Честит Рожден Ден и на всички януарчета,които не можах да поздравя навреме!
НОООО после се сетих днес е Бабин ден.

Да са много здрави всички малки и пораснали красавици и красавци
Леле като гледам снимките, когато са били бебета-чувствам ви толкова близки всички вас и малките захарчета -като се замисля, как заедно сме изживели първата колика, първото зъбче, първата стъпка........много ми става миличко 

Кеф, кеф, родих се 
Не мога да преценя
А и другото-в края на месеца мислех да правя погача за малката и поканих половината гости-чуденката ми е същата
-да я отлагам ли, или не 


Пусни някое фото на двмамката в количката
Иначе за чудинката ти аз не бих завеа бебето в детския център, макар че моя шуши го взимам навсякъде с нас, но вече е и по- голям. Колкото до Погачата си спомням, че и на Божидар Погачата беше по грипозно време, но я правих... Слава Богу имаше съобразителни хора от поканените,които си казаха, че са болни и не дойдоха. Но пък не е фатално, ако я отложиш още малко.

....
Понеже тук има много тортени майсторки и ме е срам да покажа тортата, която му направих.

Харесват ми много и цветовете, и къщичката... пък и на 3-и етажа си я направила, браво! А Катерина е голяма красавица с тия сини очи...
Виждам, че много сте се забавлявали! 

Е, няма нищо общо с вашите красоти, които показвате, ама си е домашна. Даже чак днес, като сесъбуди от следоб. сън, ще духа свещичките. Точно на деня й не можах да се организирам, а и тогава на баткото му беше най- зле.
На яслата толкова много свикна. Сутрин , като отидем и бърза да влезе. Казва ми "чао, мамо" и дори не се обръща

да се оправя бързо баткото! Не е шега работа тая температура! Целувки на Настюхата!
Препоръчани теми