Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 28 206
  • 739
# 240
И един виц:
Какво е матриархат?
Когато след секс жената обърне гръб на мъжа ,а той разплакан взима децата и отива при баща си hahaha
Виж целия пост
# 241
Тайс, Сватя, Комшу и всички останали в кюпа - наздраве!!! Сватя ще гаврътна едно и за теб, да не ти е съвсем гадно  Wink
Ние с половинката за половин час сколасахме да се скараме зверски и да се сдобрим. Сега пак се обичаме  Joy Joy Joy Като циганите сме, беееееееееее ooooh!
Иначе за приятелките от едно време - и аз като Таис, ги отписах отдавна. Даже Делян не беше роден  Simple Smile Правилната стратегия е да теглиш една дъъъъъъъъъъъъъълга и да си гледаш живота !!!
Виж целия пост
# 242
Ммм да:) и с моите приятелки така стана. Даже имам една с която бяхме много близки, изстрадах с нея всичките и проблеми и болести и когато родих даже не се обаждаше да ме пита как съм, жива ли съм..иии най-смешно ми стана като стана Андрей на 1,2 мес. и тя ми се обади:))) Вика "Айде, Андрей вече е голям, хвърляй го на майка ти за една нощ и да ходим по дискотечки:)) И аз и отговорих "Мила, обади ми се след една година, че пак съм бременна"  Mr. Green и тя беше в шок Simple Smile) Нали с Дани изненадах света hahaha
Моите приятелки и те наближават 30те и са пред депресия тези, които не са семейни и които нямат постоянен приятел още. Започват да завиждат леко примерно за децата, за семейното щастие и за това умишлено избягват да се срещат с майки с деца-да не се дразнят. Отделно майките са доста досадни с приказки за децата си , а както знаем всички когато си "госпожица без ангажименти" не ти е интересно да слушаш бебешки истории и проблеми. Та е нормално де и не им се сърдя, даже и нямам време за тях и аз:) Имам си 2-3, които си обичам и с които се виждам винаги, когато имам възможност!
И накрая да се оплача от Андрей- днес пак го хванаха лудите:)) Пак го изби на агресия- цели ни, удря ни и се смее. Направо ужасен. Щеше да разбие на майка главата като я замери с един будилник....Незнам защо прави така.... Sad и е на настроения...ето миналата седмица беше добър....
Виж целия пост
# 243
абе вие що сте спите бре...аз поне си имам съмномбулче...от три дена му се разби режима...
следобедн сън от 17 до 20ч...
нощен след 2ч до към 11-12ч...
днес не спа следобед затова реши, че следобедния е от 19:30 до 23ч...и сега си играем...добре, че не държи да си играе с компютъра...
Виж целия пост
# 244
Добро утро! На мен взе, че ми хареса да ставам преди децата hahaha И ей, ме на!!! Лошото е, че е за сметка на съня...

Лорини, Елия вчера заспа в 17ч чак...и аз я събудих в 18.30/ама я будех от 18/...и заспа в 22.30... какво е това нещо незнам...ама аз съм свикнала тя да си заспива в 21ч и когато не стане, имам гадното чувство, че нямам никакво време за себе си...

babyblue, Елия напоследък я хващат едни настроения....и започва да бие през лицето баща си или мен...ама доста силно удря...понякога и на игра, защото се смее, понякога и когато  я ядосаме....

И сега....
ЧРД на Йо-йо!
ЧРД на Кари!

ЧРД на Преслав!

Да са ви живи и здрави големите дечица!!! Да ви радват много, да имат безргижно детство! Да са ви само повод за гордост и радост![/b]
Виж целия пост
# 245
Мим, благодаря за пожеланията!!
Хапнете сладичо за здравено на моето вече пораснало момче



У дома е съъщото разрушително поведение. В чудо съм се видяла.
Като чета, че не е само у нас обаче ми олеква.  Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Честит Рожден ден на ЙО-йо ,Кари и Преслав!Да ви радват малките слънца  и весел празник!  bouquet
За спането и ние сме в отбора на лудуващи до 23ч.Следобед спи от 13.30 до 16 .30 и когато е студено не излизаме.Златното но мама няма къде да изразходва енергия.Чакам с нетърпение да се постопли но по -последни данни има да си чакам Sad.
Хубав снежен ден от мен - очертава се ходене на пързалка.
Виж целия пост
# 247
Добро утро!!!!
Искам да почерпя за най-прекрасният ден за мен от цялата година и за празника на моето пораснало момиченце Heart Eyes, да ми е здравичка, все така прекрасна, ако може да слушка малко повече и да расте щастлива и усмихната, Честит рожден ден, миличко, ти осмисли живота ми и ме промени завинаги към по-добро Heart Eyes  bouquet

Честит рожден ден и на Кари и Прелслав, да са здрави, щастливи, весели, усмихнати и да мат едно слънчево и незабравимо детство  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 248
Честит Рожден Ден на Йо-Йо и Преслав! Да растат мноого здрави и щастливи!

Ние се съвземаме след снощния купон. След малко ще ходим на фото, а в 16:30 сме в един детски клуб, после ще идват свекитата и продължаваме. Drunk

И хайде да почерпя, де:

Виж целия пост
# 249
Честит рожден ден на Йойо Кари и Пъсито!!! Живи и здрави да са, че с тоя грип...
Наде, за теб и дистанцията ти с приятелките е обяснимо...Ама ние вече не сме първа младост, та само дискотеки да са им в главите на моите приятелки...( Въпреки че на мен още ми се ходи Rolling Eyes) Както е да е - мина ми. Определено трябваше да се кажа мъката Joy
Ние с мойто мъж няма кога да се скараме, понеже не се виждаме hahaha Само мрънка, че и във времето,  вкоето бил вкъщи не съм му обръщала внимание, защото Наглите му синове ме обсебвали hahaha Нямаме право в присъствие на дребното да се гушкаме, целуваме...Веднага пристига и се настанява между нас и почва той да ме целува и бута баща си - да се смееш ли да плачеш ли.
За спането...как ще влизаме в режим от другата седмица - не ми се мисли. Снощи заспа в 12.30, понеже баща му се прибра по-рано и той зор да му се радва, превъзбуди се и после го чакай да спи. Стана в 10...
Ланг, съдра ме от смях с умозаключенията ти
Виж целия пост
# 250
Дами, смях не смях, ама мъжът е крехко животно, така че по-снизходително към тях.  Heart Eyes


Честито на празнуващите! Весело и здравички!

Едно предложение за изразходване на енергия в дом. условия - танци, свободен стил. Любима музика, поразкършване, давате им тон за песен и те се вклюват. Хем са сладки, хем са смешни, хем са потни и уморени и после спят чудесно. У нас е много вървежна тая тактика. Дребният научи думата "йога" и всичко, което прави в момента е йога. Уникално сладък е!
Виж целия пост
# 251
Честит рожден ден на Йойо и Кари!!! Да са ни е живи и здрави!!!
Виж целия пост
# 252
Честит рожден ден на Йо Йо, на Кари и на Преслав! Да са живи и здрави, добрички и щастливи!   Heart Eyes

Вчера й купихме един червен балон, пълен с хелий. Малее, каква игра пада с него!  Crazy




Виж целия пост
# 253
Честит рожден ден на Преслав, Кари и Йоана!
Да са много здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 254
Честит рожден ден на Йоана,Преслав,Кари!!!Живи здрави и послушни да са ви!!!!Весел празник!!!Благодаря за пожеланията на всички.Това с биенето май е при всички,Бобо или ще удари или ще хвърли някоя играчка абе отвреме на време става ,,буен,,обяснявам си го с това че поцял ден сме вкъщи и няма разнообразие.Трябва да приклучвам че малкия взе да се сабужда.Хубав ден на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия