Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 28 205
  • 739
# 225
Здравейте мами на вече големи дечица!

Хайде да почерпим за РД на Гиги



ЧРД и на Борис и Боян!Да са много здрави и щастливи деца!
Виж целия пост
# 226
Кали, да ти е жива и здрава принцесата!
ЧРД и на Борис на Зозима!
Виж целия пост
# 227
Честит рожден ден на Гиги, Боян и Борис Hug
Пепи, радвам се, че се разписа Hug Да оздравява бързо Бате Praynig
Аз тия дни не съм на кеф и не ми е много до писане...Днес ми се досговни хептен настроението...Но не ми се оплаква...Че ако почна...
Виж целия пост
# 228
Милички, благодаря ви за отговорите, като гледам всички сте на едно мнение-ако ходя, да е без малката, или най-добре да не ходя Hug
Честит рожден ден на Гиги, на Боян, Борис и на Люби на големия мъж HugДа ви даряват с много щастие и обич  bouquet
Лорини, много весели снимки
Слънчогледче, дано бързо да оздравява мъника Praynig HugСтрахотно, че се кефи Настюхата на яслата, това е най-доброто PeaceПреслав го спряхме, т.к има варицела и като си представя каква ще е драма отново, ми се реве Sunglasses
Мимче,  Praynig за Елия, сигурна съм, че е добре сладураната Hug
Ели, Бейбиблу,Сиситу, , водихте ли малките на ортопед?Педи ми даде направление за Горна Баня, а тама не съм ходила Simple SmileТрябва ли (ако знаете де, ако не ще звънна да питам) да имам предварително записан час newsm78Предпочитам да ползвам направлението, макар, че бях много доволна от Драганов, но той не работи с касата SadВие къде ги водихте?
Дони, оплачи се, душице, туко-виж ти станало полеко Hug Hug
Целувки Heart Eyes
Виж целия пост
# 229

Дони, оплачи се, душице, туко-виж ти станало полеко Hug Hug
Целувки Heart Eyes
Мони,  hugПоредната ми "приятелска" драма...Чудя се как човек може да забрави приятелите си, като си хване гадже Crossing Arms Въпросната моя приятелка бяхме много близки, дори и след моята сватба, раждането на Хриси...Намери си гадже, забременях втори път...никаква не се обаждаше. Не съм я виждала от погачата на Гого - тя все заета. Днес разбрах, че март се жени -не от нея лично...Жива и здрава да е, радвам се много за нея...просто и пожелах - като роди новите и приятелки да постъпят, както тя с мен и още една наша обща приятелка с дете...
Знаете ли кое е най-смешното. "Приятелки", които ме забравиха, сега понеже едната ще ражда, другата роди - взеха често да се сещатза мен...Чудя се дали да не постъпя и аз като тях и да ги игнорна...но не съм такъв човек.
За ортопеда, аз въпреки направлението си заведох Гого при Драганов. За второто посещение имахме и отстъпка, че водих Хриси на преглед за свода  Joy А за другите ти терзания - погачата бих я направила, но не бих отишла в клубчето...То зависи и от клуба де, ако е просторен - аз съм си малко перко #Silly
Вчера между другото часа при логопеда мина много добре. Беше се наспал, влезе си като у нас си. Знае къде са играчките и директно там. Заигра се с каката. Само веднъж я ухапа Embarassed, понеже правеха игра за търпение, а той нещо се ядоса. Още два - три пъти и няма да има нужда да влизам с него.
Оплаках се, докладвах - ми то време за   newsm24 станало
Виж целия пост
# 230
Дони, добре дошла в клуба  Hug
не се ядосвай...в такива моменти си проличават кои са ти приятели и кои не...ама да не зачеквам и аз темата, че ми е болна...
иначе, я сподели как точно отказваш интернета, че чак сега го видях...ако успееш, акжи рецептата да пробвам и аз...
Виж целия пост
# 231
Успявам само събота и неделя да го откажа - като ми седне Хриси на компютъра...или го изключвам да не сяда  hahaha
Виж целия пост
# 232
 
Цитат
иначе, я сподели как точно отказваш интернета, че чак сега го видях...ако успееш, акжи рецептата да пробвам и аз...
хич не се и опитвайте нали знаете ,че в природата празно няма-кой знае с какво ще запълните тази празнина може да хукнете по мъже  hahaha
Наздраве!
Виж целия пост
# 233
Честит рожден ден на Гиги, Боян и Борис   bouquet

