и последна за сега.Жената си каза диагнозата и насоки и да видим как ще ги изпълним. Оказа се, че ревността на Хриси всъщност не е преминала и всичко си е насочено към мен, Съветът и беше задължително да имаме поне по половин час през седмицата и 1 уикенда само за нас двамата. Човека страдал от липса на внимание, защото то било насочено към брат му. И е така. Излезем ли на разходка аз търча след малкия...а той търси с кой да играе. Пиша ви го това, за да не допускате тази грешка...И жената горещо ми препоръча започване на работа... Blush Да викажа, много добре се почувствах след разговора снея и ако някой има нужда - горещо я препоръчвам Wink
Цитат
от: elena_d мажете ли кожата на децата след баня? А всеки ден ли ги къпете? А дрехите на всяко обличане ли перете?
Къпя го всяка вечер,мажа го с Бюбхен и дрехите за пране защото след тичане и лигавене прилича на диво прасенце.Пижамата я сменям на 2 спанета има и друга за следобеден сън.
После се чудя  newsm78 защо имам 130 лв ток и 20 кубика вода hahaha
Да ти пратя и Преслав, че е на същият режим?
Не важиш...няма да пиша колко е нашият ток и овда за декември, при положение, че не се топлим на ток...Ма сме си го изразходили де. Бойлера е 120 литра Rolling Eyes С 3 прасета Пералня всеки ден, повечето случаи и по две...
Аре лека ви ноЩ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 196
Честит Рожден Ден на Настя, Ада, Георги, Боян и Божидар!  Да са живи и здрави!   newsm59

Дони, радвам се че срещата днес е минала добре. И аз мисля, че логопеда няма да е излишен – ако има нещо ще се коригира, ако няма – заниманията няма да навредят, само могат да помогнат. Гуш за теб и децата, всичко ще се нареди:hug:
Тобито, много сладък е малкият барман Heart Eyes
Ралче, да ти е жива и здрава свекито и мноооого да те слуша. Не се притеснявай от тръгването на работа -  да не е приятно, но се свиква – сямо трябва малко време да влезеш в ритъм и после нещата се наместват

Тенджери и особено капаците им са му много любими – капаците са пумпа /пумпал/ и само ги върти. А ако докопа точилката става страшно.От скоро се научи да си носи детското столче и да се катери на него и да ме гледа докато готвя или мия нещо в кухнята.

Шампоан – ползваме на Хип. Къпем го с него веднъж-два пъти седмично , през останалото време само с вода, понякога пропускаме и без къпане, само с миене на зъби, но миенето на зъби му е любимо - голяма радост. Не мажа с никакъв крем . Дрехите сменям различно – понякога по 3 пъти на ден, понякога на 2 дни веднъж – зависи колко се е омазал като е ял и колко мляко е разлял по себе си

Малчо е кисел от 2-3 дни, само гел за зъби спасява положението, и 4 те кънтинка на веднъж май пробиват – нощем се буди през час-два,  а беше съвсем спрял, но сега мъж ми е дежурен по ставане и приспиване, аз даже се изнесох в другата стая, за да се наспивам Mr. Green. Малко като мъж го раздавам, ама имам да наваксвам от сън от времето когато аз бях дежурна по приспиване Mr. Green

Хубава вечер от мен  bouquet
Виж целия пост
# 197
Ох, Дони, Дони! Това с вниманието и личното време за батко и мама и на мен ми е драма. То ми е ясно, че детенце ще се радва да има специално време за  него, но от къде да го взема като постоянно дребната лепка иска да е с нас, да е с мама, но и с Нуна (Никола). Ще ми се личното време и внимание към Никола да не го дава баба му (куклен театър, четене на приказки, "учене" както той го нарича), но по-добре да го дава баба му, отколкото никой Cry Успокоява ме мисълта, а и фактът, че двамата са неразделни и малкият има особен афинитет към брат си - винаги да има и за Никола. От скоро взе да им се случва да се обединяват двамата срещу някой друг, което ме радва. Та всъщност има надежда, че не се движа съвсем в грешна посока, но има върху какво да поработя... Naughty Дори имам известно притеснение как Никола ще тръгне на училище от септември, като Матей толкова е привързан към него, че иска да са все заедно. Никак не било лесно да си шеф-диригент!  Mr. Green

Еспа - приятно е, че се навърташ напоследък! Hug
Виж целия пост
# 198
Честит Рожден Ден на Настюхата, Боги, Ада и свекито на Ралчето! Да са живи и здрави! bouquet 

Много сладък адашът, ще го ям!  Crazy Heart Eyes Таквоз кафенце и посред нощ пийвам!  Grinning

Къпя с душгел за глава и тяло на Пенатен, мажа след баня с мляко на Бюбхен. Мия косата веднъж седмично. Бодито сменяме всяка вечер, чорапките всеки ден, иначе и по два дни е изкарвала с едни и същи дрехи, но рядко се случва, не толкова, че се цапа, колкото се мокри, когато пие сама. Днес,освен че се заля себе си, заля и клавиатурата на компа и сега не работи. Трябваше да слагам старата.  Laughing
СиСиТу, доста усилия си положила за кърменето. Важното е, че малкото човече е нахранено и спокойно!  Hug
babyblue, браво на малкия батко! И Ивайла на рождения ден му вика "ден ден". А когато батко й имаше "ден ден", искаше да му казва "честита нова година" - много й харесва!  Laughing
Съгласна съм с Усмихнатото, всеки си знае детето. Peace
Ели, и Ивайла иска "дугото", за съжаление много често й се случва, хич не яде както трябва - в минимални количества и много капризна. Sad
Аз тенджерите  НЕ давам да ми ги пипа  Mr. Green, щот след толкоз години брачен живот, преди 2 седмици кандисах мъжО най-накрая да ми купи комплект, иначе все не ми стигаха. 





Виж целия пост
# 199
Влизам набързо да ви почерпя виртуално за рожденият ден на моето слънце, защото през деня надали ще ми остане време за това  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА КАТЕРИНА!!!
Виж целия пост
# 200
Първо ЧРД с малко закъснение на Ада, Боги и Настюхата. На мацките майките им да вземат малко да се разпишат и да пуснат и снимки, че децата в абитуриенски рокли ще ги видим май....
ЧРД на днешните ни порастнали деца - Катерина и Делян!!! Да са живи и здрави, послушни и безгрижни!!!
На Доника, освен кураж, не знам какво друго да и кажа:) Много трудно се гледат деца/или поне на мен така ми се вижда/...

Вчера бяхме на гости на един набор, дето има батко на 12г - е, изправи ми се косата от пубертета му...та се успокоих, че няма да е кратка агонията ни:) Само да са ни живи и здрави!!!

Аз мия косата на няколко дена с Бюбхен. Иначе е всяка вечер в банята, сменям и дрехите също след баня, а понякога и сутрин, че памперса много често не издържа:)

Аз сега пия кафе и седя на компа, а моите спят...ей, такова не е било скоро...
Много слънчев ден ви желая...
Виж целия пост
# 201
Добрео утро,
Първо да честитя рожденните дни на слъничцата Катерина и Делян- желая им да са здрави, да имат едно незабравимо и щастливо детство и да растат усмихнати и да са все така прекрасни и лъчезарни и занапред  bouquet

След това да ви благодаря за окуражителните думи за работата, зная, че като започна, ще вляза в ритъм, но просто сега ми е все още свито Confused.
На ЙоЙо косичката я мия 2-3 пъти в седмицата, иначе гледам всяка вечер да има измиване с подвижния душ /в тази връзка да ви попитам, косичката й е тъничка и рехавичка, а аз съм с доста гъста коса Crossing Arms, има ли шанс след време и нейната да се посгъсти още или ще си остане такава:roll:/, бодито и чорапките ги сменям всеки ден, пижамката на 2-3 нощи, дрешките за вкъщи и за навън- в зависимост от стемента на зацапване Laughing, случвало се понякога да издържат и по 2-3 дни, понякога я преобличам по 2 пъти на ден.  С крем я мажа когато се сетя Embarassed, а от известно време даже вече пера моите и нейните дрешки общо и то с Рекс, не с бебешки прах, само пускам на фино изпиране.
Дони- и от мен кураж- аз вярвам, че ти като майка имаш най-силния усет за това как да най-правилно спрямо децата Hug
И накрая да помоля за едни стиснати палчета, ако стане, ще споделя Praynig
Виж целия пост
# 202
Честит рожден ден на Делян и Катерина! Да растат много здравички, усмихнати и щастливи! Весел празник и ще чакам снимки от купоните на двете сладурчета  Hug Hug Hug

