ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 73 229
  • 632
# 210
Здравейте,
от много време не съм писала Embarassed но  не мога да се вредя до компа:( а и вечер след работа съм скапана и гледам да си почивам повече Simple Smile бебюето расте, слава богу вече ми поотминават сутрешните  неразположения Simple Smile
Сани ходи на градина вече с голям мерак и сега тези дни е голяма трагедия, че не ходи Simple Smile Записала съм го на народни и латино танци и е много ентусиазиран Simple Smile всяка вечер покаква какво е научил Simple Smile но май народните му са по на сърце:)

Меги - чакаме снимки от пампорово Simple Smile
Гале честито и тук Simple Smile Малката госпожица е прекрасна:) Да е жива и здрава и много да ви радва Simple Smile
Лени леко раждане Simple Smile Леле то не остана а Simple Smile
Венерка - честит рожден ден на патерици  Hug Hug Hug Hug Желая ти здраве и много щастие Simple Smile

Момичета, кажете имаме ли родили в Шейново? Аз май ще се наложи да раждам там че моя лекар се оказа че вече не е в Токуда Sad Имам спомен от 2007 от Шейново от който изтръпвам. Интересува ме как са ВИП стаите? Иамт ли собствена тоалетна поне?
Виж целия пост
# 211
Здравейте момичета  Simple Smile

Венерка, честит рожден ден! Мнооого здраве и прекрасни моменти с любимите хора ти желая  Hug
Лени, леко раждане  Hug
Диди, моята приятелка роди септември 2010г. в Шейново. Беше в стая с още 2 момичета. Влизах да и занеса багаж, ами много чисто и приятно беше. Тя остана доволна и каза, че и №2 след време пак там би родила. А иначе и вип не са със самостоятелни бани  и тоалетни. На същата девойка сестра и роди в Шейново 2007г. и сме ходили да я видим, та от там знам.
Меги, давай снимчици, моля  Flutter
Влентина, как сте?
Ирен, дано скоро си намериш хубава раБота  Peace
При нас нещата са така: Ники лепна грип, от вчера и аз. В градината има скарлатина и така.
Хубав ден от нас  Hug
Виж целия пост
# 212
Всички добре си почивате а:)
Аз вчера бях на работа и днес съм болна, оказа се че са прали мокетите без да ги изсушат и вчера след  работния ден на влага и студ като се разболях. Днес не отидох на работа, дано личната да успее да ми даде болничен със задна дата :/
Гери да оздравявате бързо:))) целувки на прекрасната Ники:)
Виж целия пост
# 213
Mpulle да оздравяваш бързо Hugмного положителна енергия за Ники и другите болни дечица HugНие бяхме една седмица със зачервено гърло и болки в ушенцето но се оправихме бързо Winkразмина ни се и АБ  Winkутре сме на градина и дано да удържим там малко повече от една седмица
Гале честита ти принцеса Hugмного е хубава Heart Eyes
Виж целия пост
# 214
Privet i az da se raspi6a... Izkarahme priatni po4ivni dni, no sno6ti Maria vdigna temperatura i sme si v ka6ti... Sega niama temperatura, no ka6lia... Sledobiad 6te ia vodia na lekar... Hubava sedmica na vsi4ki i skoro6no ozdraviavane na bolnite  Hug
Виж целия пост
# 215
Привет, момичета!!!

Смених заглавието и оформленито на заглавната страница!!! Hug
Не е в тон с времето навън, но дано пък то да взмеме пример и да се запролети вече!!!

Всички болнички да оздравяват и да си отиват болестите!!!

Би било хубаво да се отрганизира за някоя среща, разбира се катос е позатопли времето!!! Hug
Виж целия пост
# 216
Ей тъй и аз да се разпиша. Ние сме здрави, да чукна на дърво!!! По този повод пожелавам бързо оздравяване на Ники и Мпулле! Дано се размине бързо предпролетно.

Прогнозата уж е за по-добро време към края на седмицата.

Мисля си за среща дали ви е удобен ето този детски клуб http://sugarland-bg.com/index.php ?
Намира се в Люлин, но е близо до спирката на метрото и е лесен за намиране с кола. Много хубави партита правят. Имат и площадка на открито.

Октомври07 благодаря за новото оформление. Много ми стана драго. Чакам да видя утре изненадите от детската градина по случай празника.

П.П. Абе, Мечтание, каква е таз калинка дето е на път?
Виж целия пост
# 217
Ех Октомври страшно досетлив си:)За среща съм ЗА, само нека да се оправи проклетото време.
Бързо оздравяване на Мария пожелавам!

При мен нещата са зле, към бронхопневмония е положението:( изписаха ми антибиотик Аугоментин но още се чудя да го пия или не, според личмата и генеколожката след като съм в 16 седмица нямало проблем т.к. той не премимавал през плацентата но мен си ме е страх. Дайте някакви рецепти как да се оправя без антибиотик че не ми се рискува, исках да отида на хомеопат но свободни часове най -рано след седмица:(
Виж целия пост
# 218
Мпуле, моля те не се занимавай с глупости. Пий си антибиотика, в тези седмици няма опасност.
Виж целия пост
# 219
Честит 8ми март, мили дами и малки госпожици! Бъдете много обичани и обгрижвани на този ден и винаги от любимите ви мъже!

Мпулле, пий си антибиотика без да се тревожиш излишно. Щом се съмняват за пневмония, трябва да се погрижиш за себе си.
Виж целия пост
# 220
Chestit praznik mili dami!
Mpule pii antibiotika, za da se opravi6... Az kato biah bremenna s Maria sa6to mii se naliji da go pia i v krayna smetka sled razmisal razumat naddelia... Sled kato lekarite sa kazalli 4e niama problem doveri im se... Ina4e Maria e dobre... Ka6lia, no za 6tastie ne e ne6to seriozno i e samo na sirop4eta i vitamincheta.... Dnes 6te hodim da vidim kakvo tarjestvo sa ni spretnali v gradinata na Vladi po slu4ay praznika...
Pojelavam vi hubav praznik, skoro6no ozdraviavane na bolnite i mnogo lubov prez cialata godina...   bouquet
Виж целия пост
# 221
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА!!!


Мпулле- пих АБ преди 4 месец с Мила. Жива и здрава е. Пий си АБ то,щото ако се влошиш ей тогаз ще е лошо. Айде оздравявай бързо. Hug
Виж целия пост
# 222
Честит празник милички!   bouquet Hug

Дидке - И аз те съветвам да пиеш АБ-то, хомеопатията е много по-опасна в този момент, моля ти се внимавай много и се пази.  Hug Аз кърмя и са ми предписвали Аугментин - каза лекарката, че става при бременност и кърмене. Стискам силно палци скоро да си добре!  Hug Как е бебче в коремче, усещаш ли ритничета?  Grinning Heart Eyes
Относно Шейново - аз София там раждах. Не е много зле, но за второто раждане определено не исках да е там. Иначе бях във ВИП стая, самостоятелна, но без отделна баня. Самата стая не е кой знае какво. Не ми харесва това, че носят бебетата на 3 часа, много голяма пречка за кърменето е това и като си представя как бебчета седят самички и плачат за мама и ми се свива сърцето.  Naughty  Калоян го родих в Окръжна болница - вярно ми беше на другия край на София, но пък отговаряше на всичките ми изисквания. Нормално раждане както искам, персоналът ми хареса, цялото отделение беше току що ремонтирано - даже и от Токуда е по-добре сигурно. Веднага след раждането ми дадоха Калоян и засука, а след това бебетата са постоянно при майките си. Определено това е един добър старт за кърменето, ето сега си имам едно кърмаче-маниаче  Joy  Grinning Ако искаш да знаеш още нещо за Шейново или Окръжна кажи.  Peace


Сега малко за нас - болни отново. София отново на АБ, вече цяла седмица с висока Т, възпалени уши, запушени евстахиеви тръби, тимпанограмата и на две уши е зле и има намален слух - вече окончателно взехме решение за операция за премахване на третата сливица, че се измъчи детето.  Confused Ще уреждаме тази седмица операцията и дано да стане по-бързо. И дребун Калоян е болен, но само само малко Т вдига и има малко хрема - това му е второто разболяване и наистина се убедих, че кърменето много помага за изграждане на имунитет и предпазване от болести. Силно се надявам по-нататък той да няма такива проблеми със сливиците.  Praynig

Относно среща - За съм.  Peace

Бързо оздравяване и на другите болнички!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 223




Привет, момичета!!! Hug

Болничките да оздравяват бързо!!! Praynig Hug

И аз съм "ЗА" среща, дават го скоро да се затопля вече, че и без друго му е време вече на времето!!! hahaha

При нас, нищо ново, добре сме, пу-пу за сега сме здравички всички!!! Praynig Praynig Praynig
Аз раста само на коремче, качила съм до сега 2кг., ще видим след 2 седмици дали няма д асчупя кантара като съм на преглед hahaha
За сега това от нас, хубав ден на всички!!!  bouquet
Виж целия пост
# 224
Честит празник момичета! Много любов, щастие и много детски усмивки!


Ивон, Мпуле, Снежанка, Гери бързо оздравяване на всички - малки и големи   bouquet

днес сутринта в градината бяха подготвили малък поздрав за мама, всички бяха много сладки, нашите мъници ги бяха наредили отпред на пейките и който се сети припяваше от време на време. Повечето блееха на една страна или търсеха с поглед мама Simple Smile Много мило ни стана на всички. Имаше и снимки за празника, а отделно пък сами правили вчера картички. Наистина мъниците ни направиха страхотен празника  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия