Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 28 206
  • 739
# 270
Хелоу, изчетох ви от последния си пост до тук.... Party
Много теми сте зачепкали, много рожденици... Да са жива и здрави всичкиии. Нашия рожден ден също мина, падна ми товар от плещите направо.... Whistling
Дони, не плачи ами се радвай, че не се е лучило нещо по- сериозно. Майната на колата му, да, не е малък проблем ремонт на кола, но можеше да е нещо много по- лошо...  Naughty Гушкай си мръсния мъж на чистите чаршафи, дори трябваше да ги поумачкате за хепи енд.  Wink
Мони, много е хубава малката бубка Simple Smile Браво, че сте изкарали супер на партито.  Heart Eyes
За приятелствата- аз имам много приятелки, с деца, без деца, къде се сещат за мен, къде аз не се сещам за тях, къде те се сърдят, къде аз... ама поне не ми е скучно. Понякога дори имам нужда от почивка. Така, че , Дони, не се чуди защо рд на Боги е бил като малка "сватба"  Joy Ми то много приятели, много народ. Но истината е, че имам 2 приятелки от преди да забременея, с които мога да споделя всичко, е, с една не всичко, че малко клюкарка си пада ама е голяма сладурана и сме приятелки от 15 години.Но с другата сме си верни до гроб, колко тайни си имаме...еее, много хубаво ми стана така. И двете са без дец, но много обичат моите, винаги се обаждат питат за децата, оставяла съм им да гледат Божидар. Само дето се виждаме все по- рядко, едната е в Италия, другата в София, но приберат ли се, не се разделяме. А като родих Боги се запознах с много майки, но с около 10  Joy станахме много близки и до ден днешен сме все заедно и неразделни.....и отдавна не говорим за памперси. Много ни се ходи, много ни се излиза, къде по женски, къде по семейно, само да имаше на кой да пласираме по- често децата.  Joy Аз мога да кажа, че в момента е най- щастливия период в живота ми, от гледна точка на децата, семейството... и контактактите с приятели. Вчера ми предложиха да започна да водя един курс по турски за 20 часа и мнооого се изкефих, такова желание имам и такова притеснение.... от 1 година не съм се занимавала с турски, но ще седна да направя един преговор само да стане работата.
Айде доскив.  Wink
Виж целия пост
# 271
Дони, това да е.
Виж целия пост
# 272
Обикновенните приятели никога не ме виждат да плача. Истинските приятели имат рамо, подгизнало от сълзите ми. Обикновенните приятели не знаят малкото име на най-близкия ми човек. Истинските приятели имат номера на мобифона му в тефтерчетата си. Обикновенните приятели носят бутилка вино на купоните, които правя. Истинските приятели идват по-рано за да ми помогнат в подготовката,и остават до късно, за да ми помогнат в почистването. Обикновенните приятели се сърдят, когато им звъня, след като са си легнали. Истинските приятели питат, защо ми е отнело толкова време да им позвъня . Обикновенните приятели се стремят да говорят за моите проблеми. Истинските приятели се стремят да ми помогнат да се справя с проблемите си. Обикновенните приятели гадаят за моите любовни истории. Истинските приятели знаят толкова много подробности, че ако не бяха истински, можеха да ме шантажират с това. Обикновенните приятели, когато ме посещават се държат като гости. Истинските приятели отварят хладилника и се обслужват сами. Обикновенните приятели мислят,че с приятелството ни е свършено,когато имаме разногласия. Истинските приятели знаят, че няма истинско приятелство, ако не сме имали разногласия. Обикновенните приятели очакват винаги да съм до тях, когато имат нужда от мен. Истинските приятели очакват винаги да са до мен, когато имам нужда от тях
Виж целия пост
# 273
Дониииии, какви са тия работи,какво е туй чудо Rolling EyesМисля, че това му беше - оттук нататък само хубави неща да ви се случват на цялото семейство Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 274
Обикновенните приятели никога не ме виждат да плача. Истинските приятели имат рамо, подгизнало от сълзите ми. Обикновенните приятели не знаят малкото име на най-близкия ми човек. Истинските приятели имат номера на мобифона му в тефтерчетата си. Обикновенните приятели носят бутилка вино на купоните, които правя. Истинските приятели идват по-рано за да ми помогнат в подготовката,и остават до късно, за да ми помогнат в почистването. Обикновенните приятели се сърдят, когато им звъня, след като са си легнали. Истинските приятели питат, защо ми е отнело толкова време да им позвъня . Обикновенните приятели се стремят да говорят за моите проблеми. Истинските приятели се стремят да ми помогнат да се справя с проблемите си. Обикновенните приятели гадаят за моите любовни истории. Истинските приятели знаят толкова много подробности, че ако не бяха истински, можеха да ме шантажират с това. Обикновенните приятели, когато ме посещават се държат като гости. Истинските приятели отварят хладилника и се обслужват сами. Обикновенните приятели мислят,че с приятелството ни е свършено,когато имаме разногласия. Истинските приятели знаят, че няма истинско приятелство, ако не сме имали разногласия. Обикновенните приятели очакват винаги да съм до тях, когато имат нужда от мен. Истинските приятели очакват винаги да са до мен, когато имам нужда от тях

Много хубаво казано, ама аз такива истински приятели не съм срещала за съжаление...  Rolling Eyes

Моник, твоята красавица ще я изпапкам - много сладка, много!!! Grinning

Малката ми скъса нервите днес, надявам се да са зъби. И 4-те кучешки пробиват едновременно...  #Crazy
Виж целия пост
# 275
Моник - много красиви деца имате пупупупупу! Направо са ми "легнали" на сърцето!

ДОни, тази история с приятелки я преживях преди 3-4 години. ТОлкова се разочаровах от една жена ..... та напълно те разбирам. СЛед този случай съм напълно "освободена" откъм изисквания към околните. Имам семейство и напълно ми е достатъчно. Имам 3-4 приятелки, с които се виждам и чувам от време на време. Много майки от градинката и ако искам да пия кафе с някого, бих намерила. Близка ми е само майка ми и ако се наложи да разчитам на някого за нещо, тя е човекът. Всички останали са само за сладки приказки. Колкото до колата - много гадно така, ама ще се оправи. А за чистите чаршафи - абе стига! нали работи пералнята, покрай всички тревоги, човек се хваща за глупости  Naughty.

Бубс, добре дошла в отбора на работещите. Е за кратко, но ще "усетиш" атмосферата  Wink. Пък може и да ти хареса, знае ли човек.
Аз лично се чуствам добре от гледна точка на това, че Марти не е непрекъснато залепен за мен  ooooh! .... но другото не е за разправяне ....

Искам да ви кажа, че съм доволна и от курса по немски. Имам шанс да си размърдам мозъчните клетки и да се занимая със себе си. Макар че една колежка от курса направо възкликна "АБе ти пък като искаш да се занимаваш със себе си иди на масаж, фрозьор, козметик, а ти - курс по немски  hahaha."
Виж целия пост
# 276
Познайте кой днес беше на работа...след 4 години, 5 месеца и 18 дни. Отидох да питам за отпуск, ами казаха почвай, че няма време за предаване... Sick Да кажа, че ми е приятно - не ми е. И не защото се връщам на работа. Напротив - работи ми се...но ме приемат като - навлек...Връщам се след толкова време липса, колежката трябва да остане без работа заради мен...Да кажа, че умирам да работя в тази фирма - тц...До никъде съм с изследванията за ясла, с подготовка за РД...
Аре наздраве - аз тук май само се оплаквам Cry
Виж целия пост
# 277
Познайте кой днес беше на работа...след 4 години, 5 месеца и 18 дни. Отидох да питам за отпуск, ами казаха почвай, че няма време за предаване... Sick Да кажа, че ми е приятно - не ми е. И не защото се връщам на работа. Напротив - работи ми се...но ме приемат като - навлек...Връщам се след толкова време липса, колежката трябва да остане без работа заради мен...Да кажа, че умирам да работя в тази фирма - тц...До никъде съм с изследванията за ясла, с подготовка за РД...
Аре наздраве - аз тук май само се оплаквам Cry
Стига де, не е чак толкова лошо да си на работа. "Вива ла баби-ла."
Виж целия пост
# 278
Аз искам да ходя на работа...но не в тази фирма...Другите пък не ме искат - то и тези де, ама аз съм нагла Rolling Eyes
Виж целия пост
# 279
Аз искам да ходя на работа...но не в тази фирма...Другите пък не ме искат - то и тези де, ама аз съм нагла Rolling Eyes
Айде сега и претенции  Mr. Green
Започни, а  си търси междувременно нещо друго. Не пречи.

Не се похвалих- "ондулирах" се днес. И не съм розова. Нито блондинка. Все едно друга ме гледа от огледалото. Ама снимачният екип спи и няма как да се фотам сама.

едит: Бубс, На- Здраве  Mr. Green
Виж целия пост
# 280

Не се похвалих- "ондулирах" се днес. И не съм розова. Нито блондинка. Все едно друга ме гледа от огледалото. Ама снимачният екип спи и няма как да се фотам сама.



Пфууу, и как ще работя утре, кат ме мъчи любопитство ?!?
Виж целия пост
# 281

Не се похвалих- "ондулирах" се днес. И не съм розова. Нито блондинка. Все едно друга ме гледа от огледалото. Ама снимачният екип спи и няма как да се фотам сама.



Пфууу, и как ще работя утре, кат ме мъчи любопитство ?!?
За да е пълен чата- Ще симулираш  Mr. Green
Виж целия пост
# 282
Здравейте,
Благодаря ви много за милите пожелания за ЙоЙо, трогнахте ме от сърце Hug Hug Hug
И понеже обещах на Ягодка, ето една снимка на рожденичката и мен:
- не че аз съм много за показване, ама поне се посъбрах малко в сравнение с миналия РД на ЙоЙо.
Дони- и ние имахме много проблеми с колата последните месеци, ама аз казвам майкната му, това се оправя. Относно работата- и аз те разбирам как се чувстваш Hug, и аз съм в същото положение, ще се връщам, в същото време там нещата не вървят много добре, ама няма начин, неплатена не мога да си позволя да изляза. И на тбе ти пожелавам скоро да влезеш в ритъм и да свикнеш с новото положение Hug Надявам се РД да го искарате много хубаво!
Относно приятелките- най-добрата ми приятелка, с която сме израстнали заедно, роди товя лято и така стана, че съдбата пак направи така, че да сме близки и през този период от живота, само за нея мога с ръка на сърцето да кажа, че ми е добър приятел и това, което Тобито е написала важи за нея, но само за нея. Другите не са до така ва степен, но аз съм щастлива и само от факта, че я имам и нея.
Виж целия пост
# 283
Честит Рожден ден на Криско и Андрей- да са здравички ,палави и щастливи и добри батковци!  bouquetще чакаме снимки Wink
Виж целия пост
# 284
Здравейте!
Дони, гадничко е това. Не знам какво да ти кажа, освен да имаш търпение и да стискаш зъби. Дано скоро намериш нещо, което да ти е на сърце.  Peace При мен ситуацията като се върнах пък беше на обратно - мен не ме щяха в отдела, а оставиха колежката. Поне ме прехвърлиха в друг отдел, в който за сега не ми е зле. Фирмата е извън Русе и пътуваме всеки ден с колата, тъй като заради яслата не успяваме за служебния транспорт. Какво да се прави - и аз не мога да си позволя 3-тата безплатна година..Отплеснах се. Мисълта ми беше, че е много гадно да се чувстваш нежелан, особено като целият ти стаж е минал в тази фирма и си стоял до 23ч. когато е имало зор.  Tired
Ралче, тази снимка ми е любима от албума. И двете изглеждате много добре. ЙоЙо направо позира. Heart Eyes

Честит Рожден Ден на Криско и Андрей! Да са все така чаровни и много щастливи деца!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия