Майчета 2009! - 5

  • 33 462
  • 739
# 240
Ани , радвам се , че вече сте си у дома  Hug
За диезепана това  го спомена и докторката в линейката , но като питах в спешният център казаха , че нямало нужда. Както и за ЕЕГ. Така ми отговори и педиатърката . Вече , ако получел повторен гърч - тогава. Тогава щели да правят и някакви изследвания за евентуална епилепсия. Ох , дано няма нищо такова. Но за това да не допускам по-висока Т , бяха единодушни всички  Peace
Ние днес добре се поразходихме навън за около час. Зарко дивя из игрището с племенницата ми - гонеха се , кофички от сняг правеха  Laughing Сега спи доволен , а аз люпя семки  Joy
Смешко  Hug. Дано всичко бъде наред и по-нататък във времето  Peace Ще се пречупиш , знай , и без да правиш опити  Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
Смехоранке, така се радвам за Ицко, че ще си има братче или сестриче! Браво за смелото и животоспасяващо решение! Твоето бебче всичко чувства! Прегръщам те и дано всичко протече леко за теб, да изпитваш повече радост отколкото тревоги! HugДано Ицко не се разболява по-сериозно. Praynig
Аничка, колко страдания сте преживели.... ooooh!Дано всичко е вече зад гърба ви и сте си весели у дома.
Танче, уф....защо и вие така сега...
Крисонка-добре дошла и лека 2ра бременност! Времет и на нас ни лети.
ЧЕСТИТО НА НАДЕЖДАТА ЗА МАЛКАТА ДЪЛГООЧАКВАНА КУКЛА!
Водна лилия - опитва те ли райска ябълка-много затяга. Въпреки, че явно причината не е до хранителния режим newsm78
Росита-липсваха ми твоите включвания.
Виж целия пост
# 242
Радвам се, че отново се разписват Росита и Сиска, чакаме включване от Стаситка. И тооолкова други мами мълчат упорито напоследък... Нем, дай малко инфо за ваше село  Wink.

Аничка, дано Алекс бързо да укрепне и повече никакви болници, никакви болести... Бързо оздравяване и на другите болнички дечица и крепко здраве на всички!

СмешкоHug!

Добре дошла на адашката Крисонка и безпроблемна втора бременност! И честито на Надеждата - дано всичко да е наред и да са много щастливи оттук насетне!

На нас днес не ни е ден. На Дарето по-точно. Сутринта, като се прибирахме от някъде си, се изтърси върху едни стълби, ципчето на якето й се счупи и й раздра горната устничка. По-точно направи рана точно над устничката, а има и леко наранено от вътрешната страна... Преди малко пък, докато се приспиваха в креватчетата си, нямам идея по какъв начин, да вземе да се изтресе странично в решетката и сега едната скула е посиняваща и надута. Изобщо горкото на нищо не прилича. Надута бузка, надута джука, червена на петна, ужас. И все пак, добре, че е малкият дявол - уж нищо сериозно в тези наранявания, дето се вика от рутинен тип са. Според тукашния ни док над устничката не би трябвало да остане белег...
Виж целия пост
# 243
За фибрилния гърч можете да прочетете повече ТУК, както и доста адекватни мерки, с които да предпазим дечицата си.
Виж целия пост
# 244
KayRenn, благодаря. Много е полезно   bouquet

Зайо, каръшка му работа. Сега очаквай включване от Сияна  Mr. Green  Утре Дарка ще е още по-красива. Не я извеждай че ще те докладват на Социалните а там си е страшно да ти дойдат на проверка  Mr. Green

Смешко, честито! Лека и безпроблемна бременност  Hug Ще се пречупиш, споко.Ако не в оставащите 8 месеца то след като го гушнеш ще ти мине всичко  негативно. Бързо да оздравява Ицко  Praynig
Танче, бързо оздравяване и на твойта челяд  Praynig
Аничка, радвам се че всичко ви е зад гърба и да нямате повече такива изпълнения  Praynig

Моите чавета са здрави, пу-пу. Гого е подивял, иска да събаря, да пипа. Аз не давам, той крещи. Идилия  Mr. Green
Виж целия пост
# 245
Зайо, каръшка му работа. Сега очаквай включване от Сияна  Mr. Green  Утре Дарка ще е още по-красива. Не я извеждай че ще те докладват на Социалните а там си е страшно да ти дойдат на проверка  Mr. Green

Тъй тъй...  hahaha
Виж целия пост
# 246
Снощи се пробвах да пиша, но дребните ме изключиха четири пъти и накрая се отказах.

Смешко,  Simple Smile

Аничка, радвам се, че сте добре. Отговорност на личната лекарка няма ли да потърсите? От здрав до бактериална пневмония.....

Дребното пие нов АБ. Температурата е доста по-ниска, но пак качва. Две нощи ме ошашкава пък с друго. Изведнъж става леден, все едно е премръзнал. И се тресе целия. Направо лягам върху него и се завиваме с какво ли не. Предната нощ след като се постопли и доби цвят се оказа, че почва да вдига температура. Тази нощ я премерих още докато се тресеше от студ - беше 35,5 в дупето. Под мишницата въобще не отчете никакво покачване  Shocked
Вече не знам какво да си мисля. Водих го на кръв сутринта. И според резултата ще видя при какъв лекар да го водя на консултация. Личната ни е гола вода, а и ще излиза отпуска от понеделник.
Виж целия пост
# 247
Ицко е болничък! SadОт вчера кашля зловещо,снощи и носа протече,а сутринта усъмна с 39.2градуса температура.
Докторката му днес е втора смяна,та на обяд ще ходим.
Дано да мине по-леко! Praynig
Виж целия пост
# 248
Смехорана, имате ли Осцилококцинум вкъщи? Ако да, веднага вземете и двамата по една дозичка. Като се върне татито след работа и той да почва да пие. Дано се радминете леко.  Praynig
Виж целия пост
# 249
Олеле, Лианке, какво е това чудо при вас? Явно нещо го бори младежа, но какво? Дано се изясни от резултата на ПКК-то Praynig. За понижаване на температура се сещам за хомеопатични свещички - Вибрукол, а за висока температура директно Хексалгин. На нашия панадолът въобще не му сваля температурата, затова вече не го и давам, само Нурофен през 8 часа.
Смешко, надявам се с времето да свикнеш с идеята, да се пренастроиш и да се зарадваш на новото бебче. Няма нищо по-хубаво от това да дадеш нов живот!
Аничка, съчувствам ви за преживяното, дано никога повече не влизате в болница и не вдигате висока температура!
И нашия е подивял, в момента изглежда малко обезобразен в муцуната, защото шилото му с шило се преби и разцепи десния клепач, там е лепен, посинял и подут. А докато обмисляхме как и колко пръчки да махнем от решетката на леглото му за да влиза и излиза оттам, той реши да се метне през решетката и да ускори взимането на решение размахвайки се с огромен червен оток под лявото око. Жал ми е да го гледам, а той все по-бесен става. Днес сме на контролен преглед за отита и ортопед за крачетата.
Всички болнички - малки и големи бързо и трайно да оздравяват!
Виж целия пост
# 250
Lianke,душице,много ми е притеснено за вас!Дано се оправи детето вече! Praynig
ТуиГ,осцилококцинум му давам на Ицо,но за нас хич не съм се сетила.Благодаря ти! Hug
Виж целия пост
# 251
Аууу, Смешко, Лианка, дано се оправят бързо дребните  Praynig
Виж целия пост
# 252
Лелеее, втриса ме само, като ви чета...  Shocked  Нашите вкъщи (в София де) също са се натръшкали. Брат ми нищо, че е дангалак 27 годишен, бил температурни рекорди около 40те в продължение на 3-4 дни...  Confused
Бързо оздравяване на всички!!!  Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 253
Ето ме,да рапортувам!
Ицко по всяка вероятност не е болен от модерния грип.Лепнал е някакъв вирус,има силно възпалено гърло,освен всички останали екстри.Изписаха му една торба лекарства и се започно голямото лекуване съпроводено с реване. ooooh!
Като изключим,че цял ден нищо не е хапнал,ама нищо и не е спал въобще,мисля,че е половин идея по-добре.
Лианке,как е във вашия щаб?
Виж целия пост
# 254
Страх ме е да се похваля направо. От нощес  до сегам не е вдигал температура.
Излязоха резултатите. Само СУЕ е височко, друго е наред. Болният ми мозък отхвърли няколко тежки диагнози  #Crazy  Сега чакам какви нощни "забавления" ще ми сервира.

Смешко, дано ви се размине. На теб дадоха ли ти нещо за укрепване?

Вайза, тези свещички са нещо ново за мен. Ще попрочета за тях и ще се снабдя. Ти ползвала ли си? Имат ли ефект?

Кайрен, линкът ми беше много полезен. Четейки коментарите се успокоявам, че не се поддадох да влезем в болница.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия