Бъдете много щастливи,обичани и все така всеотдайни!Положението при дечурлигата се стабилизира.Нямат Т и двамата полудяват в къщи.Само се чува от другата стая-мамооооооо,батееееееее....Нали си е момче и все са на кълбо да бори сестричката.Ама и тя не отстъпва-субе го,удря,че и с юмрук
Току идва при мен и ми прави-щип,а то батко и я кара.Коментирате АМ..ние сме на Нутрилон и аз усещам миризма на ванилия,но почти яде по 150гр. сутрин и вечер.Снощи дори 100гр.май и него ще откажем.Поне се научи да пие/яде/сок от компот с лъжицата...иначе само вода нищо друго/като все налита на кола,ама нямааааа.Желая ВИ много усмивки и приятни емоции
А Заприн си хареса едно ТВ и го получи - на изплащане е , че толкова пари нямам

Явно се е засрамил,защото се върна с огрооомен букет и парфюм,който бях споменавала много отдавна че го искам...сетил се е
Много ме трогна 
Чисти тоалетната чиния супер.Сега ще купувам и перяща прахосмукачка.

.
, малкия кашля като магаре, като му дойде музата по половин час се дере.
Евала, че не трябва да напомняш. И аз като Джени поне месец преди датата напомням... 
За рождения ден ще му кажа да ми купи бельо много ми е любопитно с какво ще се върне
Препоръчани теми