за линка.Я да ви попитам аз нещо, което сме обсъждали преди, но децата растат, нещата се променят. Обесопасен ли ви е домът? И тези, чиито деца се занимават сами , т.е. играят си без да закачат мама 1-2 часа примерно (може пък и такива да има, не съм виждала
У нас си е мисия невъзможна да е всичко обезопасено, а и той вече е хитър, и сръчен, и слен... абе не става. Та все ходя да го гледам какви бели прави като се закроти
Контактите отдавна са без предпазители, дори на елхата сам включваше лампичките и не даваше никой да му помага
Падаше едно лудо ръчкане в контакта.... Добре че засега не се сеща да пъха други работи, а и аз обяснявам много. Стига препарати всякакви, котлоните, техниката, в хладилника си рови сам.... Дори да не стига някъде, примъква стол и пак успява
Само аз ли съм като пъдар и ходя да го дебна къде какво върши и обяснявам по 100 пъти къде кое и защо е опасно. Заболя ме устата вече от обяснения. Чак сам като ме види да набирам енерция да казвам, защо поредното нещо е опасно, и със строг тон казва "Няма падни" (т.е, че няма да падне от стола примерно) или "Няма пари" (че няма да се опари)
Трябва да правят шкафовете да започват от тавана
Удря по една ситна ръченица и минава на следващите.
Не се оправдавааааай. Има къде да се събират децата, па макар и не на клуб. Мойто не обича да се ди в клубовете, ако и аз не съм вътре, та ги избягвам 

,резултата е пее и чалга " стискай устни захапи ги" и тем подобни,доста критики получавам по този адрес,ама въпроса е ,че на детето усмивката му не слиза от устата.Не мисля,че трябва да я възпитавам каква музика да слуша/както дядо и и леля и искат,като и пускат рок/.
?