Ланг, аз съм убедена, че се " движите" в правилна посока, както сама се изразяваш. Няма по-хубаво от това децата да са много близки, дано и за напред Никола и Матей са още по-близки. Аз по себе си като знам каква любов сме със сестра ми мога само да се моля и моите деца да са толкова привързани едно към друго. За сега има чудесни индикации за това, Александрина обожава Ники и са невероятно мила гледка  Heart Eyes.

Бейбиблу, радвам се, че Анди вече е така настроен към Дани. И ние също " бичкаме" бебчо, а сега я научихме на въпроса какъв ти е Ники да казва - " на кака момченцето"  Heart Eyes.

Ралче, стискам палци да стане това, което трябва да стане  Wink Praynig

Еспа, бързо да изникнат зъбките на Сами, аз също се радвам, че напоследък си по-активна тук  Hug.

Сиска, направила си всичко необходимо за кърменето на Диман. Аз принципно съм за кърменето, но не и на всяка цена. И с двете деца съм полагала и полагам достатъчно усилия за успешно кърмене, нещата се получиха за моя радост, но ако бяха налице тези трудности, за които ти споделяш, без угризения щях да влкюча добавка.

Дони, кураж и от мен  Hug Praynig Hug. Вярвам, че сте взели най-доброто решение за децата, дай Боже всичко да е наред.

Ягодка, и Александрина казваше, че има " оден ден", а на въпроса какво ще има на него казваше - подаръци и Коледа  Mr. Green

За къпането - тялото къпем всяка вечер без пропуск, тя по цял ден тича, търкаля се, така че не мога да не я изкъпя, по същата причина и дрехите сменям ежедневно, пижамката на 3-4 дни.  Косата мием 2 пъти в седмицата.

За " детското" готвенето - Александрина има 2 кухни, едната е със звуци имитиращи варене, работа на микровълнова и пържене, абе нещо так бълбука и цвърчи  Mr. Green и тя много си играе с тях. Най-редовно е сготвила я супа от кубчета, я манджа от ластичета и щипки, много са вкусни да знаете  Wink Wink Wink.



Виж целия пост
# 203
Честит рожден ден на Делян и Катерина!Весело и безгрижно детство!  bouquet
Виж целия пост
# 204
Честит рожден ден на Делян и Катерина!
Ето и едно поздравче на двама сладури на само по 4 годинки... Страхотни са:
http://www.youtube.com/watch?v=_C1qS9jdT1I
http://www.youtube.com/watch?v=wZl4B6eEHFk
И да се похвалим, че движение с пишлето и Крис го владее... Mr. Green
Виж целия пост
# 205
Честит рожден ден на Катерина и Делян!   bouquet Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 206
Честит рожден ден на Ктерина и Делян! Да са живи и здрави, щастливи и послушни деца!   Heart Eyes

Стискам палци, РалчеHug
Виж целия пост
# 207
Честит Рожден Ден на Катерина и Делян! Да са живи и здрави, много послушни и щастливи дечица!
   newsm59

Ралче, и аз стискам палци
Виж целия пост
# 208
Честит рожден ден на Катерина!

Честит рожден ден на Делян!

Да са много здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 209
Наздраве!!! Мерси на всички за хубавите пожелания  Hug
Много съм доволна от днешото парти за разлика от миналата година - още ми е празнично, въпреки, че след по-малко от 8 часа съм на работа  Laughing В момента качвам снимки във фейса, на когото му е интересно да погледа Simple Smile))
Хайде лека ви, като ми остане време ще пиша  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия