ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
# 645
Малиииии, не мога да ви опиша какъв кеф е у нас  Laughing имам рядкото удоволствие да гледам мач с татко, който ненавижда МЮ, дори повече от мен  Laughing
За сега мача се развива идеааааално Simple Smile
Виж целия пост
# 646
....................имам рядкото удоволствие да гледам мач с татко, който ненавижда МЮ, дори повече от мен  Laughing
Joy Joy Joy
Ти си като единица мярка за ненавист към МЮ  Mr. Green  Hug.
Виж целия пост
# 647
Резултатът до момента е чудничък!  Party
Виж целия пост
# 648


Аз пък съм бясна, не мога да приема, че това първенство ще се решава от съдиите #2gunfire За това ли гледаме цял сезон, за да дойде сульо и да ми решава мачовете....

Виж целия пост
# 649
ТОВА Е ЕДИН ПРЕКРАСЕН ,ПРЕКРАСЕН СЛЕДОБЕД  newsm68
Виж целия пост
# 650
Потресена, възмутена,огорчена... Пфууууууу!!!! smile3515
-True Blue- #2gunfire
Виж целия пост
# 651
Очевидно следобеда не е добър за всички...но пък и не е края на сезона, нали така Wink

Едно е да имаш шансове, друго е да нямаш никакви...тогава и на един следобед се радваш Heart Eyes

Виж целия пост
# 652
Вече потвърдих резервацийте за El Clasiko. Браво на Ливърпул. Но една спечелена битка не значи че е спечелена и войната. Същото важи и за Ман.Юнайтед, но в обратния смисъл. Wink
Виж целия пост
# 653
 Kissing Heart Обичам ви всичките! Simple Smile
Виж целия пост
# 654
аааааааааа без такива  Joy Whistling
петък видях едно момиче в Младост,  което много приличаше на теб  Thinking
emokey а кого подкрепяш в Ел. Класико?
Виж целия пост
# 655
аааааааааа без такива  Joy Whistling
петък видях едно момиче в Младост,  което много приличаше на теб  Thinking
emokey а кого подкрепяш в Ел. Класико?

Ще подкрепям отбора на Барселона. El Clasiko ще се състои 2 пъти за 14 дена. Първия път в Мадрид а след това за Copa del Rey на Местая във Валенсия. Прежалих 300 евро за двата мача. Дано да покажат добър футбол както миналата година на Камп Ноу. Praynig

Виж целия пост
# 656
Много съм щастлива, че съм фенка на най-интересното и вълнуващо първенство. Ето, разликата между 9тия и 19тия е само 7 точки Simple Smile Голяма борба ще пада до края на сезона в зоната за изпадане.
Днес и Тотнъм направиха равен 3-3 с Уулвърхямптън ,та и те ни направиха услуга.



Според някои това бил крака на Нани  Confused На мен много не ми прилича на крак, но не знам.
Но и да не е - Карагър си беше за червен картон със сигурност.

п.п. Ани, не съм била аз това момиче Simple Smile
Виж целия пост
# 657
Аз се чудя как ще ходя днес на работа. Ливърпул поддръжниците ще ме емнат от вратата....

Загуба,която можеш да бъде спестена с много ако:

1. Ако САФ беше излязъл с 5 midfiled , при положение,че Рио и Вида ги нямаше.
2. Очакваш да видиш Флетчър в игра, това беше наи-голямата изненада за мен,че го нямаше в стартовата листа.
3. Ако Карахър беше изпратен да си топли пеиката..

и тн тн и тн.....
Виж целия пост
# 658
Добър ден,Манчестър загуби,но аз съм щастлива малкият ми син спечели на европеско състезание по математика бронзов медал,благодаря за подкрепата.
Виж целия пост
# 659
Добър ден,Манчестър загуби,но аз съм щастлива малкият ми син спечели на европеско състезание по математика бронзов медал,благодаря за подкрепата.
Браво на него. Да ти е жив и здрав. Къде се проведе състезанието? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия