от много време не съм писала
бебюето расте, слава богу вече ми поотминават сутрешните неразположения 
Сани ходи на градина вече с голям мерак и сега тези дни е голяма трагедия, че не ходи
Записала съм го на народни и латино танци и е много ентусиазиран
всяка вечер покаква какво е научил
но май народните му са по на сърце:)Меги - чакаме снимки от пампорово

Гале честито и тук
Малката госпожица е прекрасна:) Да е жива и здрава и много да ви радва 
Лени леко раждане
Леле то не остана а 
Венерка - честит рожден ден на патерици
Желая ти здраве и много щастие 
Момичета, кажете имаме ли родили в Шейново? Аз май ще се наложи да раждам там че моя лекар се оказа че вече не е в Токуда
Имам спомен от 2007 от Шейново от който изтръпвам. Интересува ме как са ВИП стаите? Иамт ли собствена тоалетна поне?

размина ни се и АБ


Калоян го родих в Окръжна болница - вярно ми беше на другия край на София, но пък отговаряше на всичките ми изисквания. Нормално раждане както искам, персоналът ми хареса, цялото отделение беше току що ремонтирано - даже и от Токуда е по-добре сигурно. Веднага след раждането ми дадоха Калоян и засука, а след това бебетата са постоянно при майките си. Определено това е един добър старт за кърменето, ето сега си имам едно кърмаче-маниаче


