Хайде да почерпим за РД на Гиги
ЧРД и на Борис и Боян!Да са много здрави и щастливи деца!

Да оздравява бързо Бате 

Да ви даряват с много щастие и обич 
Страхотно, че се кефи Настюхата на яслата, това е най-доброто
Преслав го спряхме, т.к има варицела и като си представя каква ще е драма отново, ми се реве 
за Елия, сигурна съм, че е добре сладураната 
Трябва ли (ако знаете де, ако не ще звънна да питам) да имам предварително записан час
Предпочитам да ползвам направлението, макар, че бях много доволна от Драганов, но той не работи с касата
Вие къде ги водихте?



Поредната ми "приятелска" драма...Чудя се как човек може да забрави приятелите си, като си хване гадже
Въпросната моя приятелка бяхме много близки, дори и след моята сватба, раждането на Хриси...Намери си гадже, забременях втори път...никаква не се обаждаше. Не съм я виждала от погачата на Гого - тя все заета. Днес разбрах, че март се жени -не от нея лично...Жива и здрава да е, радвам се много за нея...просто и пожелах - като роди новите и приятелки да постъпят, както тя с мен и още една наша обща приятелка с дете...
А за другите ти терзания - погачата бих я направила, но не бих отишла в клубчето...То зависи и от клуба де, ако е просторен - аз съм си малко перко 
станало 



, ама не по собствено желание...днес ми изписаха антибиотик/
И аз съм в кюпа с наздравиците!
И не се карайте с любимите. Използвайте времето по-приятно. Простатата дебне!
А има и такива с които се чуваме и виждаме рядко, но винаги има какво да си кажем-това май са истинските приятелства, независмо от интерса 
Обаче при нас с ръка на сърцето мога да заявя, че в повечето случаи аз съм виновна-станала съм ужасна-даже днес мойто мило ми каза, че съм като "Лелка". Много се засегнах, винаги съм се дистанцирала от тази категория и съм се възприемала като доста съврменна жена (на моменти момиче), и може би затова определения като "Лелка" и "Свекърва"истински ме натъжават и се впрягам
). Понякога не съм в състояние да се справя с всичко и това ме побърква, а отделно хормоналния дисбаланс, в който се намирам в момента допълнително отежнява ситуацията. Дааааааа, явно днес наистина е вечерта на оплакванията. Браво, Дони, че даде началото-понякога има нужда
Препоръчани теми