Добре е дребният , чуди се каква беля да свърши
Иначе , ако го видите , сякаш нищо не се е случвало и си изглежда здравичък (пу-пу). Не знам колко градуса е бил по време на гърча , защото нямах възможност да премеря. Събуди се следобед и беше топъл - дадох му Панадолче , смених му памперса и пожела да се качи на стола до бюрото да играе с компютъра. Докато го придържах да не падне , започна гърча. Обаче , когато дойде линейката - това става 20мин след като съседчето ги извика и около 50мин след приема на Панадола - му измериха Т , термометъра показа 38.5. От тук си правя извод , че е била над 39 , но колко ...
. Освен прегледа в спешното не съм го водила другаде . Във вторник , когато е последният прием на АБ , сме на преглед при педиатърката.Някой чувал ли се е с Аничка , как са те с Алекс ???


Разбирам шока ти, ако не сте го планирали - и аз бих била ошашавена. Една колежка на мъжа ми, която роди 3 дни след мен, сега е бременна пак. Същата работа - таткото много радостен, тя хич. Но предполагам, че с времето ще свикнеш и ще се зарадваш 
Много добре си спомням , че Ицко и моят Зарко дълго време бяха в отбора на неспящите хлапета (дано при вас е отминал този период , защото при нас не е) и сигурно спомена за тези нощи си оказва влияние върху настроението ти в момента
А пък работата не е заек , че да избяга - след време ще си намериш по-хубаво помещение и ще имаш най-модерната апаратура
Не мога да убедя Тони за аборт,не ще и да чуе.
