Майчета 2009! - 5

  • 33 462
  • 739
# 585
и аз не разбрах защо не се отваря...пуснах друг сайт по същата тема...
 а тук можем да се подпишем ако сме портив
http://www.gopetition.com/petition/39757/sign.html
а днес като отворих нова кутия Аптамил, за да приготвя кашата на Божко, се оказа, че тук са почнали да блъскат ванилия #2gunfire...а опаковката си е същата...зачетох се в ситните буквички на състав...и видях, че формулата е нова, хич не съм съгласна с това.....но пита ли ме някой...
Виж целия пост
# 586
Забравих Дианка 0808  ooooh! Дано оздравят бързо хлапенцата ти  Praynig
Виж целия пост
# 587
Плами,Кверти,готова съм за всякакви нощни подвизи Crazy
Ето това е приказка. Grinning
Таман да се видим с двете ни коремчета, че още малко и няма да искат да идват Heart Eyes
Виж целия пост
# 588
Здравейте !
Ние сме си вече у дома , 5 дена не съм докоснала компютър и до преди малко наваксвах с пропуснатото тук  Hug

Първо , благодаря на всички , които се отзоваха на питанката ми за СтиймМопа - отказвам се от тази покупка. От всичко прочетено тук , а и още малко се поразрових , стигнах до извода , че не го искам  Peace

Простете, ако волно или неволно съм засегнала някого с нещо !
Простено да е на всички !

Мигле , аз на Зарко давам Фризо . И той има вкус и аромат на ванилия , но на мен си ми харесва . Но аз го сравнявам с Нестле Джуниър , което ми миришеше на риба  Peace

Смешко , целувки на Ицко , бързо да оздравява  Heart Eyes А за злополучният рожден ден ... УЖАС  Shocked

Маевка , със здраве да си носиш името  Heart Eyes

Аз пък от утре почвам да постя. Едно време го правех редовно това упражнение , дано и сега устискам . Пробвах да пазя малко диета - нищо не стана. Дано така успея да смъкна някое и друго кило  Praynig

Сега отивам да взема душ и лягам при миУто  Wink
На всички пожелавам спокойна нощ  Hug

Виж целия пост
# 589
Момичета, препоръчайте ми моля(не за Божко-Слава Богу) добър доктор УНГ.(за мама)благодаря.
Виж целия пост
# 590
В Транспортна болница са най-добрите. И за малки и големи  Peace Даже тия дни ще прелетя до там заради Гого. Големият и двата пъти там го оперираха.
Виж целия пост
# 591
Извинявайте за нелепия въпрос, ама измежду вас поне има такива дето да ми се изсмеят и да ми кажат наистина че е много глупав.. Embarassed Променя ли се нещо в кърменето след като излязат зъбки? Crazy Много ме плаши тая мисъл, както сега понякога стисва ей така между другото малката много силно, какво става като има зъби? Shocked Досрамя ме тема да си пусна Blush
Виж целия пост
# 592
Нищо не се променя PeaceАко,те ухапе,махаш от гърдата със строг тон казваш,че боли и продължаваш.А,ако е като моите деца няма и да те ухапе Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Честно казано, аз му ги усещам зъбките на Ваньо, но не е нещо особено.А и той не хапе.  Peace
Виж целия пост
# 594
Момичета, можете ли да препоръчате заведение за хранене с детски кът, площадка за игра? Пицария с люлки и пързалки. Ще съм ви благодарна за идеите.
Виж целия пост
# 595
Момичета, можете ли да препоръчате заведение за хранене с детски кът, площадка за игра? Пицария с люлки и пързалки. Ще съм ви благодарна за идеите.
http://www.spaggo.com/
http://www.detskiklubove.info/detski-klubove-v/%D0%A0%D0%B5%D1%8 … %D0%BE%22_15.html
Виж целия пост
# 596
O!Шипка Люлин, външна площадка (трябва да е по-топличко)
Мерси Mr. Green
Виж целия пост
# 597
Здравейте момичета и от нас.
И ние най-накрая се прибрахме, бяхме на гости на мама и аз си починах така добре , но днес сутринта се събудих с болки в гърлото и запушен нос . Сега се тъпча с лекарства и дано се пресече , че неща пак болести.
Лили слуша когато си иска и сега и е доста скучно в къщи , защото сме само двете , а при баба и хора колкото искаш и всеки я закача за нещо . Докато свикне пак , че ще сме си само двете ще ми вземе акъла от мрънкане и хленчене .
Със закъснение ви да ме прощавате и аз прощавам на всички ви .
Пак е студ и пак в къщи писна ми вече..... искам да е лятоооооо....
Виж целия пост
# 598
Ели Hug! Сега си спомних, че си казвала не веднъж за Транспортна. Много ти благодаря!Успех при вас с прегледа на Гого Praynig
Виж целия пост
# 599
Аничка-Баничка и BebZz, благодаря ви за идеите! Spaggo много ми допадна, странно как не сме го чули досега. Но ще го видим! Хубав ден, благодаря ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия