Ха, НАЗДРАВЕ !!!
Мноу ви уважавам 
С това приспиване на чаветата - те приспиват мен...
Аре ако не заспя ще се явя по служба - ако не утре
Мноу ви уважавам 




Срам не срам ще си призная, че си сипах половин чаша каберне, ми то грехота да развалям вечерята с обичайните сокчета
. Ники нищо не каза, насука се, ама не заспа, значи малко ми е било виното. Ей го на, още не спи, а кака му ми прави прическа, реши ме с един елемент от конструктора, по-скоро ме скубеее
, язък, че ходя на прав сешоар, след нейната намеса косата ми е като на Даяна Рос в младините й
. Аааа почна Ну погоди, остави ме, временно 
....стигна ли до там - вече съм си в къщи, майка ми ще ни вземе. Да се надявам, че добре ще мине.....
.... Той е пристрастен до максимум, и ако го оставя може само това да прави ......... вече се чудя дали не сбърках някъде ......... Дани, много искам и аз да го оставя при майка ми, но не знам как ще му се отрази, изобщо.... явно аз нещо все се притеснявам да не му навредя на "крехката" психика, той се възползва от мен, защото нищо не му отказвам, за да не се разстройва, и ме върти на малкия си пръст, че и на големия
....
... Явно прекалено много се тревожа и не обръщам внимание на себе си /дали трябва да е така
/.
, чак ми нарежда да си вдигна панталона - изобщо всичко, което аз правя иска да присъства и той, разбира се адски много ми пречи и на моменти откачам
. Сега спи
, което ми подсказва, че следобяд докато съм на курс по немски с баща си ще има да се разправят без да може да го приспи.
А за пътуването с влака, мисля че много ще му хареса!

Препоръчани теми