Дони аз не защитавам приятелката ти, защото дори и не знам как стоят нещата, но искам да ти кажа, че откак се роди Крис и аз "зарязах" много приятелки. Не че съм искала, но просто така се развиха нещата. Имаме различни интереси, проблеми. Докато те обикаляха дискотеките аз ставах да топля мляко и сменям памперси. Като обикаляме моловете аз обичам да разглеждам детските магазини, а на тях следователно им е скучно. Това не значи, че не се виждаме изобщо. Отвреме навреме за кафенце и не пропускат да носят подарък на малкия за какъвто и да е повод. Просто няма ги старите времена да се чуваме по 10 пъти на ден, но това не значи че си ги обичам по малко или че не могат да ми се обадят винаги когато имат нужда от приятел. Peace
Виж целия пост
# 234
Дали пък не е вечерта на оплакванията.
У-жас-но ми е скапано. С Милен ще се избесим последните дни. Не е истина колко много се караме. И така ми е писнало. Поне да имаше нещо смислено, заради което да сме в толкова постоянен конфликт.
Приятелки- хахаха. Отдавна го преживях това разочарование. Още като се роди Алекс. Плаках, криво ми беше. И накрая свикнах.
Кали, да ти здраво и щастливо детето.

Наздраве!!
Виж целия пост
# 235
У-жас-но ми е скапано. С Милен ще се избесим последните дни. Не е истина колко много се караме. И така ми е писнало. Поне да имаше нещо смислено, заради което да сме в толкова постоянен конфликт.

Нещо витае във въздуха Mr. Green Ако не стигнем до развод ще е добре.... hahaha

За приятелките - нормално е, да става така...интересите се менят...много е жалко наистина, но най-добрите приятелства минават през сериозни препятствия, тогава оценяваш истинските!

Ха, наздраве/аз няма да пия ПЪК Crossing Arms, ама не по собствено желание...днес ми изписаха антибиотик/
Виж целия пост
# 236
Добър вечер - рекъл учтивият лос.  Crazy И аз съм в кюпа с наздравиците!

Какви приятелки, какви 5 лв. Аз съм от породата бурсук единак и трудно ще да страдам по някой, дето е бил некоректен с мен. Много им здраве на тез принцеси, явно е дошло време пътищата да се разделят. То приятелството е любов - не можеш просто да обърнеш гръб и да си безразличен, винаги ще се разбирате и без думи. Ако не е така - просто не е истинско. Ама какви мъдрости сипя. Сигурно възрастта ми взе да напредва, пък за съпружеството да не говорим - скоро и простатата ще започне да го алармира... Whistling
Мим - съчувствам...че не можеш да пиеш Simple Smile И не се карайте с любимите. Използвайте времето по-приятно. Простатата дебне! Heart Eyes
Виж целия пост
# 237
 
Цитат
Простатата дебне!
rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 238
Цитат
Простатата дебне!
rotfImbo rotfImao rotfImbo

Ще му го припомня за закуска  Mr. Green  Joy
Виж целия пост
# 239
За приятелството и аз съм съгласна с Накри-просто нещата стават някак естествено, когато няма общ интерес. Сега и на мен не ми е до кръчми и дискотеки (не че не бих се напила и налудяла, нооооооооо Embarassed), затова пък не знам, дали мога да подхвана тема различна от насрани памперси и емоции покрай бремеността и раждането-нормално е, за "приятелките" ми без деца да съм досадна, скучна, лоша компания.........Затова пък срещнах много нови другарчета, естествено с деца колкото Преслав и с тях ми е много весело и приятно-намирам го за съвсем естветвено. Някои от старите ми дружки родиха и сега отново се чуваме и излизаме често-точно като в доброто старо време GrinningА има и такива с които се чуваме и виждаме рядко, но винаги има какво да си кажем-това май са истинските приятелства, независмо от интерса Simple Smile
А по повод караниците с половинката, добре че подхванахте темата Joy Обаче при нас с ръка на сърцето мога да заявя, че в повечето случаи аз съм виновна-станала съм ужасна-даже днес мойто мило ми каза, че съм като "Лелка". Много се засегнах, винаги съм се дистанцирала от тази категория и съм се възприемала като доста съврменна жена (на моменти момиче), и може би затова определения като "Лелка" и "Свекърва"истински ме натъжават и се впрягам ConfusedИстината е, че на моменти ми идва много-особено ще ме разберат многодетните майки (много=повече от едно Grinning). Понякога не съм в състояние да се справя с всичко и това ме побърква, а отделно хормоналния дисбаланс, в който се намирам в момента допълнително отежнява ситуацията. Дааааааа, явно днес наистина е вечерта на оплакванията. Браво, Дони, че даде началото-понякога има нужда Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия