ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 180
Искаш да кажеш купа? Simple Smile Да не би да е минал мача м/у Реал и Барса?
Еххх, наистина Барса са непробиваеми... как да не ги мразиш после  Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 181
Искаш да кажеш купа? Simple Smile Да не би да е минал мача м/у Реал и Барса?
Еххх, наистина Барса са непробиваеми... как да не ги мразиш после  Twisted Evil Mr. Green
Ми за първенството говоря ..току що Реал загубиха от Осасуна и разликата с Барселона е вече 7 точки, което..... дефакто значи край на битката за първото място  Cry
Иначе финала за купата ако Реал се класират ще бъде април, ако не се лъжа...
Виж целия пост
# 182
Аха Simple Smile е 7 точки не са чак толкова много. Поне в Англия , де, в Испания не знам как е Simple Smile Има още доста мачове. А те нямат ли мач 1 срещу друг до края на първенството?   Hug

А вие стискате ли палци за Торес да премине в Челси Simple Smile Остават още 26 часа до края на трансферния прозорец. Говори се за 50 млн паунда  Shocked
Виж целия пост
# 183
Няма шанс Барса в момента да сбъркат а да загубят 7 т...те последния мач вкараха 2 гола за три минути...
Чак се учудвам, че г-н Абрамович ще даде 50 млн. паунда ...ама щом искате.. дай боже  Peace
Виж целия пост
# 184
Няма шанс Барса в момента да сбъркат а да загубят 7 т...те последния мач вкараха 2 гола за три минути...
Чак се учудвам, че г-н Абрамович ще даде 50 млн. паунда ...ама щом искате.. дай боже  Peace


Да, дори лично се е заел с този трансфер. Simple Smile А когато той иска нещо, целия свят работи за да го получи  Laughing Само да не стане като с Шевченко, пълен провал.
Виж целия пост
# 185
Сладурано, аз като заклет Ливърпулец, стискам палци Челси да дадат 50 млн паунда за Торес. Даже за толкова пари Джон Хенри трябва лично да го качи  на гръб и пеша да го занесе на Стамфорд бридж.  Peace


А за Барса,  не мисля , че има човек, който да  разбира от футбол и да ги мрази. Това е феномен. МОже да мразиш реал заради парите , които пръскат за играчи, но Барса....?!?!?!!?!?
Виж целия пост
# 186
А когато той иска нещо, целия свят работи за да го получи  Laughing
Joy Joy Joy е не т'ва не е Бойко Борисов все пак .........
за мен лично подобни суми за трансфери  Crossing Arms .......... после напрежението върху този човек е направо смазващо, визирам днешния рожденик
Виж целия пост
# 187
В замяна за Торес, освен милионите ще дадем и Анелка или Стъридж Simple Smile

Признавам силата на Барселона и красотата на играта им, разбира се. Но не са ми от най-приятните отбори, особено след мача ни с тях за ШЛ и Овребо. Имам лично отношение към тях, като фенка на Челси  Twisted Evil Не ги мразя , никой отбор не може да измести Манчестър Юнайтед   Mr. Green

Ани, вашите хора дадоха рекордна сума за Гела, но май напрежение при него нямаше Simple Smile надул се е като пуяк. Иначе и мен ме притеснява психиката на Торес дали ще издържи. Тялото му също  Laughing безспорно е много голям футболист, но много чуплив, бре Simple Smile А от Ливърпул ще направят огромна грешка, ако не го пуснат. Първо, той вече не иска да играе за тях и го показва с играта си (или с безиграта си Simple Smile ) и второ, лятото така или иначе ще го продадат , но за по-малка сума. Така че, да не се правят на интересни , ами да слагат подписа там  Grinning

Виж целия пост
# 188

Ани, вашите хора дадоха рекордна сума за Гела, но май напрежение при него нямаше Simple Smile надул се е като пуяк
Laughing Знаех си, че това ще кажеш...колкото и да се е надул титла с Реал няма  Whistling две загубени първенства (това януари месец), загуба на 1/8 финал на ШЛ от великия Лион, чието повторение ще гледаме сега  Tired за купата на краля няма да коментирам
Тои си се наду в Ман. Юн и просто още не може да спихне  Whistling
За мен също няма логика от Ливърпул да изпуснат 50 млн, ама.......знае ли човек. Тази драма с подаването на молбата малко ми напомня на Тевес и Ситито ама ...във вторник ще разберем  Flutter
Виж целия пост
# 189
.......Тази драма с подаването на молбата малко ми напомня на Тевес и Ситито ама ...във вторник ще разберем  Flutter

Да, или като драмата с Рууни Simple Smile бях си го помислила и аз. Но мисля ,че този път вече ще има покупко-продажба  Laughing Големите трансфери се разбират няколко часа преди края на прозореца. Както беше примерно с Бербатов - 3,4 часа преди края го обявиха официално. Simple Smile Нямам търпение.
Виж целия пост
# 190
Ч.Р.ДR_Dew

да си жива и здрава!

 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook Gift  bigdance2  Party Time Tada

Виж целия пост
# 191
.......Тази драма с подаването на молбата малко ми напомня на Тевес и Ситито ама ...във вторник ще разберем  Flutter

Да, или като драмата с Рууни Simple Smile бях си го помислила и аз. Но мисля ,че този път вече ще има покупко-продажба  Laughing Големите трансфери се разбират няколко часа преди края на прозореца. Както беше примерно с Бербатов - 3,4 часа преди края го обявиха официално. Simple Smile Нямам търпение.

Аз лично мислям,че Торес е пътник и това се знае още от лятото. Също и Реина може да отпраши към Юнаитед(лятото).
Виж целия пост
# 192
Добро утро хубава седмица,ще гледаме кръг от шампионата на Англия ,дано Манчестър Юнайтед бият пак и Бербатов увеличи головата си сметка.Честит рожден ден Дю   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 193
Добро утро!

Честит рожден ден, Дю! Желая ти много любов, късмет и здраве!

Ще ме прощаваш, но няма да ти пожелая титли и купи за дяволите. Mr. Green
Виж целия пост
# 194
Честит рожден ден, Дю! На много здраве и сбъднати мечти да се радваш винаги!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия